Ktery z nich?

Javaanse Jongens
105
55%
Drum
27
14%
Bali-shag
0
Žádná hlasování
Samson
14
7%
Jiný
45
24%
 
Celkem hlasů : 191

17 zář. 2007, 13:13

Poslední dobou jsem nějak ustrnul nebo spíše mi dost zachutnal Javaanse Jongens 3/4 . Perfektní tabák , jen papírky od něj jsou na nic . Lepší je Vážka . :D

17 zář. 2007, 17:56

V poslední době balím Black XX. Občas večer před spaním mám chuť si zapálit, ale fajfka je na dlouho, ubalím si cígo normální průmyslové tloušťky, přepůlím, nacpu do špičky a ta půlka je fakt akorát. Black XX je docela nářez, asi jediná cigareta, ze které si zakouřím k mojí plné spokojenosti. Připomíná mi Gauloises Brunes bez filtru, jen ještě silnější. Asi už si nebudu kupovat žádný cigaretový tabák, Black XX je fakt kvalita.

17 zář. 2007, 20:08

Z každéhé tabáku si ubalím (dutinky) cigaretu, ať jsem o kus chytřejší. Takový Kentucky Bird byl nářez (slaďák), Vanila choice se jevil jako příjemný tabák se stopou vanilky, bílý Caledonian byl perfektní a na Squadron leaderu jsem si nejvíce pochutnal. Davidoff Green mixture se jevil jako nenápadný bo i chuťově planý. Jsem zvědav jak si povede Dav. Royalty, pže v dýmce mi připadal hodně blízký chuti cigarety (opomenu-li zápach papírku).
Tím pádem, jak se mi jeví tabák v dýmce, tak je tomu i v cigaretě podobně. Ale asi je barbarství si z 1g vzorků balit cigarety.

17 zář. 2007, 20:18

A vy ten dýmkový tabák šlukujete??

17 zář. 2007, 21:04

tifik píše:A vy ten dýmkový tabák šlukujete??


Zajímavá otázka . :)

17 zář. 2007, 21:21

U cigaret převažuje šlukování, dýmku taky šluknu, ale jent tak ze zvědavosti. Každopádně mi připadá neutrální a latakiový tabák šlukovatelnější než aromatik.

17 zář. 2007, 21:29

Špagáty SG nejsou jen dýmkový tabák. Je to forma tabáku která se dá žvýkat, balit, nacpávat a po usušení a rozetření v hmoždíři i šňupat. Jsou to prostě kvalitní tabákové listy a je na spotřebiteli, jak s nimi naloží. Brown No. 4 je v cigaretě jemný a v plicích není moc cítit, zato Black XX je fakt sousto. Podobnost s černými cigaretovými tabáky je do plic bijící. Z normálních dýmkových tabáků jsem si nikdy dobré cígo neubalil, vždycky to bylo moc jemné a nebylo cítit, že něco šlukuju. Black XX je úplně něco jiného. Myslím si, že první evropské cigarety byly baleny právě z takovýchto špagátů a takové Gauloises Brunes, jsou na tuto dobu vzpomínkou.

Tabák

19 úno. 2008, 15:46

bromden napsal:


Viděl jsem kdesi i celou sérii MacBaren Choice ve verzi na balení cigaret - pokud to bude stejná chuťojka jako dýmové, tak potěš.

Nevíte kde by se tento tabák dal sehnat?
Samozřejmě že ve variantě na balení cigaret

Re: Tabák

19 úno. 2008, 15:47

Beker83 píše:bromden napsal:


Viděl jsem kdesi i celou sérii MacBaren Choice ve verzi na balení cigaret - pokud to bude stejná chuťojka jako dýmové, tak potěš.

Nevíte kde by se tento tabák dal sehnat?
Samozřejmě že ve variantě na balení cigaret


V praze skoro všude, příkladmo v Dlouhé, v trafice vedle KFC na IPP, v sherlockovi, etc etc etc.

Tabák

19 úno. 2008, 15:54

Díky...
Jak se vůbec vyslovuje to MacBaren?

Tabák

19 úno. 2008, 18:20

Jo ještě za kolik se dá pořídit aspoň zruba... kolik ho je..

19 úno. 2008, 20:42

jednoznace najlepsi bol u nas Javansee Jongens ale uz sa na SK nedovaza bohuzial - po nom si kupujem obcas ked dostanem chut na dym do pluc tak Drum - ostatne nekupujem mal som zle zazitky vela korenov , suche , zle - ale zacinal som na Samsone ked bol este dobry - teraz neviam naposledy pred 6 rokmi bol na figu.

este som zabudol , ze balit jednoznacne v ruke da sa to naucit za chvilku a je to lepsie ako v kombajne/balicke - mozes si regulovat velkost cigarety a taktiez tah
Naposledy upravil baronstrasil dne 19 úno. 2008, 20:45, celkově upraveno 1

Re: Tabák

19 úno. 2008, 20:42

Beker83 píše:Díky...
Jak se vůbec vyslovuje to MacBaren?


zeby MekBeren?

a chcem ho vyskuat aj ja len neviem ho zohnat :)

Re: Tabák

19 úno. 2008, 21:14

Beker83 píše:bromden napsal:


Viděl jsem kdesi i celou sérii MacBaren Choice ve verzi na balení cigaret - pokud to bude stejná chuťojka jako dýmové, tak potěš.

Nevíte kde by se tento tabák dal sehnat?
Samozřejmě že ve variantě na balení cigaret
měl jsem od kamarída ubalený Cherry a Vanilla. Ten Ch byl slušný, Va byla hnusná

zkus eMBéčko

19 úno. 2008, 22:03

Golden Virginia + stipka Mc Clelland's Perique nema chybu.