Switch to full style
Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...
Odeslat odpověď

Ktery z nich?

Javaanse Jongens
105
55%
Drum
27
14%
Bali-shag
0
Žádná hlasování
Samson
14
7%
Jiný
45
24%
 
Celkem hlasů : 191

Re: Výběr cigaretového tabáku

09 pro. 2014, 18:56

Golden Virginia a ted z vikendu vyzkouseno zabalit Black XX... maso;))

Re: Výběr cigaretového tabáku

09 pro. 2014, 19:39

Ja kourim jen javanse 3/4. S normalnima cigaretama jsem flakl.

Re: Výběr cigaretového tabáku

09 pro. 2014, 20:47

Souhlasim z :arrow: Durisek.Oboji je super

Re: Cigaretový tabák

10 pro. 2014, 14:02

Golden virginia - rozhodne. Je krásne vlhká, má príjemný shagový rez, výbornú chuť a minimum bodrelu primiešného do tabaku. Prípadne jemne dochucovať niečím fajnovejším - fajkové aromatiky akéhokoľvek druhu až po BXX. Okrem toho sa oplatí venovať pozornosť výberu papierov. McBarenovské sú šedý priemer (ale darovanému koňovi...), najvačší sajrajt čo som zažil bola vzorka zdarma papierikov MASCOTTE pribalená k filtrom. Najlepšie boli jednoznačne Smoking master - sú cítiť ozaj minimálne, ale veľmi si nerozumejú s kombajnom.

Re: Cigaretový tabák

20 led. 2015, 16:42

Kolegovi jsem dal na okoštování nějaký lana, tak mi na revanš přinesl čínskej tabák. Ten řez je neskutečnej, doslova vlasovej, naše shagy jsou proti tomu hrubý. Teda aspoň doufám, že je to tabák, kolega prohlásil "Oni tvrděj, že je to tabák, ale já si myslim, že je to voholený z vopice. Rozhodně to tak vypadá." :twisted: Oni to prej číňani cpou do dýmek, já to zkusil z papíru, není to špatný. Asi ho zkusim z hlíny :think:

Re: Cigaretový tabák

21 led. 2015, 11:29

Podle popisu by to mohlo být podobné tradičnímu japonskému zpracování tabáku, kouřil se z dlouhých kovových dýmek s malými hlavičkami, šlukoval se (často vidět ve filmech na téma poslední samurajové před reformami Mejdži). Tabák lisovali, řezali, znova lisovali atd. až dosáhli formy skoro jako skelná vata.

Re: Cigaretový tabák

21 led. 2015, 12:01

JJ, vyzerá to na kiseru...

Re: Cigaretový tabák

21 led. 2015, 12:29

Jo, přesně :ok: Super, díky za info. Já si řikal, že to bude do hodně malejch hlaviček.

Re: Cigaretový tabák

21 led. 2015, 14:31

No vida, že je Vauen Pipoo k něčemu dobrý. 8^)

Re: Cigaretový tabák

21 led. 2015, 15:22

Zdravím,
chtěl bych se zeptat - jakou máte zkušenost s RAW Black od McBarena, měl by to být přírodní tabák bez veškerých aditiv.
Díky za postřehy :ok: .

Re: Cigaretový tabák

03 úno. 2015, 18:57

Dobrý den mám dotaz máte někdo zkušenost s 200 g balením camel slyšel sem že bývá přesušenej a skoro nejde ubalit. Diky za info.

Re: Cigaretový tabák

03 úno. 2015, 23:08

:arrow: muf Camel @ 200 g není tabák na balení cigaret, ale na plnění dutinek.
Jack

Re: Cigaretový tabák

03 úno. 2015, 23:11

Jen pro neznalé,jaký je rozdíl mezi tabákem do dutinek a na balení do papírků ?

Re: Cigaretový tabák

03 úno. 2015, 23:17

:arrow: Bob76 Dost závisí na tom jak je tabák nařezaný a jak je vlhký. Běžné cigaretové tabáky jsou nařezány na shag (míň jak 1 mm). Tabáky na plnění dutinek je "tovární" směs tabáku a rekonstituovaného tabákového odpadu stejná jako v hotových cigaretách. Jack

Re: Cigaretový tabák

04 úno. 2015, 07:13

Ak by mal ísť do cigariet odpad, znamenalo by to, že väčšina tabaku ide do iných produktov. Som ale presvedčený o opaku - väčšina tabaku skončí v cigaretách. Fajkového tabaku ani tabaku na šúľanie sa nevyprodukuje toľko, aby odpad z ich výroby pokryl spotrebu cigariet.
Odeslat odpověď