08 úno. 2007, 14:23
08 úno. 2007, 15:00
08 úno. 2007, 15:17
08 úno. 2007, 15:38
08 úno. 2007, 15:56
ondru píše:lidi jak vubec vyslovujete javaanse??
08 úno. 2007, 19:49
09 úno. 2007, 09:39
ondru píše:a co znamena na javaansu to oznaceni original,zware,halfzware atd.??
10 úno. 2007, 11:29
10 úno. 2007, 11:32
piter píše:Darth Morss píše:Ja nejsem zrovna bohac a tak dýmám cigaretové tabáky,protože je kupuju za polovicni cenu,mivam k dispozici:Cassablanca,WESTred,Route 66,Red bull a neky Javannese.
Napada nekoho z vas jak to namichat?Milos Cerman píše:Rozdíl mezi cigareťákem a dýmkovým tabákem je hlavně v řezu tabáku.
V dýmce líp hoří tabák hruběji řezanej.
Pokud budeš cigaretový tabáky přimíchávat, jde to.
Cigaretovej tabák samotnej v dýmce nic moc, bude blbě hořet, trochu snad to půjde v malinký hlavičce.
23 úno. 2007, 22:32
25 úno. 2007, 22:21
27 úno. 2007, 23:55
LDC píše:Nevíte pls kde v Brně sehnat ten Van Nelle rising hope ? U nás jsou k dostání pouze luxusní směsi Start/RedAndWhite![]()
Nebo už nejde sehnat, tak jako Javaanse zware ?
28 úno. 2007, 09:40
LDC píše:LDC píše:Nevíte pls kde v Brně sehnat ten Van Nelle rising hope ? U nás jsou k dostání pouze luxusní směsi Start/RedAndWhite![]()
Nebo už nejde sehnat, tak jako Javaanse zware ?
![]()
může mi prosím někdo kompetentní odpovědět ? Byl jsem asi na čtyřech místech a kroutili hlavou, co si to vymýšlím, že to nemaj a neměli
![]()
Díky moc
28 úno. 2007, 16:50
bromden píše:LDC píše:LDC píše:Nevíte pls kde v Brně sehnat ten Van Nelle rising hope ? U nás jsou k dostání pouze luxusní směsi Start/RedAndWhite![]()
Nebo už nejde sehnat, tak jako Javaanse zware ?
![]()
může mi prosím někdo kompetentní odpovědět ? Byl jsem asi na čtyřech místech a kroutili hlavou, co si to vymýšlím, že to nemaj a neměli
![]()
Díky moc
Jediný VanNelle, který jsem kouřil, byl jejich zware shag. Ten jsem kdysi kupoval v trafice u hl. nádraží - taková ta budka s okýnkem z boku. Ale to je fakt hodně dávno...
02 bře. 2007, 15:55