Jak s dýmkou do obchodu

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Jak s dýmkou do obchodu

Příspěvekod Darkstar » 03 čer. 2005, 12:37

Zdravim, nenasel jsem zadne tema a nevim, kam mam polozit dotaz. Jedna se o to, ze dost casto se mi stava, ze jdu kolem obchodu, kam se chci podivat, ale mam dymku v zubech a nevim, zda mam pekne na lavicce dokourit, nebo tam vrazit s dymkou. Kam se zapalenou dymkou ? Do kapsy ? Do pouzdra? Dokourit ? Jak toto resi zkuseni dymkari ?
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod mirek » 03 čer. 2005, 12:41

Nevím, jak to řeší zkušení dýmkaři, ale já bych ji asi nechal vyhasnout a schoval do kapsy. Stejně se v obchodě dlouho nezdržím, pokud to není trafika :wink:
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Don Tragedy » 03 čer. 2005, 12:43

Ja som hodne nezkuseny dymkar, ale riesim to tak, ze predtym dva rkat potiahnem silnejsie a zoberem dymku do ruky. Prezriem si obchod a ak to nie je supermarket (do ktoreho nelezem ani bez dymky ani s dymkou) tak vacsinou vydrzi zapalena. Zatial mi nikdo nevynadal.
Don Tragedy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 12
Věk: 46
Registrován: 16 kvě. 2005, 16:37
Bydliště: Praha - Bratislava

Příspěvekod Darkstar » 03 čer. 2005, 12:44

Don Tragedy píše:Ja som hodne nezkuseny dymkar, ale riesim to tak, ze predtym dva rkat potiahnem silnejsie a zoberem dymku do ruky. Prezriem si obchod a ak to nie je supermarket (do ktoreho nelezem ani bez dymky ani s dymkou) tak vacsinou vydrzi zapalena. Zatial mi nikdo nevynadal.


No, toho vynadani jsem se prave obaval :) Takze pohoda i do busu, do Metra atd :)
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Taurendil » 03 čer. 2005, 13:41

Zatial v kazdom dymkarskom obchode v ktorom som bol mi bolo dovolene fajcit. Pred casom som aj k Igorovi do Cigar Shopu siel v cigarou v papuli a ked som odchadzal, vzduch sa tam dal krajat. :D Nepocul som este o pripade, kedy by nemohol vojst dymkar do dymkarskeho odchodu so zapalenou fajou. Ci tu v BA, alebo i v Prahe.
Prinajhorsom by som si dymku v papuli nechal, ale netahal z nej...
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Taurendil » 03 čer. 2005, 13:47

Treba ale byt aj tolerantny. Ist v zime, kedy sa moc vetrat neda, do obchodu a cely ho vydymit latakiou, alebo cigarou nie je uplne koser. V tomto je Igor fajny, pac on ma cigary moc rad a zasmradit mu to tam mozem hockedy tam je. :D
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 03 čer. 2005, 14:06

Já dýmku nechám vyhasnout a strčím ji do kapsy. Pokud hrozí vysypání, tak ji ucpu papírovým kapesníkem.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Don Tragedy » 03 čer. 2005, 14:10

Taurendil píše:Treba ale byt aj tolerantny. Ist v zime, kedy sa moc vetrat neda, do obchodu a cely ho vydymit latakiou, alebo cigarou nie je uplne koser. V tomto je Igor fajny, pac on ma cigary moc rad a zasmradit mu to tam mozem hockedy tam je. :D


kde v bratislave je cigar shop ?
Don Tragedy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 12
Věk: 46
Registrován: 16 kvě. 2005, 16:37
Bydliště: Praha - Bratislava

Příspěvekod Taurendil » 03 čer. 2005, 15:12

Don Tragedy píše:
Taurendil píše:Treba ale byt aj tolerantny. Ist v zime, kedy sa moc vetrat neda, do obchodu a cely ho vydymit latakiou, alebo cigarou nie je uplne koser. V tomto je Igor fajny, pac on ma cigary moc rad a zasmradit mu to tam mozem hockedy tam je. :D


kde v bratislave je cigar shop ?


Hviezdoslavovo namestie, kusok od McDonalds, smerom k novemu mostu.
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod vitsoft » 03 čer. 2005, 17:06

Já tyhle problémy nemám, protože venku téměř nekouřím a v chůzi už vůbec ne. O to víc si pak člověk dýmku vychutná po návratu z venkovního prostředí do klidu domova.
Uživatelský avatar
vitsoft
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 227
Registrován: 10 led. 2005, 19:17
Bydliště: Vitkov

Příspěvekod dick » 03 čer. 2005, 17:35

Nakupování je pro mě zpravidla stresující záležitost, takže ji nespojuji s rozkoší :puffy: . Kouřím doma, na zahradě nebo v hospůdce, restauraci, kavárně či vinárně ( nenapadá mě jak to nazvat jedním slovem snad pohostinství ?). Zkoušel jsem to i v práci, ale když vás v nejlepším přeruší telefon nebo kolega s něčím neodkladnýn, je to jak přerušené milování :shock:. Takže :smoke5: jen když mám jistotu, že nebudu rušen.
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Milos Cerman » 05 čer. 2005, 21:26

V Ústí se v dýmkařství "Sherlock" Holmes" taky kouří, a kupodivu to ani nekuřákům nevadí.
No a pokud jdu do jinýho krámu - - - tak proč asi se diví moje polovička, jak to, že mám tak špinavý kapsy zevnitř ?
Taky netuším, čím to je ! :smoke5:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Darkstar » 06 čer. 2005, 05:49

vitsoft píše:Já tyhle problémy nemám, protože venku téměř nekouřím a v chůzi už vůbec ne. O to víc si pak člověk dýmku vychutná po návratu z venkovního prostředí do klidu domova.


Ja kourim prevazne venku, protoze doma kourit nesmim - pani domaci si to tak preje kor ted, kdyz pomalu prechazim na nearomatiky. A dalsi vec je, ze venku tu dymku vytaham ohodne pomaleji, nez doma pred domem v klidu na lavicce. Netusim, cim je to zpusobeno, kdyz jsem v klidu, citim neklid a nepomuze mi ani dymka - to se ji snazim vybafat raz-dva a jit dovnitr :D
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod mycroft » 06 čer. 2005, 15:34

Milos Cerman píše:V Ústí se v dýmkařství "Sherlock" Holmes" taky kouří, a kupodivu to ani nekuřákům nevadí.
No a pokud jdu do jinýho krámu - - - tak proč asi se diví moje polovička, jak to, že mám tak špinavý kapsy zevnitř ?
Taky netuším, čím to je ! :smoke5:

Na čistý kapsy jsem už taky rezignoval. Popel a drobky tabáku jsou už běžnou součástí mého oděvu. :D Ono samotné ťapťátko nadělá bordelu až až...
K tématu: Odkládám hořící dýmku do kapsy a dělá mi velkou radost, když se v nekuřáckém prostředí zdržím tak krátce, abych dýmku nemusel znovu zapalovat a prostě jen pokračoval v kouření. Můj "rekord" jsou 4 stanice tramvají :D .
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 44
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Příspěvekod bigdragon » 06 čer. 2005, 16:43

je vidět že se mám co učit zatím se mi v hospodě povedlo jednou odejít na záchod (na malou) aniž bych musel zapalovat :(
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Další

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


cron