Switch to full style
Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...
Odeslat odpověď

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

03 lis. 2014, 21:17

Nevím proč,ale silnější jak Toscanna a Toscannella mi připadají Viržinka se slámkou,nevím čím to je,jestli ta fermentace? Pokud ale kouří mini Kuby,tak by ty Toscanna měly být na pohodu.

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

03 lis. 2014, 21:29

Toscanella s příchutí možná, ale Toscanna Classica zcela určitě neé...tedy nevím, jak je na tom kolega s gumičkama u nohavic kalhot, pokud kouří, co sám píše :wink: ...apropó, proti gustu... :smoke5:

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

03 lis. 2014, 21:55

Myslíš Mirku,že síla Toscann /bez příchuti/ se dají srovnat s viržinkama? Nevím proč,ale viržinka mi připadají silnější.

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

03 lis. 2014, 22:23

No člověče, tos' mě trochu dostal, budu muset zase po čase zpopelnit nějaké viržínko :think: ...ale upřímně, co si ve své krátké paměti pamatuji, mě viržínka nikdy tak nerozmákla, jako Toscanna Classica :think: ... :oops:

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

03 lis. 2014, 23:07

mňa Perdomo 20th Anniversary na zraze a ....fernet s Mírou :palm: :ok:

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

03 lis. 2014, 23:43

Njn, ale to byla v podvečer, po prochlastnutém dni a noci úplně jiná liga :palm: :plaster: :lol: :ok:

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

04 lis. 2014, 09:36

Copatej píše:No člověče, tos' mě trochu dostal, budu muset zase po čase zpopelnit nějaké viržínko :think: ...ale upřímně, co si ve své krátké paměti pamatuji, mě viržínka nikdy tak nerozmákla, jako Toscanna Classica :think: ... :oops:

Buď jsem byl s těma Viržinkama nějak mimo formu a nebo na mě ten tabák z Toscann působí jinak.Že by to dělala ta fermentovaná Virginia z Viržínek? V Toscanech je to nějaké americké Kentucky.Jinak ty aromatizované Toscanella nejsou vůbec silné /alespoň mě se nezdají/,ale plné v chuti to ano.Budu muset zase objednat ty Toscana Classico na překoštování.

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

04 lis. 2014, 10:13

Máš pravdu, i mě ty aromatizovaný nepřijdou silný, ale to Classico je docela pecka :wink:

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

04 lis. 2014, 10:22

Bob76 píše:Buď jsem byl s těma Viržinkama nějak mimo formu a nebo na mě ten tabák z Toscann působí jinak.Že by to dělala ta fermentovaná Virginia z Viržínek? .

Virginie mají nízký obsah nikotinu a kdyby byly fermentované tak už vůbec žádný, fermentují se jen orienty a BC do dýmkových blendů, do doutníků se také fermentují ale to jsou spešl odrůdy. Technologii výrobci netají, tabák se jen napařuje a pak zahřívá (Virginia 55 - 130°C, burley 140 - 150°C)


Copatej píše:Máš pravdu, i mě ty aromatizovaný nepřijdou silný, ale to Classico je docela pecka :wink:

Jeli v nich kentucky tak to je mnohem výživnější než Virginia. :smoke5:
Naposledy upravil PoKlaT dne 04 lis. 2014, 11:18, celkově upraveno 1

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

04 lis. 2014, 11:02

Z Virginiových dýmkových tabáků jsem neměl takové ty motací stavy jako z Viržinek.Jinak díky za objasnění,ještě přezkouším ty Toscanna.

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

05 lis. 2014, 13:41

Já musím souhlasit s Mírou - Toscano Classico na mě působí jako hoodně výživnej materiál (kór když si občas malinko šluknu) .. rozhodně výživnější než viržinka

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

05 lis. 2014, 16:36

Skromně se domnívám, že Antica jsou ještě silnější.

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

05 lis. 2014, 17:24

zatím jsem neměl tu čest .. napravím při první objednávce v Hacico

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

05 lis. 2014, 18:04

Díky pánové za názory ,při příští objednávce určitě Toscano Classico.
Jaké jsou ceny Toscann na Hacico ? /případně mají i ty aromatizované Toscanella?/.

Re: Co kourit, pokud neni mozne kourit dymku?

05 lis. 2014, 18:11

Ceny zde
Odeslat odpověď