Ktery z nich?

Javaanse Jongens
105
55%
Drum
27
14%
Bali-shag
0
Žádná hlasování
Samson
14
7%
Jiný
45
24%
 
Celkem hlasů : 191

Tabák

20 úno. 2008, 09:34

Ho o polovičce tabáku o kterých tady mluvíte sem vživotě nikde neviděl ani v churchilovi a holmesovi je nemaj všude mívaj jen klasiku samson,drum,javaanse,Turner a Srágory typu star atd.

Re: Tabák

20 úno. 2008, 20:13

Beker83 píše:Ho o polovičce tabáku o kterých tady mluvíte sem vživotě nikde neviděl ani v churchilovi a holmesovi je nemaj všude mívaj jen klasiku samson,drum,javaanse,Turner a Srágory typu star atd.


:)) to asi preto ze polovica tabakov tu spomenutych su tabaky fajkove :) a su balene do cigariet :) //teda aspon niekto ich bali aj ako cigarety :)//

Tabák

21 úno. 2008, 07:25

Mno upříměřečeno mi dýmkový tabák balený jako cigareta moc nejede

21 úno. 2008, 10:13

14.2.2008 jsem dokouřil poslední pakl Samsonu a bafám už jen dýmky ( bez šlukování samozřejmě :x )

Jen naokraj, jako nejvíce kvalitní cigaretové papírky se mi za ta léta osvědčily zelené Mascotte...

Jinak je to ( a počítám minimálně dva měsíce ještě bude ) pekelný boj
:evil: :!:

21 úno. 2008, 11:36

maigret píše:14.2.2008 jsem dokouřil poslední pakl Samsonu a bafám už jen dýmky ( bez šlukování samozřejmě :x )

Jen naokraj, jako nejvíce kvalitní cigaretové papírky se mi za ta léta osvědčily zelené Mascotte...

Jinak je to ( a počítám minimálně dva měsíce ještě bude ) pekelný boj
:evil: :!:


ano zelene Mascote som mal oblubene az ich prestali dovazat :( potom este Hanf marihuanove :) boli dobre a pevne askoncil som pri Vazkach

a bude to peklo tomu ver ja s tym bojujem stale :)) od septembra fajcim len fajku ale niekedy dostanem strasnu chut na cigarety tak si tak raz do mesiaca kupim balicek Drum :) a trosku si to uzijem a potom mam zase pokoj :) a drzim palce aby si nemal taku potrebu a vydrzal len pri fajke :)

najdolezitejsie je zvyknut si na novy system tzn. ze nefajcit kedykolvek ale skor sa tesit na to ked si zapalis v klude fajku - da sa na to zvyknut mne to trvalo cca 2 tyzdne a potom som si uz na cigaretu ani nespomenul vzdy len na fajku - to je ta blba psyche lebo nikotin telo dostane :) a ked ti mozem poradit kup si snupaci tabak napr. SamuelGawith - Apricot a ked dostanes chut na cigaretu tak si snupni a prejde to - telo dostane davku nikotinu a prestane otravovat :) blby NikoTen :)

Tabák

21 úno. 2008, 18:01

Znáte někdo cigaretový tabák red bull (modrý)

Re: Tabák

21 úno. 2008, 18:32

Beker83 píše:Znáte někdo cigaretový tabák red bull (modrý)

ano ale nic moc trosku nasladly - chutovo nie uplne zly , je dost jemny ale naposledy som kupil balenie s nahrubo narezanym tabakom skor do fajky a vela korenov :(

Tabák

21 úno. 2008, 19:27

Zdáse že zůstanu u svího Javanse Jo. 3/4 a Turnera.
Protože jinak ty tabáky nestojej zanic

Re: Tabák

21 úno. 2008, 19:40

Beker83 píše:Zdáse že zůstanu u svího Javanse Jo. 3/4 a Turnera.
Protože jinak ty tabáky nestojej zanic


asi tak :)) ale po Javanese je Drum asi najlepsi :)

22 úno. 2008, 14:12

:arrow: baronstrasil:
Díky moc za podporu, ten boj je opravdu na dlouhou trať, jeden známý ( MUDr. ) mi kdysi vyprávěl, jak po dvou letech jen o dýmkách znovu spadl do cigaret :!: :evil:

I Tobě přeji, bys časem ani ten Drum "nepotřeboval"... :D

Tabák

22 úno. 2008, 15:10

Znáte někdo Turner ( černý) v čera sem zakoupil v holmsovi docela dobrej blíží se trochu javaaanse

22 úno. 2008, 15:13

Jasný že znám. Na tobolce je lodička.

Tabák

25 úno. 2008, 19:21

Nevíte jaké hodnoty nikotinu a dehtu ma tabák
Javaanse Jongens Halfzware 40g ???

Re: Tabák

26 úno. 2008, 00:55

Beker83 píše:Nevíte jaké hodnoty nikotinu a dehtu ma tabák
Javaanse Jongens Halfzware 40g ???


tak to vždycky záleží jak si ty cigarety balíš, resp. kolik tabáku tam dáváš...u normální balené cigarety asi tak 1 mg nikotinu a 14 mg dehtu...

Tabák

26 úno. 2008, 17:37

Díky hledám totiž ňjáký středně silný tabák.....
Minulej tejden sem si koupil Turnera a ten byl na mě trochu moc:
1,6 mg-19dehtu