Switch to full style
Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.
Odeslat odpověď

Sháním tabáček podobný jinému:

04 pro. 2005, 19:29

Možná se tenhle thread do budoucna uživí, no já ho zakládam abych se zeptal Vás, zkušenějších: Doporučte nějaký tabáček podobný bílému Cellini? (svěží, lehký ovoce)

05 pro. 2005, 06:28

Dobré téma :) , také mám problém, našla by se náhrada za Balkan?

05 pro. 2005, 08:05

tifik píše:Dobré téma :) , také mám problém, našla by se náhrada za Balkan?


Mam pocit, ze za Balkan se nahrada proste najit neda. Ale mi dymkarsti kolegove tady v Plzni se shodli, ze se Balkanu pomerne slusne priblizuje Frog Morton od McClellanda. Pri rozmanitosti chuti kuraku a moznostech koupe "Zabaka" si to preber, jak chces... :wink:

05 pro. 2005, 08:52

tuton píše:
tifik píše:Dobré téma :) , také mám problém, našla by se náhrada za Balkan?


Mam pocit, ze za Balkan se nahrada proste najit neda. Ale mi dymkarsti kolegove tady v Plzni se shodli, ze se Balkanu pomerne slusne priblizuje Frog Morton od McClellanda. Pri rozmanitosti chuti kuraku a moznostech koupe "Zabaka" si to preber, jak chces... :wink:


žabák Morton patří k tomu nejlepšímu, co jsem kdy kouřil. Už lituju, že jsem si dovezl je jednu plechovku :(

05 pro. 2005, 09:31

tifik píše:Dobré téma :) , také mám problém, našla by se náhrada za Balkan?


u nas samozrejme nic :) ... a jinak balkan sasieni
http://www.pipesforless.com/basa200grtin.html

09 pro. 2005, 19:44

ja zase shanim tabak ktery je podobny CUBE ale je ve flake

10 pro. 2005, 23:02

uz som sa dlho tak dobre nezasmal..kua...sorry nic v zlom.Simone pls removni ma.. :D

je nedela rano tak to upravime...precitaj si aspon scasti a staci zhruba prispevky na fore :idea: co sa tyka problematiky tabakov a zistis ze cube je ultralahky tabak....forma flake je o niecom uplne inom

11 pro. 2005, 10:25

ultralehky no zkratka schanim neco jako jsou tyto typy aromatiku jako je 1864 cube a podobne akorat ve flake

11 pro. 2005, 10:47

taky lahky a vonavy aromatik vo flake...pochybujem.To ako keby si hladal americky kriznik ciest s motorom 1,2 HTP. Mozno max pribuznej MB Mixture flake /alebo vanilla flake/...aj ked tento tabak je uz aspon tabak a vcelku sa da.

11 pro. 2005, 10:52

malinkej.dablik píše:ultralehky no zkratka schanim neco jako jsou tyto typy aromatiku jako je 1864 cube a podobne akorat ve flake


MB Vanilla flake...?

21 pro. 2005, 06:17

Robur Dobyvatel píše:
tuton píše:
tifik píše:Dobré téma :) , také mám problém, našla by se náhrada za Balkan?


Mam pocit, ze za Balkan se nahrada proste najit neda. Ale mi dymkarsti kolegove tady v Plzni se shodli, ze se Balkanu pomerne slusne priblizuje Frog Morton od McClellanda. Pri rozmanitosti chuti kuraku a moznostech koupe "Zabaka" si to preber, jak chces... :wink:


žabák Morton patří k tomu nejlepšímu, co jsem kdy kouřil. Už lituju, že jsem si dovezl je jednu plechovku :(


Co takhle SG Balkan flake? Už mám doma jednu krabičku, kterou se chystám otestovat na nový rok, podle recenzí na tabaky.cz do něj vkladam docela naděje...

21 pro. 2005, 09:54

malinkej.dablik píše:ja zase shanim tabak ktery je podobny CUBE ale je ve flake


Mám temný pocit, že existuje Holger Danske Flake, to by snad mohlo být něco v tomhle duchu...

...ale nekouřil jsem ani MB Cube, ani ten HD flák, tak je třeba mě brát s reservou

21 pro. 2005, 13:03

dh píše:
malinkej.dablik píše:ja zase shanim tabak ktery je podobny CUBE ale je ve flake


Mám temný pocit, že existuje Holger Danske Flake, to by snad mohlo být něco v tomhle duchu...

...ale nekouřil jsem ani MB Cube, ani ten HD flák, tak je třeba mě brát s reservou
¨

ne, HD Royal Navy flake je dánská virginia s lehkou aromatizací (btw dost nedobrý tábák imHo)

22 pro. 2005, 10:17

Já mám načatý Danish truffles, kdyby někdo chtěl a chutnal mu :D (dám za odvoz)

22 pro. 2005, 10:34

Milan Zabloudil píše:Já mám načatý Danish truffles, kdyby někdo chtěl a chutnal mu :D (dám za odvoz)


A jaky je to tabak ?
Odeslat odpověď