20 úno. 2008, 09:34
20 úno. 2008, 20:13
Beker83 píše:Ho o polovičce tabáku o kterých tady mluvíte sem vživotě nikde neviděl ani v churchilovi a holmesovi je nemaj všude mívaj jen klasiku samson,drum,javaanse,Turner a Srágory typu star atd.
21 úno. 2008, 07:25
21 úno. 2008, 10:13
21 úno. 2008, 11:36
maigret píše:14.2.2008 jsem dokouřil poslední pakl Samsonu a bafám už jen dýmky ( bez šlukování samozřejmě)
Jen naokraj, jako nejvíce kvalitní cigaretové papírky se mi za ta léta osvědčily zelené Mascotte...
Jinak je to ( a počítám minimálně dva měsíce ještě bude ) pekelný boj
![]()
21 úno. 2008, 18:01
21 úno. 2008, 18:32
Beker83 píše:Znáte někdo cigaretový tabák red bull (modrý)
21 úno. 2008, 19:27
21 úno. 2008, 19:40
Beker83 píše:Zdáse že zůstanu u svího Javanse Jo. 3/4 a Turnera.
Protože jinak ty tabáky nestojej zanic
22 úno. 2008, 14:12
22 úno. 2008, 15:10
22 úno. 2008, 15:13
25 úno. 2008, 19:21
26 úno. 2008, 00:55
Beker83 píše:Nevíte jaké hodnoty nikotinu a dehtu ma tabák
Javaanse Jongens Halfzware 40g ???
26 úno. 2008, 17:37