Switch to full style
Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.
Odeslat odpověď

Jak na zápach v místnosti

15 čer. 2005, 20:25

Máte nějaký typ jak utlumit nevábný odér v místnosti ráno po kouření v ní ?
Zkouším při bafání zapálit svíčku a nám pocit, že to trochu pomáhá.

Re: Jak na zápach v místnosti

15 čer. 2005, 20:44

dick píše:Máte nějaký typ jak utlumit nevábný odér v místnosti ráno po kouření v ní ?
Zkouším při bafání zapálit svíčku a nám pocit, že to trochu pomáhá.


nevabny oder? :lol:

Ok, no nekterym lidem to tak muze pripadat - dobra vec jsou vonne tycinky - teda pokud ty samy nekomu nevadi (treba ja je nemuzu ani citit :twisted: )

15 čer. 2005, 20:47

Jde mi o "neutralizaci" ne přerazit to a vyhánět čerta ďáblem

15 čer. 2005, 21:36

Nevím nevím... já se snažím hlavně dobře vyvětrat. Čerstvý vzduch neutralizuje nejlíp :)
Pak jsou různý anti-tobacco Briese a svíčky atd, ale zkušenost s tím nemám.

15 čer. 2005, 21:58

Nevím, co kouříš za tabák, ale větinou smrdí cigaretový vajgly.
Je proto celkem jednoduchá pomoc. obvykle stačí vysypar včas popelník. :lol:

16 čer. 2005, 05:46

S tím popelníkem máš pravdu. Je to taky moje zkušenost.

16 čer. 2005, 08:43

jo, ptaky pomuze setrvale priotevrene okno, a taky sou fjan ruzne pokojove kytky ala zelenec, kery docela dost lapou castecky ruznejch aerosolu ze vzduchu, takze fungujou jako pracka vzduchu. Pamatuju si ze to je zelenec, ale pak asi jeste 5 kytek kery sem zapomel. Ale vetsinou to byly nejaky "nevzhledny" kytky, do kterejch by to nikdo nerekl.

16 čer. 2005, 08:46

dick píše:S tím popelníkem máš pravdu. Je to taky moje zkušenost.

A taky nevyčištěné dýmky páchnou dost.

16 čer. 2005, 08:51

rour píše:
dick píše:S tím popelníkem máš pravdu. Je to taky moje zkušenost.

A taky nevyčištěné dýmky páchnou dost.

No to y ty vycistene, co vysychaj....

16 čer. 2005, 09:09

Graveir píše:
rour píše:A taky nevyčištěné dýmky páchnou dost.

No to i ty vycistene, co vysychaj....

Ale ty co "vysychají" nevyčištěné (mám na mysli ty dýmky, u kterých kuřák přípravu na kouření zahajuje proražením kouřového kanálku) páchnou strašně.

16 čer. 2005, 09:30

rour píše:
Graveir píše:
rour píše:A taky nevyčištěné dýmky páchnou dost.

No to i ty vycistene, co vysychaj....

Ale ty co "vysychají" nevyčištěné (mám na mysli ty dýmky, u kterých kuřák přípravu na kouření zahajuje proražením kouřového kanálku) páchnou strašně.

joo, tak to verim :))

16 čer. 2005, 11:31

S tímhle problémem se potýkám pořád. Celkem bezchybně mi funguje kombinace "otevřené dveře na balkón + několik hořících svíček (těch úplně nejobyčejnějších - přijde mi, že jakýkoliv plamen funguje, a je jedno z čeho je...)".
Zároveň je samozřejmě nutný neskladovat doma nic smradlavýho, tj, popel, filtr, a použité čističe nasypu do mikrotenového pytlíku, zauzluju, a teprve pak vyhodím, jinak to páchne i z koše...
Vyčištěné dýmky nechávám nejradši vyluftovat na čerstvém vzduchu na balkóně, přijde mi, že tak rychleji "vysmrádnou", navíc mi nezamořujou domov ....

16 čer. 2005, 12:04

Balkon mě taky napadl, ale mám strach, aby se dýmka nad ránem neorosila.

16 čer. 2005, 12:54

dick píše:Jde mi o "neutralizaci" ne přerazit to a vyhánět čerta ďáblem


:lol: :lol: :lol:

Nejlepsi v tom pripade asi vyvetrat - ale vim, ze jak sem s kamarady kouril dymku / doutniky na chate u kamarada nekuraka, tak ani vetrani nepomohlo a citit to tam je snad jeste ted :twisted:

16 čer. 2005, 12:59

Naši kdysi dávno po kuřáckých návštěvách dávali do místnosti misku s octem, a v ní houbičku, prý to pomáhalo. Ale to byl smrad po cigaretách.
Odeslat odpověď