Muttnchop Piper - YouTube

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Xcriss » 09 led. 2017, 09:24

Nevim, kolik jste videli videi od Muttnchop Pipera, ale tech recenzi tam moc neni... Ocividne to dela pro zabavu a proto, ze toho o dymkach vi asi fakt docela dost a chce to predat dal, ten jeho pribeh je docela zajimavy.
Ja si to taky nepoustim jako vecernicek, ale kdyz jsem na to narazil, par videi jsem projel a kdyz ma nove, kouknu (kdyz je cas).
Docela se vyplati si zrychlit na YT video na 1.25x, pak to je pro me-ostravaka akorat :mrgreen:
Uživatelský avatar
Xcriss
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 49
Věk: 33
Registrován: 16 črc. 2016, 01:14
Bydliště: Praha/Ostrava

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod MBO » 09 led. 2017, 10:32

Dřív nebylo o dýmkách takřka nic. Dnes jsou knížky, videa, fóra... Možná je toho až moc, ale když někdo přispěje svou špetkou do mlýna, snažím se, něco si z toho vzít něco se dozvědět nebo naučit - to je přece přirozená lidská vlastnost.
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2008
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod mrcos » 09 led. 2017, 11:14

Tome, exhibicionisti to být musí, už z principu, jinak by netočili videa :) Způsob nacpávání beru naopak jako plus, obzvlášť člověk, který nemá v okolí žádného dýmkaře, může okouknout, jak to dělá někdo jiný. Stejně tak přípravu plugů, twistů, flaků... Narychlo jsem třeba proklikal video o dusání. Informačně dobré, ale zase by se to dalo stáhnout na zlomek času nebo na článek na blogu. Stejně tak třeba u historie, ten vizuál je zbytečný, text by (mi) udělal lepší službu (nehledě k možnosti vygooglení). U praktických ukázek to beru, my jsme zatíženi tím, že už máme něco zažité, tak nám i nacpávání může přijít jako zbytečnost, pro nováčka je to ale k nezaplacení.
Tady jsme s tím ale silně :offtopic1:
Uživatelský avatar
mrcos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1892
Věk: 37
Registrován: 29 črc. 2008, 14:52
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 09 led. 2017, 11:39

tak snad už jen na závěr: pochopil bych, kdyby někdo natočil pro mě za mě 20minutové video, kde bude nacpání, zapalování a něco o jednotlivých typech dýmek. OK. ale když někdo natočí 322 videí po cca 15 minutách a má přitom na uchu pěticentimetrovou náušnici, tak bych mu ten jeho notebook hodil z okna. ano, jsme tu :offtopic1:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod MBO » 09 led. 2017, 12:05

Tome, ale ty se - aspoň podle toho, co píšeš - čertíš hlavně nad těmi německými videy, na která jsi tu dal link. Já jim nerozumím, tak se na ně nedívám. (I kdybych jim rozuměl, tak asi stejně ne.) Ale nejde přece všechno házet do jednoho pytle.
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2008
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod jetam » 09 led. 2017, 12:52

:offtopic1:

podle mě to všechno jsou tabákoví onanéři a exhibicionisti, kteří si mastí ego na tom, že by rádi byli slavní jako dýmkoví youtubeři a jim podobní (toliko můj názor)
.

:arrow: Basa - trefne napsano :) Casto mi hlavne prijde, ze vetsine "you tuberu" schazi zdrava mira sebereflexe, protoze ten obsah opravdu v drtive vetsine pripadu neni kvalitni a presto se pod nej kdekdo dobrovolne podepise a da mu svuj ksicht. Nehlede na to, ze i technicka kvalita a provedeni je mnohdy opravdu tristni. Sem tam se samozrejme nalezne vyjimka, ale tech je jako safranu.

Jeste k tomu obsahu videi. Fakt nereknu ani slovo na to, kdyz nekdo ukaze zajimavy zpusob nacpani tabaku (jenze tyhle videa maji cca 1 minutu maximalne), nebo kdyz je to rozhovor se zajimavym blenderem, ukazka toho jak se delaj tabaky ve statech atp. jenze to opet neni format samoukajecich videi a hovoru o nicom (coz je v dnesni dobe obecny nesvar socialnich siti a ostatnich komunikacnich platforem). A co se informaci tyce, zasadni je stejne praxe a ne cuceni na to jak se to ma delat = ukazat staci jednou, pak se to proste musi omlatit praxi.

Jinak se omlouvam Kristianovi za zapleveleni vlakna, nejak jsem necekal, ze drobna poznamka v zavorce rozpouta (dle meho nazoru) zajimavou debatu :oops:

Kdyz tak muzeme presunout.
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Xcriss » 09 led. 2017, 13:03

Ja jsem rad, ze to tu zije :lol:

A jeste k tomu :D
Nesleduju to primarne kvuli informacim. Moc jsem toho nenakoukal, ale az bude zas venku pekne, tak si to k bafani v kidecku nabalkone treba rad pustim, je to takove rozvlacne povidani, ktere se, podle me, dobre posloucha. Takove lepsi radio i s obrazem :mrgreen:
Uživatelský avatar
Xcriss
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 49
Věk: 33
Registrován: 16 črc. 2016, 01:14
Bydliště: Praha/Ostrava

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 09 led. 2017, 13:20

MBO píše:Tome, ale ty se - aspoň podle toho, co píšeš - čertíš hlavně nad těmi německými videy,


ale ne, čertím se nad celkovým principem. nevadí mi konkrétně ani muttnchop, ani ralligruftie, ani x jiných dýmkových subjektů, i když si myslím :shock: :smoke3:. vadí mi prostě, že tito lidé mají sledovanost a oni i jejich sympatizanti dělají vědu z něčeho, co imho žádná věda není. tím bych to asi ukončil.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Errol » 16 led. 2017, 14:49

basa333 píše:...... Možná by to chtělo špetku tolerance a hlavně nedělat vědu z něčeho, co žádná věda není :wink:


Tak si to shrneme... Někoho baví natáčet videa, jiné lidi to baví sledovat a... tobě to vadí? Vadí ti taky, že se někdo dívá na fotbal? Že někdo poslouchá nějaký konkrétní hudební žánr? Mě třeba třeba nebaví ten fotbal, ale kvůli tomu nelezu do vlákna o fotbale, abych všem řekl, že fotbalisti jsou "balónoví onanéři"... Možná by to chtělo špetku tolerance a hlavně nedělat vědu z něčeho, co žádná věda není :wink:
Uživatelský avatar
Errol
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 85
Věk: 34
Registrován: 03 kvě. 2012, 14:07
Bydliště: Olomouc

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 16 led. 2017, 15:39

myslím, že vědu z toho fakt nedělám.

ale když se tak ptáš...
jo, fakt mně vadí lidi, co se dívají na fotbal, ale nikoli doma, nýbrž v hospodách, kde se kvůli debilním televizím ani nelze normálně bavit. teď už ovšem do hospod stejně moc nechodím, takže je mi to venkoncem jedno.

hudební žánry raději vynechme, aktuální muzika mě už dávno přestala zajímat.

jo, stárnu, vím to - uvidíš, co budeš jednou poslouchat ty.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod mrcos » 18 led. 2017, 00:51

:offtopic1:
:arrow: Errol
Nic osobního, opravdu, ale třeba tvoje videa jsou přesně to, co mě naprosto přííííšerně nebaví. Pravda, prolétl jsem to dost narychlo. Ale v zásadě je to přesně to, čeho jsou plné youtube vlogy. Rádoby líbivé vizuální upoutávky na videa, která mají (aspoň pro mě) bídnou informační hodnotu, resp. poměr info/čas, a vizuál je většinou naprosto zbytečný. Třeba Martin Pecina, který to píše v textu do blogu, je pro mě mnohem zajímavější.
Plkám tady o tom proto, že se to tu nakouslo. Jinak tyhlety videa nesleduju, a stejně jako ty nesleduju třeba ten fotbal, páč mě to taky nebaví.

:arrow: basa
Zrovna v pondělí na muňce byla taková komorní sešlost a Petr vypnul i rádio. To ti bylo tak hezký, hospoda bez televize, bez umělýho zvuku, prostě jenom to živý, jak se lidi baví mezi sebou. To mě baví, to bych rád v hospodách :puffy: Klid, dýmku, dobrý pití a lidi. Nic víc není potřeba. Možná ještě nějakej gáblík.
Uživatelský avatar
mrcos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1892
Věk: 37
Registrován: 29 črc. 2008, 14:52
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 18 led. 2017, 05:26

mrcos: však já vím, máme to stejný. asi nikdo z nás se nezabývá raději přiblblými pořady v televizi (nebo přiblblými vblogy - to myslím zcela všeobecně, aby se to nikoho nedotklo) než dobrým a vtipným hovorem v hospodě bez fotbalu.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod olo » 18 led. 2017, 09:59

Jo chlapci do kamene tesat. :ok: :clamp:
Uživatelský avatar
olo
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 90
Věk: 60
Registrován: 12 dub. 2014, 20:55
Bydliště: Praha 10

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Kili » 18 led. 2017, 10:24

mrcos: Tak zrovna blogu Martina Peciny se vyrovná máloco, výborně píše, moc pěkně fotí; jen by mohl psát častěji... :))
Uživatelský avatar
Kili
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 289
Věk: 32
Registrován: 31 říj. 2014, 18:48
Bydliště: Praha 6

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Copatej » 18 led. 2017, 22:20

basa333 píše:mrcos: však já vím, máme to stejný. asi nikdo z nás se nezabývá raději přiblblými pořady v televizi (nebo přiblblými vblogy - to myslím zcela všeobecně, aby se to nikoho nedotklo) než dobrým a vtipným hovorem v hospodě bez fotbalu.

Podepisuji v plném rozsahu :ok:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků