Ktery z nich?

Javaanse Jongens
105
55%
Drum
27
14%
Bali-shag
0
Žádná hlasování
Samson
14
7%
Jiný
45
24%
 
Celkem hlasů : 191

javvanse

08 úno. 2007, 14:23

lidi jak vubec vyslovujete javaanse??

08 úno. 2007, 15:00

džavánze - ale takhle se to vyslovuje v Německu; jestli je to správně, to fakt nevím

08 úno. 2007, 15:17

Che... vždycky jsme používali ryze českého výrazu "javánskej" :lol:

08 úno. 2007, 15:38

"džavans" :lol: klasika v Liberci :lol: jinak jsem objevil tabáky MB pozooor :lol: to jsem opravdu nečekal že mají také cigaretové 8)

Re: javvanse

08 úno. 2007, 15:56

ondru píše:lidi jak vubec vyslovujete javaanse??

Lidi to vyslovujou všelijak, ale v Ústí po mě chtěli nejčastějc "Javánský kluky", nebo jenom "kluky" anebo "klukovskej tabák" :lol:

08 úno. 2007, 19:49

a co znamena na javaansu to oznaceni original,zware,halfzware atd.??

09 úno. 2007, 09:39

ondru píše:a co znamena na javaansu to oznaceni original,zware,halfzware atd.??


Zware - plnotučnej, tmavej,
3/4 - silou a výrazností chuti "tříčtvrteční",
halfzware logicky na půl cesty k slabšímu,
ten bledě modrej, dříve "mild" je takovej světlej slabouš. :lol:

10 úno. 2007, 11:29

u nas sa rika [džavanýs] i kdyz nevim proc-vubec to neodpovida...

10 úno. 2007, 11:32

piter píše:
Darth Morss píše:Ja nejsem zrovna bohac a tak dýmám cigaretové tabáky,protože je kupuju za polovicni cenu,mivam k dispozici:Cassablanca,WESTred,Route 66,Red bull a neky Javannese.
Napada nekoho z vas jak to namichat?

Milos Cerman píše:Rozdíl mezi cigareťákem a dýmkovým tabákem je hlavně v řezu tabáku.
V dýmce líp hoří tabák hruběji řezanej.
Pokud budeš cigaretový tabáky přimíchávat, jde to.
Cigaretovej tabák samotnej v dýmce nic moc, bude blbě hořet, trochu snad to půjde v malinký hlavičce.


pokud necham treba west vyschnout,tak hori nekdy i na 1 podpaleni,ale treba Red Bull musi byt vlhky

23 úno. 2007, 22:32

Nevíte pls kde v Brně sehnat ten Van Nelle rising hope ? U nás jsou k dostání pouze luxusní směsi Start/RedAndWhite :?
Nebo už nejde sehnat, tak jako Javaanse zware ? :shock:

25 úno. 2007, 22:21

minule sa mi dostala do rúk luxusná Holandská zmes, šak jednu ubalenú keby som z toho vyfajčil, to by bolo horšie ako za krabičku kleyek :) neviem jak sa to ma sklonovať (to ako clea pravé slovenské cigarety myslím, jaj), a ústa v prdeli...

27 úno. 2007, 23:55

LDC píše:Nevíte pls kde v Brně sehnat ten Van Nelle rising hope ? U nás jsou k dostání pouze luxusní směsi Start/RedAndWhite :?
Nebo už nejde sehnat, tak jako Javaanse zware ? :shock:


:( :?: může mi prosím někdo kompetentní odpovědět ? Byl jsem asi na čtyřech místech a kroutili hlavou, co si to vymýšlím, že to nemaj a neměli :x
Díky moc

28 úno. 2007, 09:40

LDC píše:
LDC píše:Nevíte pls kde v Brně sehnat ten Van Nelle rising hope ? U nás jsou k dostání pouze luxusní směsi Start/RedAndWhite :?
Nebo už nejde sehnat, tak jako Javaanse zware ? :shock:


:( :?: může mi prosím někdo kompetentní odpovědět ? Byl jsem asi na čtyřech místech a kroutili hlavou, co si to vymýšlím, že to nemaj a neměli :x
Díky moc


Jediný VanNelle, který jsem kouřil, byl jejich zware shag. Ten jsem kdysi kupoval v trafice u hl. nádraží - taková ta budka s okýnkem z boku. Ale to je fakt hodně dávno...

28 úno. 2007, 16:50

bromden píše:
LDC píše:
LDC píše:Nevíte pls kde v Brně sehnat ten Van Nelle rising hope ? U nás jsou k dostání pouze luxusní směsi Start/RedAndWhite :?
Nebo už nejde sehnat, tak jako Javaanse zware ? :shock:


:( :?: může mi prosím někdo kompetentní odpovědět ? Byl jsem asi na čtyřech místech a kroutili hlavou, co si to vymýšlím, že to nemaj a neměli :x
Díky moc


Jediný VanNelle, který jsem kouřil, byl jejich zware shag. Ten jsem kdysi kupoval v trafice u hl. nádraží - taková ta budka s okýnkem z boku. Ale to je fakt hodně dávno...


To je on. Jestli se ještě prodává v Česku, to nevím, jelikož cigarety už nekouřím. TADY se asi dá koupit a na obrázku je při troše zkoumání patrný nápis "The Rising Hope".

02 bře. 2007, 15:55

Tak Van Nelle je v Brně již definitivně passé :? ale díky moc za pomoc :wink: .
Místo toho jsem zakoupil Samsona zware a nejsem nespokojen ... zvažuji ho míchat s MB VC :twisted: