Jak na zápach v místnosti

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Příspěvekod Šimi » 20 čer. 2005, 15:46

bromden píše:..... kvůli tomu teď nechávám minimálně den po dokouření vysmrádnout rozebranou dýmku na parapetu v kuchyni... :smoke5:


Tý brďo, to by mě žena hnala :lol: . Bych to prohrál :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Milos Cerman » 20 čer. 2005, 20:54

bromden píše:..... kvůli tomu teď nechávám minimálně den po dokouření vysmrádnout rozebranou dýmku na parapetu v kuchyni... :smoke5:


Nemyslím, že moje dýmky po vyčištění smrděj, ale do kuchyně bych je asi nedával ani ve veliký nouzi :smoke5:
Naposledy upravil Milos Cerman dne 21 čer. 2005, 20:20, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Re: Jak na zápach v místnosti

Příspěvekod Darkstar » 21 čer. 2005, 05:47

dick píše:Máte nějaký typ jak utlumit nevábný odér v místnosti ráno po kouření v ní ?
Zkouším při bafání zapálit svíčku a nám pocit, že to trochu pomáhá.


No, ja vyvetram, potom pouziju osvezovac vzduchu, ten obycejny jasminovy z Normy a na to si zapalim vonnou tycinku, nejlepe Napoleon, nebo Darshan ( ten sladky ). Doma normalne nekourim, to jen kdyz odjede pritelkyne na Slovensko a v mistnosti se zabarikaduji i proti pani domaci, ktera kour primo nesnasi. Rano je ho jeste trochu citit, ale kdyz vetram cely den, tak je to v pohode.
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Milos Cerman » 21 čer. 2005, 06:01

Mám pocit, že se tady mluví o dvou různejch vjecech :
Musím rozlišovat, jestli se chci bránit kouři, anebo jestli smrdí dýmka = teda vyhaslá, dokouřená.
Pokud se budu bránit kouři, tak nezbejvá nežli větrat, větrat a zase větrat. Případně použít hodně aromatickej tabák. Přetloukání nějakým smradem z tyčinek anebo cibule je blbina. Tady by možná stačilo udělat si doma pořádek :!: :lol: :!:
No a pokud někomu zapáchá vlastní dýmka = tak potom pořádně čistit, čistit a čistit :!: :lol: :!:
Když dýmka zapáchá tchýni, domovnici anebo manželce, není to smradem, ale jejich falešným pocitem nadřazenosti. Zase stačí, udělat si doma pořádek :!: :lol: :!:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Graveir » 21 čer. 2005, 06:25

Milos Cerman píše:Mám pocit, že se tady mluví o dvou různejch vjecech :
Musím rozlišovat, jestli se chci bránit kouři, anebo jestli smrdí dýmka = teda vyhaslá, dokouřená.
Pokud se budu bránit kouři, tak nezbejvá nežli větrat, větrat a zase větrat. Případně použít hodně aromatickej tabák. Přetloukání nějakým smradem z tyčinek anebo cibule je blbina. Tady by možná stačilo udělat si doma pořádek :!: :lol: :!:
No a pokud někomu zapáchá vlastní dýmka = tak potom pořádně čistit, čistit a čistit :!: :lol: :!:
Když dýmka zapáchá tchýni, domovnici anebo manželce, není to smradem, ale jejich falešným pocitem nadřazenosti. Zase stačí, udělat si doma pořádek :!: :lol: :!:

ale to jo, vo to jde...vetrani...ale pokud je dymka citit i po dukladne peci, vyschnuti a ociste...tak je otazka jestli nemam spis cenich, kerymu to nevoni, nez ze by byla bblba dymka.... proste spalenina je z ni citit stale...
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod bigdragon » 21 čer. 2005, 06:47

no myslím, že skutečně hraje velkou roli oddych dýmky po kouření přičemž z troubele je močka cítit o poznání déle než z kotlíku. Spáleninu necítím
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Graveir » 21 čer. 2005, 06:54

bigdragon píše:no myslím, že skutečně hraje velkou roli oddych dýmky po kouření přičemž z troubele je močka cítit o poznání déle než z kotlíku. Spáleninu necítím


ja mam citlive civy, takze citim dost...ale i po 2 mesisich odpocinku? proste me treba voni prijemneji tbak za syrova nez odpocaty kotlik...porad tam citim lehky pach popele...a u latakiove spitfirky i uzenost latakie :)
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod tuton » 21 čer. 2005, 07:18

Tak to ja patrim k tem stastnejsim. Krome doby tesne po koureni mi voni dymky i tabaky, zapalene i nezapalene. S oblibou nasavam vzduch, kdyz otevru vitrinku se svymi dymkami. Takze ja nepotrebuju nic "odstranovat". :-D
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod bigdragon » 21 čer. 2005, 07:22

no ještě, že moje čivy jsou otupělé, ale uzenost cítím taky :lol:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Graveir » 21 čer. 2005, 07:41

tuton píše:Tak to ja patrim k tem stastnejsim. Krome doby tesne po koureni mi voni dymky i tabaky, zapalene i nezapalene. S oblibou nasavam vzduch, kdyz otevru vitrinku se svymi dymkami. Takze ja nepotrebuju nic "odstranovat". :-D


ale joo, to me voni taky, ale pri vysychani dymek pak ty lepsi primesy vyprchaji drive a zbydou ty mene libe vonne. Tedy az na vyjimky typu b&b, kde faja byla citit aromatizaci jeste hodne dlouho. :)
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod bigdragon » 21 čer. 2005, 07:49

tak vyzkoušej MB Cube :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Graveir » 21 čer. 2005, 07:51

bigdragon píše:tak vyzkoušej MB Cube :wink:


zkousel jsem...ten je taky fajn, ale nemuzu jej nacpat do latakiove dymky ci do dymek striktne urcenych pro konkretni tabak...
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod bigdragon » 21 čer. 2005, 07:53

Graveir píše:
bigdragon píše:tak vyzkoušej MB Cube :wink:


zkousel jsem...ten je taky fajn, ale nemuzu jej nacpat do latakiove dymky ci do dymek striktne urcenych pro konkretni tabak...


tak snad jen ho rozházet po místnosti :D :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Graveir » 21 čer. 2005, 07:54

bigdragon píše:
Graveir píše:
bigdragon píše:tak vyzkoušej MB Cube :wink:


zkousel jsem...ten je taky fajn, ale nemuzu jej nacpat do latakiove dymky ci do dymek striktne urcenych pro konkretni tabak...


tak snad jen ho rozházet po místnosti :D :D


joo to by nebylo psatny, ale obcas delam to ze otvru letitej zbytek origianl choice, trochu ho zvlhcim a necham zavonet mistnosti....je to takova nostalgie...nebo jsou citit nektere tobolkove tabaky ze skrine...
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Návštěvník » 21 čer. 2005, 10:24

tuton píše:Tak to ja patrim k tem stastnejsim. Krome doby tesne po koureni mi voni dymky i tabaky, zapalene i nezapalene. S oblibou nasavam vzduch, kdyz otevru vitrinku se svymi dymkami. Takze ja nepotrebuju nic "odstranovat". :-D

I mně to takto voní, vitrínku nemám. Manželka má nos dost citlivý (hlavně kdysi na cíga), takže jsem přistoupil ke kompromisu a umístil si stojánek s dýmkami do haly. Ať se jde z jakékoliv místnosti kamkoli, vždy se musí okolo. A je to pohodička, stačila jediná věta "Lepší by to bylo v obýváku, ale tam asi né - viď miláčku ":lol: :lol: :lol:
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


cron