Switch to full style
Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.
Odeslat odpověď

Re: Vůně tabáku - není

30 led. 2019, 07:54

Nemusi byt, jukni na jeho profil - zaregistroval se a za necele tri hodiny zmizel a uz se neukazal. ;-)

Re: Vůně tabáku - není

30 led. 2019, 08:05

možná už zkusil "copajdovu vanilku" a zjistil, že tato cesta k vanilce úplně nevede :wink:

Re: Vůně tabáku - není

30 led. 2019, 11:13

Ono začít na úplného nováčka hned s vtipy nemusí být to pravé ořechové i když jeho dotaz je naivní :naughty:

Re: Vůně tabáku - není

30 led. 2019, 11:23

Podle casu prihlaseni cetl jenom prvni Basovu odpoved, nic vic...

Re: Vůně tabáku - není

30 led. 2019, 11:40

Není první a asi ani poslední :think:
Vzpomínám si (jen se mi to nechce hledat), že asi tři roky zpět se tu objevil týpek, během necelé hodiny sem naspamoval asi osm nic neříkajících příspěvků a od té doby se neobjevil...
Taky se sem může podívat nepřihlášený, to je ale asi dost nepravděpodobné.

Re: Vůně tabáku - není

30 led. 2019, 18:11

Já ale psal o tomhle. :-)

Copatej píše:...No a starouška pro jistotu vezmeme taky, aby nám někdo z dospělých dělal dohled :smoke5: :puffy:

Re: Vůně tabáku - není

30 led. 2019, 20:43

Copatej píše:

No a starouška pro jistotu vezmeme taky, aby nám někdo z dospělých dělal dohled :smoke5: :puffy:

Já toho klučinu mám stejně rád.

Re: Vůně tabáku - není

31 led. 2019, 00:10

Trochu Obrázek
Yetenek píše: Vzpomínám si (jen se mi to nechce hledat), .....

Nakonec mi to nedalo a hledal jsem - tady je ten případ. Na foru strávil celých 10 minut :palm:

Re: Vůně tabáku - není

31 led. 2019, 00:43

mihra píše:Ono začít na úplného nováčka hned s vtipy nemusí být to pravé ořechové i když jeho dotaz je naivní :naughty:

Souhlas...ale pokud si to zaregistroval, nejprve jsem označil Žabákovu odpověď jako za více než objektivně relevantní. Pak jsem se nechal unést malou vtipností sobě vlastní, což nemůže určitě nikomu uškodit, obzvláště, když jsem se sám v jejím závěru omluvil a uvedl, aby to nebral vážně :wink: :puffy:
Nesmíš to hned tak moc prožívat :wink: S úctou Copajda :puffy:

Re: Vůně tabáku - není

31 led. 2019, 08:35

No, já se ani klučinovi nedivím, že se už tady neukázal. Kdybych si přečetl, že se na mě chystá dýmkařské komando pod dozorem klubového staršiny, tak balím kufry :smile:

Re: Vůně tabáku - není

31 led. 2019, 09:38

prosím vás, neblbněte. copajda jasně napsal
"Né, kecám...můj dodatek ber s rezervou. Žabák Ti opravdu napsal to správné :puffy: :ok: :wink:"

jestli byť jako nováček neunese trochu ironie, tak tu možná nemá co pohledávat, protože by se asi urazil hned i při jiné příležitosti. snad si nemusíme vysvětlovat, že jde jen o tabáky a fajfky a ne o nějakou exaktní, smrtelně vážnou vědu. celé tohle fórum je hlavně o srandě a vášni a úniku z jednotvárnosti všedních dnů. nebo je to jinak?

Re: Vůně tabáku - není

31 led. 2019, 10:48

Taková blbost a hned je z toho (sic zajímavá) debata na 2 stránky :mryellow:
Docela se u toho bavim :smoke5:

Re: Vůně tabáku - není

31 led. 2019, 21:39

Obrázek

To zas máte debatu...

Já se snad toho Copajdy musím zastat.
Jednak si zjevně dělal legraci, a jednak ... BXX začátečník těžko sežene jinak, než přes někoho, kdo o tom už něco ví, a asi k tomu dostane příslušné info (což také Copajda řádně udělal, byť v humorné formě).

:think: No a hlavně: nikdo nemůžeme vyloučit, že nakonec začátečníkovi ten ustřelhlav nezachutná, to se s jistotou říci nedá. Rozhodně ho to nezabije. :think:

Re: Vůně tabáku - není

01 úno. 2019, 00:02

basa333 píše:možná už zkusil "copajdovu vanilku" a zjistil, že tato cesta k vanilce úplně nevede :wink:

Nebo už to ani vanilkovější nemohlo být :plaster: :rofl:
:arrow: BATRACHOS
Díky náčelníku :ok: :smoke5: :D

Re: Vůně tabáku - není

18 úno. 2019, 08:29

Neboj, ten uz sem po tolika "dobrych radach" v zivote nepachne :)
Odeslat odpověď