Šňupací tabák (snuff) *

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Jack.Grave » 24 lis. 2015, 21:56

Došla mi zásilka těhle dobrot z produkce Fribourg & Treyer:
* F&T Bordeaux
* F&T DR J.R. Justice
* F&T High Dry Toast
* F&T Morlaix
* F&T Morocco
* F&T Old Paris
* F&T Patchouli
* F&T Santo Domingo
Jack
Uživatelský avatar
Jack.Grave
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1118
Věk: 42
Registrován: 24 kvě. 2006, 11:57
Bydliště: Praha

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Mathias Sandorf » 05 led. 2016, 15:32

Náhodou jsem narazil na fotky lahviček na šňupací tabáky v železnorudském muzeu. Tož sa pokochajte, šňupomilové ;) http://klatovsky.denik.cz/galerie/ruda_kt071009_gal.html
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod muf » 05 led. 2016, 19:20

Je to krása hlavně ta poslední fotka nemá chybu. :wink:
Uživatelský avatar
muf
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 510
Věk: 50
Registrován: 02 úno. 2015, 07:58
Bydliště: Čehovice u Prostějova

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Ambriel » 08 bře. 2016, 16:34

Zdravim,
mel bych jeden dotaz. Nevite kde by se dali sehnat nejake pekne drevene krabicky na snuff?

Jinak jakozto novacek sem si nakoupil nejake druhy tabaku a uz ted muzu rict ze na hodne jemne mlety kterej je jako pudr si budu muset zvyknout :D Zrovna tak asi budu muset omezit silnej mentol protoze mi tece z rypaku :D Ale prisel sem na chut treba pomerancove ozone :)
Ambriel
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 41
Věk: 37
Registrován: 08 bře. 2016, 16:27
Bydliště: Plzeň- Štenovice

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Kelník » 10 bře. 2016, 19:14

Já sem právě neplánovaně začal :-) darem sem dostal krabičku, vyzkoušel a už týden sem si nezapálil cigáro.Kouřil sem pouze Bodega bez filtru z Lídlu (doutníky a dýmku kouřím stále, chutná mi to ale zvykl sem si na nikotin z těch lídlovek).No a teď sem pořídil plechovku malinového a ten je ještě lepší, rád bych vyzkoušel i ten banán ale není nikde k dostání...
Kelník
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 20
Věk: 31
Registrován: 01 dub. 2013, 11:28
Bydliště: Zlínsko

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Michael » 11 bře. 2016, 09:30

Ambriel píše:Zdravim,
mel bych jeden dotaz. Nevite kde by se dali sehnat nejake pekne drevene krabicky na snuff?

Jinak jakozto novacek sem si nakoupil nejake druhy tabaku a uz ted muzu rict ze na hodne jemne mlety kterej je jako pudr si budu muset zvyknout :D Zrovna tak asi budu muset omezit silnej mentol protoze mi tece z rypaku :D Ale prisel sem na chut treba pomerancove ozone :)



Například zde https://www.snuffstore.de/accessoires/s ... bak/dosen/ .S obchodem mám pouze dobré zkušenosti a můžu doporučit :wink:
Michael
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 136
Věk: 34
Registrován: 28 říj. 2014, 21:08
Bydliště: Praha/CERN/jinde

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Kelník » 18 bře. 2016, 18:27

Právě sem vyzkoušel SG banán a vanilku-vůbec nenadchlo.Podle čuchu není ani poznat co to je, neidentifikovatelné aroma a chuť taky nic moc.Za mě nebrat.
Dobré jsou Pöschl fc bayern,Pöschl apricot a zatím nejlepší Ozona Raspberry a Pöschl gletscher prise.
Kolega z práce taky pomalu začíná a dal mě okoštovat MEDICATED No.69 a to je síla až z toho duní v hlavě :lol:
Kelník
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 20
Věk: 31
Registrován: 01 dub. 2013, 11:28
Bydliště: Zlínsko

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Ambriel » 21 bře. 2016, 22:34

Za me nejdnozancne nejepsi President :) Nemuzu s nim prestat koupil sem si toho vic, ale na ostatni nejak nedoslo protoze proste haslerka v nose je uzasna :D Jinak muzu se zeptat kde nakupujes? :)
Ambriel
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 41
Věk: 37
Registrován: 08 bře. 2016, 16:27
Bydliště: Plzeň- Štenovice

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Rigolleto » 24 bře. 2016, 10:01

Šňupací tabáky SG mne taky celkem zklamaly. Mám plum, cherry a banana a pokud bych na nich neměl přímo uvedeny jejich aromatizace sotva bych je v oněch tabácích rozeznal. Krom toho, nevím jestli mám nějaké starší kusy, ale ty mé jsou strašně suchý a v nose pálej tak, že jsem s nimi skončil. Zlatý WoS a gletscher. :D
Rigolleto
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 23
Věk: 32
Registrován: 26 zář. 2015, 22:33
Bydliště: Praha

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Michael » 24 bře. 2016, 11:31

Mnoo, pokud je mas v plastikovym 10g tap-boxe, tak jsou s jistotou vyschly a nepouzitelny. Tohle baleni je uplne na nic. Doporucuju 25g plechovky, ovsem ty se daj, pokud vim, objednat jen ze zahranici. Ale tesni skvele. Ver, ze ty aromatizace jsou hoodne vyrazny, pokud je ten snupak cerstvej.
Michael
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 136
Věk: 34
Registrován: 28 říj. 2014, 21:08
Bydliště: Praha/CERN/jinde

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Ragaz » 26 bře. 2016, 13:29

No já měl nějakej mátovej a byl dobrej...akorát jsem ho měl hned vyšňupanej.
Uživatelský avatar
Ragaz
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 704
Věk: 48
Registrován: 11 úno. 2015, 10:11
Bydliště: Třemošnice

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Kelník » 06 dub. 2016, 17:24

Rigolleto píše:Šňupací tabáky SG mne taky celkem zklamaly. Mám plum, cherry a banana a pokud bych na nich neměl přímo uvedeny jejich aromatizace sotva bych je v oněch tabácích rozeznal. Krom toho, nevím jestli mám nějaké starší kusy, ale ty mé jsou strašně suchý a v nose pálej tak, že jsem s nimi skončil. Zlatý WoS a gletscher. :D

buď v olomouci na náměstí E trafika a nebo podle toho co mají ve stánku.Většinou mají jenon Red Bull a Apricot ale občas i něco jiného se podaří
Kelník
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 20
Věk: 31
Registrován: 01 dub. 2013, 11:28
Bydliště: Zlínsko

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod evilmind » 26 kvě. 2016, 17:46

Zkusil jsem čerstvě šňupací tabáky - čistě jen tak ze zvědavosti, plus sem kdesi četl, že je to dobrý na rýmu (a letní sezona permanentní rýmy se blíží). Jako... dobrý, ta rána do palice se mi nějak zalíbila :twisted: , tak jsem objednal hned další příchutě.

Nicméně ty SG plechovky mi přijdou jako vtip, ani se nepokoušejí nějak těsnit, soudě dle toho, že se prodávají obalený izolepou, v čem to teda uchováváte? Nemyslím, že bych byl takovej závislák, abych vyžahnul tu krabičku dost rychle aby nevyschla. Zkusil jsem zatím tu plechovku dávat do kvalitnějšího plastovýho zip bagu, kterou mám v lednici, ale nevím, plus bych nějaký rád měl permanentně uložený v práci.
Uživatelský avatar
evilmind
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 61
Věk: 53
Registrován: 04 úno. 2016, 21:40
Bydliště: Praha Řepy

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod muf » 26 kvě. 2016, 19:07

S.G. v plechu? já ho mám teda v plastové škatulce a super. Těch balení je hafo tak vyber takovou která ti sedne. :wink:
Uživatelský avatar
muf
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 510
Věk: 50
Registrován: 02 úno. 2015, 07:58
Bydliště: Čehovice u Prostějova

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod evilmind » 26 kvě. 2016, 20:56

E-e, kecám, Wilsons v plechu.
Uživatelský avatar
evilmind
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 61
Věk: 53
Registrován: 04 úno. 2016, 21:40
Bydliště: Praha Řepy

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků