Jak na zápach v místnosti

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Příspěvekod ChorChe » 28 úno. 2007, 22:15

d) kouřit non-stop
e) kouřit na peci pod odsavačem :twisted:
Uživatelský avatar
ChorChe
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 617
Věk: 47
Registrován: 03 lis. 2005, 20:32
Bydliště: Opava

Příspěvekod zverdodo » 28 úno. 2007, 23:08

f) nechat se kourit :twisted:
Uživatelský avatar
zverdodo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 153
Věk: 45
Registrován: 02 led. 2007, 00:51
Bydliště: Banska Bystrica

Příspěvekod JardaS » 28 úno. 2007, 23:19

zverdodo píše:f) nechat se kourit :twisted:


ale no tak ...... :lol:
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod viki » 01 bře. 2007, 08:51

zverdodo píše:f) nechat se kourit :twisted:


Genialni reseni! :twisted:
Uživatelský avatar
viki
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 137
Registrován: 26 říj. 2005, 17:33

Příspěvekod tifik » 01 bře. 2007, 09:00

viki píše:
zverdodo píše:f) nechat se kourit :twisted:


Genialni reseni! :twisted:


Jedno nevylučuje druhé :twisted:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Darth Morss » 01 bře. 2007, 14:09

Milos Cerman píše:Nevím, co kouříš za tabák, ale větinou smrdí cigaretový vajgly.
Je proto celkem jednoduchá pomoc. obvykle stačí vysypar včas popelník. :lol:


jo a taky je dobre dat nekde s dosahu "kuřáckou" bundu,ta smrdi nejvic :?
Uživatelský avatar
Darth Morss
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 95
Věk: 34
Registrován: 27 led. 2007, 18:41
Bydliště: Bylnica

Příspěvekod Rubenstein » 01 bře. 2007, 17:01

Nemuzu si pomoct. Bydlim v jedinem pokoji a s dymkovym kourem jsem nikdy podobny problem nemel. Jiste ze ma prostor dane aroma, ale urcite to neni smrad. A jak rikal pan Filipovsky - "Byt kde se nekouri - smrdi".
Uživatelský avatar
Rubenstein
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1130
Věk: 50
Registrován: 07 črc. 2005, 08:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod tilberien » 09 bře. 2007, 09:49

vlastní zkušenost - mám dílnu ve sklepě v paneláku - bývalý mandl, okno trvale zazděné a tak jsem to prubnul - SG Squadron Leader, bylo tam pak trošku mlhavo, ale když jsem přišel po 2 dnech do dílny, tak po kouření ani památky. Asi je to opravdu těmi textiliemi a záclonami.
Uživatelský avatar
tilberien
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 226
Věk: 47
Registrován: 12 led. 2005, 21:27
Bydliště: Louny

Příspěvekod ypres.bass » 27 kvě. 2007, 14:55

jak už jsem nejednou povídal...nejhorší je když do té místnosti dojde někdo jako naše mamka >>> ví že v té místnosti se sice nekouří, ale ty dýmky tam jsou + podvědomý cigosmrad = dýmky smrdí, to jako to že těmhle lidem nejvíc smrdí to vědomí že jsou tam ty kouřidla...a podvědomě si k tomu přidávají smrad vajglů aby to mělo nějaký reálný výsledek...
doma bych nekouřil ani kdybych mohl
druhou věcí je to, že na kolejích bych dýmat chtěl a mohl, ale to už bych nemohl vyhazovat spolubydlícího s těma hrůzama z lidlu...kuřárnu tam sice máme, ale to je fakt jak v komíně spalovny nekolkovaných cigaret z ukrajiny...našel jsem překrásnou studovnu-místnost s 6 okny, 6 stoly, 24 židlemi poličkou a dveřmi...to mě dost láká si tam bafnout u psaní seminárek(stejně je píšu zásadně kolem půlnoci a u otevřeného okna, takže by to do odpoledne vysmrádlo...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod trosca » 27 kvě. 2007, 15:01

máme zasklenou lodžii, tak toho s oblibou využívám - jsou tam jenom květiny a křesílko 8) podle teploty si otevru okna a je to ;-) latakie za deste, to je zazitek :twisted:
trosca
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 554
Registrován: 14 bře. 2006, 19:55
Bydliště: Praha

Příspěvekod Scalex » 30 kvě. 2007, 20:28

Doma kouřím. Mám svoji vlastní pracovnu, kam mi nikdo neleze, takže si to můžu dovolit. I latakii! 8^) Zápach řeším otevřeným oknem, větrákem, který pomalu žene vzduch skrz místnost k oknu a po dokouření vystříkám místnost trochou osvěžovače vzduchu - konkrétně AirWick antitobacco s vůní citrusů a cedru. Zkoušel jsem i neantitobaccový osvěžovač a fakt se aroma tabáku po chvíli vrátilo. Ten antitobacco docela dost zabírá a tabákové aroma pohlcuje.

Je pravda, že mně ten lehký tabákový odér v místnosti nevadí. Prostě hned po vstupu do místnosti každý pozná, že tady žije chlap. (ještě vyleju do rohu flaštičku pitralonu 8^))) )
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod Milos Cerman » 30 kvě. 2007, 20:44

Scalex píše:Doma kouřím...... vystříkám místnost trochou osvěžovače vzduchu ..... lehký tabákový odér v místnosti nevadí.....

Já tohle neřeším ale přesto - - - místo pitralonu bych to řešil kapkou léépšího alkoholu. Ne vylejt do kouta, ale do sebe, a nepoklízet sklenici :lol:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Scalex » 30 kvě. 2007, 20:59

Milos Cerman píše:
Scalex píše:Doma kouřím...... vystříkám místnost trochou osvěžovače vzduchu ..... lehký tabákový odér v místnosti nevadí.....

Já tohle neřeším ale přesto - - - místo pitralonu bych to řešil kapkou léépšího alkoholu. Ne vylejt do kouta, ale do sebe, a nepoklízet sklenici :lol:


No vo tom žádná, mám naprosto geniální pracovní stůl (patříval kdysi přednostovi stanice nymburského nádraží) a ten má dutou nohu s dvířky a tam se vejde sedm lahví kvalitního alkoholu. Vešel by se i nekvalitní, ale nejsem debil, abych tam takový dával. 8^)

Ale bez toho pitralonu ta "pánská vůně" místnosti není dokonalá. 8^)
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod Milos Cerman » 31 kvě. 2007, 07:22

Scalex píše:....Ale bez toho pitralonu ta "pánská vůně" místnosti není dokonalá. 8^)

Já na svoje fousy poitalon nepoužívám, tak to raději nebudu dál komentovat :smoke2:
Ale ten stůl ti závidím :lol:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Čistička

Příspěvekod max8888 » 01 led. 2008, 15:03

Já mám doma čističku vzduchu, kterou jsem si pořídil původně kvůli prachu, ale proti zápachu z dýmky plní svůj účel dokonale, zvláště když se do ní ještě vloží nějaké voňavé mýdlo, ap. Teď jsem ale vynalezl "zlepšovák". Mám jednu dýmku, která byla dosti namočkovaná a smrděla jako vyjetá startka, tak jsem jí dal hlavičkou přímo naproti výduchu čističky a za pár dní plného chodu voní už jenom krásně po dřevě (normální sušení nepomohlo)
Uživatelský avatar
max8888
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Registrován: 07 zář. 2007, 14:41
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků