Jak na zápach v místnosti

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod Scalex » 15 bře. 2009, 16:45

Moje nejlepší zkušenost, jak (kromě větrání) zatočit se zakouřenou místností je sprej Airwick Antitabac s vůní pomerančů a cedru. Zkoušel jsem i jiné značky, osvědčila se mi jen tahle. Používá se jako klasický osvěžovač vzduchu ve spreji. Rozpráší se ve vzduchu, cákne se troška do všech stran. V místnosti pak vznikne příjemné svěží aroma, tabák se s tím osvěžovačem propojí a vznikne taková zajímavá chlapská vůně. Poznáte, že je to místnost kuřáka, ale nevoní to nepříjemně. Funguje i na echt latakie.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod kovářskej » 26 čer. 2009, 09:17

Kouříme doma v kuchyni, kde se také často topí v kamnech, tož to vždycky kamnama vyvětrá a není nic cítit.Starej barák je holt starej barák. Ale jednu radu mám, vadí vám nějaký puch po kouření? máte psa či kočku? Tak pak máte kliku, nechte čtvernožce prdnout :plaster: v té místnosti .Zaručuju že vám pak bude vadit něco úplně jiného a na nějaký smrad ze záclon ani nevzdechnete.Záclony i závěsy doma mám, řekl bych že kouř z dýmky se do nich nezažírá. Zato cigarety jsou šíleně zažírací. Asi to bude tím páleným papírem.
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod Kalasnikov » 26 čer. 2009, 15:52

kovářskej píše:Zato cigarety jsou šíleně zažírací. Asi to bude tím páleným papírem.


Taky si to myslím. Když kouřím doma večer cigarety a nechce se mi ven tak sedím v okně a vyfukuji kouř ven, tak přesto druhý den ráno cítím zápach. S dýmkou jsem si řekl že hodinu prostě v okně sedět nebudu tak kouřím v křesle vedle okna a ráno jsem necítil nic :)

Jinak na smrad s cigaret se mi nejvíce osvědčil Oust ve variantě bez vůně, žádné přebíjení jednoho smradu druhým ale prostě čistý vzduch.
Uživatelský avatar
Kalasnikov
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 27
Věk: 36
Registrován: 21 čer. 2009, 21:56
Bydliště: Beskydy

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod Milos Cerman » 26 čer. 2009, 16:21

Chlapci, nečtete starší stránky :smoke3:
Na předchozí straně je návod, jak jednoduchým technickým zařízením smrad z cigaret elimitovat.
Funguje to, unás doma už několik let :ok:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod vodrap » 13 lis. 2011, 17:09

U rodičů, ve sklepě je taková místnost kam mamča chodí kouřit. Udělal jsem jí v práci již zmiňované típátko, od té doby se to dost zlepšilo. V zimě tam chodím dýmat i já :yum: , to je paráda, nemusím mrznout venku, zapálím klasickou svíčku a je to v pohodě :ok:
Uživatelský avatar
vodrap
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 896
Věk: 48
Registrován: 19 črc. 2009, 20:36
Bydliště: Tábor

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod Siegl Jan » 29 lis. 2011, 08:18

Poklona...
Opravdu záleží nejen na druhu tabáku, ale také na způsobu kouření. Při pomalém studeném kouři s tím nemám problém. Mě osobně většinou ten tzv zápach spíš příjde jako vůně ale to je věc názoru. Zatím asi jediný druh který zrovna dvakrát nevoní je Irish Oak. Většinou zápach do druhého dne zmizí, ale určitě větrat i v zimě není nad čerstvý vzduch. Další důležitá věc je hned po vykouření vysypat popelník a zbavit se všeho co by mohlo zápach šířit dál. Když si necháte plný popelník celou noc na stole tak to nevyvětráte ani za týden.
Uživatelský avatar
Siegl Jan
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Věk: 39
Registrován: 28 lis. 2011, 16:29
Bydliště: Sušice

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod jeleniste » 30 lis. 2011, 07:36

Ten zápach v místnosti se mi nejvíc osvědčilo překouřit. V mojem kubálu se mnou bydlí želva nádherná a když má ve svojí vaně tejden starou vodu, tak to nic slabšího než vykouřenej kotlík nepřerazí.
Uživatelský avatar
jeleniste
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1353
Věk: 42
Registrován: 19 zář. 2011, 13:22
Bydliště: Lipník (okres Mladá Boleslav)

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod sihanuk » 30 lis. 2011, 09:07

chudák želva
Uživatelský avatar
sihanuk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1701
Věk: 50
Registrován: 28 lis. 2010, 17:13
Bydliště: Kokovice 56, Klobuky

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod jeleniste » 30 lis. 2011, 09:27

sihanuk píše:chudák želva

Bych řekl, že je docela spokojená. Jsem jí tu vodu měnil každej tejden. Teď jsem koupil silnější filtr, už tam má tu vodu deset dní a furt de vidět na dno a i to skoro nesmrdí (což přičítám i vzduchovátku, že ta voda v tom tolik nehnije). Myslim, že se želva nemá špatně. Na léto bych jí nejradši přestěhoval ven, ale bojim se, že by s ní psi a kočka udělali krátkej želví proces.
Uživatelský avatar
jeleniste
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1353
Věk: 42
Registrován: 19 zář. 2011, 13:22
Bydliště: Lipník (okres Mladá Boleslav)

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod Baca » 30 lis. 2011, 15:18

NA zapach v miestnosti je najlepsie









SI ZVYKNUT :-D
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod Sally » 30 lis. 2011, 23:01

Bafkám si tak v Ba - Auparku Sunday´s fantasy a priklonil sa ku mne pán od vedľajšieho stolu, že vraj to krásne vonia a čo to je...také príjemné slivkové :puffy: Takže jednak súhlasím s kolegom vyššie - zvyknúť si. A súčasne - čo takto použiť fintu z voňavkárstva a obalamutiť čuchové receptory arómou kávy? Dať do danej miestnosti hrnček s kávou? Funguje to s voňavkami, prečo by nemalo s fajkou?
Uživatelský avatar
Sally
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 27
Věk: 36
Registrován: 27 říj. 2011, 13:05
Bydliště: Bratislava

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod Mirik » 02 pro. 2011, 11:25

Sally píše:Bafkám si tak v Ba - Auparku Sunday´s fantasy a priklonil sa ku mne pán od vedľajšieho stolu, že vraj to krásne vonia a čo to je...také príjemné slivkové :puffy: Takže jednak súhlasím s kolegom vyššie - zvyknúť si. A súčasne - čo takto použiť fintu z voňavkárstva a obalamutiť čuchové receptory arómou kávy? Dať do danej miestnosti hrnček s kávou? Funguje to s voňavkami, prečo by nemalo s fajkou?


tak zase zalezi co mas aktualne natlacane vo fajke ,ked sa trafi situacia ,tak mozes vysypat aj vrece kavy na zem a ludia budu hundrat ,ze to smrdi :wink:
Uživatelský avatar
Mirik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 290
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2011, 10:44
Bydliště: Newport,UK

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod jakamarus » 11 dub. 2013, 04:57

kouřím jak cigarety,tak dýmku-hlavně virginské tabáky a velice se mi osvědčila aromalampa s olejem Antitabák...pravdou ovšem je,že aromalampu zapaluji pouze při kouření cigaret u dýmky s dobrou virginií není třeba...hlavně je důležité nenechávat popelník doma,ale venku na balkoně,nebo na okenním parapetu
Uživatelský avatar
jakamarus
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 595
Věk: 54
Registrován: 26 bře. 2013, 19:06
Bydliště: Kadaň a také všude tam,kam mě zavanou pracovní povinnosti-t.č. Kadaň

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod Adam S » 11 dub. 2013, 14:27

Já doma kouřím zcela běžně a všude. Dokonce po dokouření popel z popelníku sypu do kytek. Funguje to perfektně jako hnojivo a zbaví vás to takovejch těch malejch mušek. Zatím jsem neměl žádnej problém se zápachem. Stačí vyvětrat nebo pustit digestoř a popřípadě si při kouření zapálit obyčejnou parafínovou svíčku. Ale jak si u mě doma někdo zapálí cigáro, tak to nemůžu dostat z bytu ještě tři dny. Základ je správně kouřit a čistit dýmky.
Uživatelský avatar
Adam S
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 238
Věk: 45
Registrován: 23 zář. 2011, 09:14
Bydliště: Praha, Žižkov

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod Scalex » 11 dub. 2013, 15:02

Ano, když se mě někdo zeptá, jak řeším zápach v místnosti, kde kouřím dýmku, odpovídám: "Stačí neprdět."
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků