Žvýkání...

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Žvýkáte dýmkový tabák?

Pravidelně a rád.
21
10%
Občas si dám...
25
12%
Výjimečně, spíš na ochutnání nového tabáku.
46
23%
Fuj, jak jen někdo může...
111
55%

Celkem hlasů : 203

Re: Žvýkání...

Příspěvekod beda » 12 úno. 2018, 18:55

Máme teď v práci docela makačku, takže fajfky tam odpočívaj a pro žvejkací tabák bych musel až někam do města, takže jsem dnes zkusil žvejkat Golden Ambrosii a světe div se, nemá to nikterak daleko k americkýmu velkolistýmu materiálu. Bejt to vlhčí a v jinym řezu, tak snad ani nepoznám rozdíl. Asi těch pár tobolek co nechci už kouřit proženu pod rtem. Docela mne překvapilo, že i blend ve kterym je půlka BC je cejtit i v hlavě. Ne nijak drasticky, žvejkám spíš už jen vyjímečně, takže jsem citlivější, ale i tak.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu

Věk: 40

Příspěvekod beda » 19 úno. 2018, 20:34

Jsem objednal třikrát Makla Iffrikia a jednou Bouhlel, stačí fakt málo a návyk ožívá. K tomu Oliver Twist v mentolu a Neffu do rypáku :joy:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu

Příspěvekod beda » 29 bře. 2018, 02:42

Na mirage-distribution.cz je k mání Stoker's, americkej dip dělanej aby prošel do EU. Docela žrádlo, komu se stýská po Red Manu apod. tak doporučuju. Lehčí kousek, asi tomu chybí nějaká ta zakázaná chemie, ale jinak špica, řez, konzistence, vlhkost, všechno top. Mám odtud i nějakou novou pastu Thunder, podobnej materiál jako Makla, líp se tvaruje a je jemněji mletá, dává hodně plynule a dlouho, dobrá věc tam, kde se nedá plivat.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu

Předchozí

Zpět na Doutníky a ostatní tabák