Ktery z nich?

Javaanse Jongens
105
55%
Drum
27
14%
Bali-shag
0
Žádná hlasování
Samson
14
7%
Jiný
45
24%
 
Celkem hlasů : 191

14 dub. 2007, 22:00

Koupil jsem cigarety plněné dýmkovým tabákem Sunday´s Fantasy od Poschlu . Je to dost voňavé , lehké a zachutnalo to ženě .

14 dub. 2007, 22:30

JardaS píše:Koupil jsem cigarety plněné dýmkovým tabákem Sunday´s Fantasy od Poschlu . Je to dost voňavé , lehké a zachutnalo to ženě .
kdes to koupil, já že bych to nějak podstrčil spolubydlícímu na kolejích, protože když už ho neodnaučím kouřit v pokoji, tak ho aspoň odnaučím ty jeho sračky smaradlavé z lidlu

14 dub. 2007, 22:32

ypres.bass píše:
JardaS píše:Koupil jsem cigarety plněné dýmkovým tabákem Sunday´s Fantasy od Poschlu . Je to dost voňavé , lehké a zachutnalo to ženě .
kdes to koupil, já že bych to nějak podstrčil spolubydlícímu na kolejích, protože když už ho neodnaučím kouřit v pokoji, tak ho aspoň odnaučím ty jeho sračky smaradlavé z lidlu


U Stanislawa v Ostravě na Reální je mají . Myslím , že všechny jeho trafiky by to mohly mít

14 dub. 2007, 23:14

JardaS píše:Koupil jsem cigarety plněné dýmkovým tabákem Sunday´s Fantasy od Poschlu . Je to dost voňavé , lehké a zachutnalo to ženě .


hmm to zni zajimave, hned v pondeli koupim a vyzkousim :puffy:

10 kvě. 2007, 13:14

Sorry za tak trochu :offtopic1: , ale neviem kam to strcit a napadlo ma to. Som zaciatocnik a esteze kamaratov otec vlastni trafiku, tak mi nebolo az tak trapne ked som mu odpovedal na otazku "A aky fajkovy tabak to fajcim?", ze zatial taky vanilkovy aromatic Sunday's Fantasy. :oops: Ano vysvetlil mi, ze to neni vanilka aromatic, ze to je mix a aj som si to cital na obale, ale ja som tam tu vanilu fakt citil a aj okolie, cim to je? :smoke3:
Inak ako tabak to je mnamka, pre mna i pre okolie, a ide na dracku uz pekne dlho. No kedze zatial skusam rozne druhy, tak momentalne som na Orig. Choice od MB. Moze byt.

10 kvě. 2007, 19:19

...kamoš mi odporúčal cigarety Sobranie...?

...počul už niekto z Vás o tom...?

...žeby latakiové cigarety...? :twisted:

10 kvě. 2007, 21:45

nejsou latakiove, docela normalni cigarety (az na vzhled a cenu)

10 kvě. 2007, 21:49

Mike Hill píše:...kamoš mi odporúčal cigarety Sobranie...?

...počul už niekto z Vás o tom...?

...žeby latakiové cigarety...? :twisted:


Jsou docela dobré , černé se zlatým filtrem . Latakiové nejsou , je tam normální cigaretový tabák . Byly původně dělány pro ruského cara . A cena je u nás taky podle toho - 110,- Kč za krabičku .

10 kvě. 2007, 23:39

JardaS píše:
Mike Hill píše:...kamoš mi odporúčal cigarety Sobranie...?

...počul už niekto z Vás o tom...?

...žeby latakiové cigarety...? :twisted:


Jsou docela dobré , černé se zlatým filtrem . Latakiové nejsou , je tam normální cigaretový tabák . Byly původně dělány pro ruského cara . A cena je u nás taky podle toho - 110,- Kč za krabičku .
...njn, nepochybujem o ich kvalite, ale ja som začal s fajfkou bez toho aby som predtým čo i len okoštoval cigaretu a teraz aj keď vnímam arómu dymu a tabaku z cigariet omnoho zmyselnejšie ako pred tým, aj napriek tomu ma asi žiadna značka nepresvedčí, aby som ich konzumoval...

...ale doutníky, to je celkom iná parketa...

Cigaretove tabaky

14 kvě. 2007, 21:39

Kamarat zacal so sulanim cigariet. Jeho najmilsia znacka klasickych kupovanych cigariet boli a hadam aj su Chesterfield, dostat ich uz len u vas, V Cechach, co ho docela ranilo, ale k pointe. Poprosil ma aby som sa tu na fore popytal, ci sa da zohnat tabak znacky Chesterfield aj do tych jeho sulanych. Jestvuje teda? Diky

15 kvě. 2007, 08:36

To se tu neprodava. Osobne mi pripadaji veskere cigarety velmi podobne a od tabaku urcenych k baleni jsou dost rozdilne nejen slozenim, ale predevsim stupnem fermentace a sirkou rezu. Jedine co trochu pripomina obycejne cigarety je anglicky tabak Golden Virginia, zelena tobolka s listy tabaku okolo napisu, nyni k sehnani i u nas, v nem neni Burley tolik typicky pro holandskou produkci. No a potom samozrejme tabak Start, koupil jsem si ho kvuli tomu, ze Startka bez filtru bylo moje prvni kurivo. Jsou to v podstate nenacpane Startky, jenom rez je delsi, ale suchost stejna, na tobolce se pise o vyvazene smesi virzinskych a orientalnich tabaku, coz po zapaleni cloveka narame pobavi.

23 čer. 2007, 16:51

ariete18 píše:ahojky , zná prosím někdo z vás bílý Javaanese??diky

16 srp. 2007, 20:14

tak pobyt u kamarada na chalupe byl ve znameni baleni cigaret - "Džaváns" 3/4 mi opravdu velmi zachutnal, snad i proto, ze je z nej citit uzenost jak z lehkeho latakioveho tabaku :puffy:

27 srp. 2007, 13:36

nekdo tu psal ze Casablanca je dobry tabak, sem si koupil no a je to takova klasicka levna cigareta, jako nouzovka poslouzi dobre, ale prece jen rozdil tohoto sena proti skvelemu takrka dymkovemu (az na rez) Javaansu 3/4 je dost znat (rekl bych ze je to vetsi rozdil, nez v cene - 40 Kc)

mate nekdo nejake doporuceni na nejaky jiny levnejsi tabak, ktery by prekvapil chuti ? (v dobrem slova smyslu, preferuji silnejsi)

Prece jen Javaanse stoji 100, sice balicek mi vydrzi necely tyden, ale konzumneji bych radeji kouril neco levnejsiho.

28 srp. 2007, 01:09

Turner je o něco málo levnější a kvalita je téměř totožná, jenom nedělá tříčtvrtku, ale půlku a celej černej taky.