Šňupací tabák (snuff) *

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Snuffman » 23 srp. 2021, 20:20

Díky za recenze. V nejbližší době budu opět objednávat, tak ten natural toast do objednávky prihodim. Chystám se na Mc Christals a samozřejmě doplním zásobu Amostrinha. :) Už půl roku, každý den, několikrát a ještě mě neomrzel. To se u jiných nestává.
Uživatelský avatar
Snuffman
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Registrován: 10 čer. 2007, 20:30
Bydliště: Pardubice

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod sleeper » 23 srp. 2021, 20:58

Mám tu sotva načatou plechovku Toque Natural Toast, který mě moc nezaujal. Rád věnuji někomu, kdo ho ocení víc :wink:
Uživatelský avatar
sleeper
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 42
Věk: 42
Registrován: 04 lis. 2017, 16:06
Bydliště: Hronov

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Snuffman » 27 srp. 2021, 12:51

Používáte někdo na aplikaci snupaku nejake speciální udělátko? Ne ze bych mel problem s aplikaci, jen se mi libi treba tato vecicka. Takovy katapult. :) https://www.mrsnuff.com/collections/snu ... ctor-ebony
Nebo máte nějakou speciální tabaterka, do které presypavate? Mě např. vyhovují krabičky Bernard, takže do mi presypavam tabak od MC Christals, Rosinski apod.. Ale takova hezka, univerzalni tabaterka by se mi libila.. Nez mit tabak Christals v krabičce Bernard a podobna zverstva. :D
Uživatelský avatar
Snuffman
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Registrován: 10 čer. 2007, 20:30
Bydliště: Pardubice

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod V.Š. » 27 srp. 2021, 15:40

Snuffman píše: ...doplním zásobu Amostrinha. :) Už půl roku, každý den, několikrát a ještě mě neomrzel...


Řekl bys, že má Amostrinha vůni švestek?
Poté, co mi tento tabák trošku vyvětral (kupodivu nikoli vyschnul), spotřeboval jsem ho poměrně rychle a tak zmizel ze seznamu mých ležáků.
Uživatelský avatar
V.Š.
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 231
Věk: 46
Registrován: 24 bře. 2021, 16:04
Bydliště: Červený Kostelec

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod V.Š. » 27 srp. 2021, 15:58

Snuffman píše:...speciální udělátko?


Různé porichtunky (dávkovače, lžičky, podložky, trubičky...) nechávám ostatním a nelíbí se mi. Sám pro sebe uznávám jen jedinou metodu včetně všech jejich nevýhod (tabák za nehty, posypané oblečení, zaprášené vousy), a to šňupání ze špetky.

Což o to, nějakou tabatěrku bych docela rád. Pokud možno stříbrnou, starou, s patinou letitého používání. Ale nevím co bych do ní dal. Tabáků mám jako všichni tady spoustu druhů, ale žádný není přede všemi natolik, abych si speciálně pro něj takovou věc pořizoval (a pokud už, pak bych asi v takové tabatěrce měl nějaký toast nebo scotch).
Uživatelský avatar
V.Š.
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 231
Věk: 46
Registrován: 24 bře. 2021, 16:04
Bydliště: Červený Kostelec

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Snuffman » 27 srp. 2021, 16:29

V.Š. píše:
Řekl bys, že má Amostrinha vůni švestek?
Poté, co mi tento tabák trošku vyvětral (kupodivu nikoli vyschnul), spotřeboval jsem ho poměrně rychle a tak zmizel ze seznamu mých ležáků.


Švestky jsem cítil z Mnicha a to dost vyrazne. Ale z Amostrinhy nikdy. Kazdy asi vuni vnimame jinak. A propo, vcera dorazil novy balicek. Převažoval tabaky Mc Christals. Vzpomněl jsem si na časy, kdy byl u nás běžně k sehnání. Pořád mi chutná. Pro zajímavost jsem i zakoupil s CBD. Dal jsem jednu špetku, takže je moc brzo na nějakou recenzi. Ale z kraje zastipe v nose, cítil jsem mentol a eukalipt. Zdál se mi docela silný, ale může to být testováním nových druhů.. :smile:
Uživatelský avatar
Snuffman
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Registrován: 10 čer. 2007, 20:30
Bydliště: Pardubice

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod V.Š. » 27 srp. 2021, 20:25

Snuffman píše: Ale z Amostrinhy nikdy.

Já taky ne. Ale nejméně dva se dušovali, že švestka je určujícím aromatem Amostrinhy...

Snuffman píše:Pro zajímavost jsem i zakoupil s CBD.

Zrovna ho mám, moc jsem tomu nedůvěřoval, ale docela rád jsem zjistil, že tou konopnou substancí to možná nevylepšili, ale aspoň nepokazili. Mimochodem, nemáš v té své nové zásilce i Olde English?
Uživatelský avatar
V.Š.
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 231
Věk: 46
Registrován: 24 bře. 2021, 16:04
Bydliště: Červený Kostelec

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Snuffman » 27 srp. 2021, 20:40

Mám, ale ještě jsem nekostoval.
Uživatelský avatar
Snuffman
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Registrován: 10 čer. 2007, 20:30
Bydliště: Pardubice

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod V.Š. » 29 srp. 2021, 10:24

Snuffman píše:Mám, ale ještě jsem nekostoval.


Jsem hodně zvědav na srovnání s Originalem.
Uživatelský avatar
V.Š.
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 231
Věk: 46
Registrován: 24 bře. 2021, 16:04
Bydliště: Červený Kostelec

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Snuffman » 02 zář. 2021, 13:13

Asi 3 dnem testuji Bernard 285 Jahre. Takový klasicky mentolovy luft. Žádnou jinou příchuť v něm nezaznamenavam. Sílu má řeknu střední, jak je u Bernarda zvykem tak se pěkně bere, nelita do krku. Za mě velké pozitivum neteče do krku, spíše kapka dopředu, obdobne jako u McChrystals.
Když jsem u McChrystals, musím aplikovat špetkou, tím že je najemno mlety. Bernarda beru rovnou z nehtu.
Uživatelský avatar
Snuffman
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Registrován: 10 čer. 2007, 20:30
Bydliště: Pardubice

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod ontarios » 09 zář. 2021, 09:59

Zdravím a přeji hezký den. Zjistil jsem, že ze snuffstore.de nelze objednávat do ČR. Lze z nějakého EU obchodu objednávat? Jak to děláte Vy? Díky za rady.
Uživatelský avatar
ontarios
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 642
Věk: 56
Registrován: 12 bře. 2015, 08:57
Bydliště: Praha 8

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod V.Š. » 09 zář. 2021, 10:26

ontarios píše:Zdravím a přeji hezký den. Zjistil jsem, že ze snuffstore.de nelze objednávat do ČR. Lze z nějakého EU obchodu objednávat? Jak to děláte Vy? Díky za rady.


Z EU to legálně nelze. Z evropských zemí to lze jen z Británie (třetí země), ale nemám chuť absolvoval úřední mašinérii proclívání. Takže se spokojím s českou nabídkou, která rozhodně není špatná. Nakupuji ve dvou eshopech (snupeme.cz a etrafika.cz).
Uživatelský avatar
V.Š.
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 231
Věk: 46
Registrován: 24 bře. 2021, 16:04
Bydliště: Červený Kostelec

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod ontarios » 09 zář. 2021, 10:33

Na snupeme.cz objednávám taky, už jim ale u některých schmalzlerů dochází zásoby. Na etrafice schmalzlery nemají. A ty já rád.
Uživatelský avatar
ontarios
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 642
Věk: 56
Registrován: 12 bře. 2015, 08:57
Bydliště: Praha 8

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Alter Egon » 09 zář. 2021, 12:46

Co jsem pochopil, tak si pro to jezdí do Německa. Velké zasoby si myslím nemají, ale soustavně doplňují, takže si myslím, že zase zanedlouho budou.
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod V.Š. » 09 zář. 2021, 17:17

Alter Egon píše:Co jsem pochopil, tak si pro to jezdí do Německa. Velké zasoby si myslím nemají, ale soustavně doplňují, takže si myslím, že zase zanedlouho budou.


Pak je nejvhodnější zaslat prodejci poptávku. Pro obchodníka je skvělé, když ví co a kolik obstarat.
Uživatelský avatar
V.Š.
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 231
Věk: 46
Registrován: 24 bře. 2021, 16:04
Bydliště: Červený Kostelec

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků