Žvýkání...

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Žvýkáte dýmkový tabák?

Pravidelně a rád.
24
11%
Občas si dám...
26
12%
Výjimečně, spíš na ochutnání nového tabáku.
50
23%
Fuj, jak jen někdo může...
115
53%
 
Celkem hlasů : 215

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Fénix » 18 bře. 2009, 15:27

Otestoval jsem první z GH tabáků, konkrétně http://www.snuffstore.co.uk/sweet-black ... l?cPath=82 Je to teda síla ! ale taky kvalita :ok: Jen nevím jak budu řešit dilema, zda to žvýkat nebo cpát do fajfky :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Krhút » 18 bře. 2009, 17:01

Fénix píše:Otestoval jsem první z GH tabáků, konkrétně http://www.snuffstore.co.uk/sweet-black ... l?cPath=82 Je to teda síla ! ale taky kvalita :ok: Jen nevím jak budu řešit dilema, zda to žvýkat nebo cpát do fajfky :)

Poradil bych Ti řešení , ale je to spíš do zvlhčování tabáku :plaster:
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Re: Žvýkání...

Příspěvekod bromden » 18 bře. 2009, 17:19

Fénix píše:Otestoval jsem první z GH tabáků, konkrétně http://www.snuffstore.co.uk/sweet-black ... l?cPath=82 Je to teda síla ! ale taky kvalita :ok: Jen nevím jak budu řešit dilema, zda to žvýkat nebo cpát do fajfky :)
Krhút píše:Poradil bych Ti řešení , ale je to spíš do zvlhčování tabáku :plaster:
Jak to údajně dělali horníci, na šachtě tabák vyžvýkat, vyžvýkaný nechat proschnout a následně po šichtě vykouřit :twisted:
Akorát nevím jak to bude realizovat Mrs.Prs. na svém současném pracovišti :twisted:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Mike Hill » 19 bře. 2009, 00:03

bromden píše:Jak to údajně dělali horníci, na šachtě tabák vyžvýkat, vyžvýkaný nechat proschnout a následně po šichtě vykouřit :twisted:
Akorát nevím jak to bude realizovat Mrs.Prs. na svém současném pracovišti :twisted:

A popol vyšňupať. :twisted:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Fénix » 19 bře. 2009, 13:19

:mrgreen:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Žvýkání...

Příspěvekod bromden » 19 bře. 2009, 17:31

bromden píše:...tabák vyžvýkat, vyžvýkaný nechat proschnout a následně vykouřit :twisted: ...

Mike Hill píše:...a popol vyšňupať. :twisted:

A máme nový iniciační rituál pro přijímání nových členů. Aspoň to neporoste tak rapidně. Samozřejmě si předseda dá rituál s každým novým členem. :mrgreen:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: Žvýkání...

Příspěvekod BATRACHOS » 19 bře. 2009, 17:35

Mno, PROHEDRA bychom neměli tak ždímat. :naughty:

To žvýkání a kouření mu odpustíme.
Bude docela postačovati, vyšňupá-li sypký popílek po dokouření všech přítomných latakistův.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Pistacik » 25 bře. 2009, 11:51

Skúšam v práci Sweet pigtail (Fenixi- vďaka). V nefajčiarskom (pracovnom) prostredí dobrý spôsob na vychutnanie si tabaku. Každopádne aj malé množstvo tlačí slušne. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Žvýkání...

Příspěvekod piter » 26 bře. 2009, 00:13

dneska jsem na sraz Ostravske bunky vzal archivni Snuss Lemon bez tabaku (ci jak se to jmenuje), bylinne cumlaci polstarko-bonbony, co jsem kdysi dostal od Fenixe

clenum bylo rozdano, sam jsem si jeden pro pripomenuti vzal a pozor - uz nejsem sam, komu to docela zachutnalo: offline clenu ostravske bunky, spoluzaku Radimovi, to tak chutnalo, ze si vzal jeste na cestu :-)

Pro ostatni "obdarovane": chci slyset vase dojmy, ne abyste tyto drahocenne vzacne archivni polstarky pana Prezidenta nekde zahodili ! :naughty: :puffy:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Jtt » 26 bře. 2009, 08:01

piter píše:dneska jsem na sraz Ostravske bunky vzal archivni Snuss Lemon bez tabaku (ci jak se to jmenuje), bylinne cumlaci polstarko-bonbony, co jsem kdysi dostal od Fenixe

clenum bylo rozdano, sam jsem si jeden pro pripomenuti vzal a pozor - uz nejsem sam, komu to docela zachutnalo: offline clenu ostravske bunky, spoluzaku Radimovi, to tak chutnalo, ze si vzal jeste na cestu :-)

Pro ostatni "obdarovane": chci slyset vase dojmy, ne abyste tyto drahocenne vzacne archivni polstarky pana Prezidenta nekde zahodili ! :naughty: :puffy:



Tak jsem to právě vyhodil do koše. Samozřejmě až po použití :D . Zkušenost zajímavá. Po pěti minutách jsem tu chuť přestal cítit. Polštářek jsem nechal ještě chvíli v puse, ale jak se začaly s polštářku oddělovat takové chloupky, tak jsem to vyhodil, protože z chuti už nezbylo nic. Klidně bych si tento polštářek ještě někdy vyzkoušel (třeba s jiným obsahem), ale že bych to vyhledával. To asi ne. Nicméně děkuji za novou zkušenost.
Jtt
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2006, 13:32
Bydliště: Ostrava

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Scalex » 30 bře. 2009, 10:32

Dnes mi přišel Oliver Twist Royal ze společné objednávky s panem prezidentem a lahůdka převeliká. Jsou to malé ruličky, které se lehce požvýkají (jen zjemna, žádné rozkousání jako u žvýkačky, jen tak lehce změkčit pomocí zubů) a šoupnou mezi dáseň a tváře. Jsou určeny zhruba na hodinu kouření. Chuť je lehce lékořicová, nasládlá a drží se stabilně po celou dobu. Když chuť začne slábnout, stačí pomocí lícního svalstva ten tabák přimáčknout k dásni, zase povolit, takhle to udělat 2-3x a chuť se zase vrátí. Síla je docela obstojná, není to moc odpočinkové. Zjistil jsem, že to ani zas tak moc nevyvoláva slinění, což je bezva. Jen se nesmí ten tabák přesunout do úst a nechat válet po jazyku, to pak začne nepříjemně poštipovat. Ale když zůstane na svém místě, funguje skvěle. Pro mě je to první setkání se žvýkacím tabákem a to velice pozitivní. Do nekuřáckého prostředí nebo když není čas a prostor na dýmku, tak rozhodně výborná volba.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: Žvýkání...

Příspěvekod tifik » 30 bře. 2009, 10:58

Žvýkání není špatné, ale ať dělám co chci, děsně při tom sliním, když jsem si zkoušel brát žvýkací tabák do auta, když jsem jezdil na otočku do Brna a zpátky, stavěl jsem každou chvíli :wink: Tudíž pro mě použitelné snad jen o samotě v lese.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: Žvýkání...

Příspěvekod beda » 30 bře. 2009, 11:52

Copak v autě, tam se dá plivat z okýnka, pokud nejseš puntičkář a nevaděj ti zaschlý sliny na zadních dveří. Nejhorší je MHD. Navíc mám takovou specialitu, že tam kde plivat můžu, tam většinou neslintám, jakmile se ovšem ocitnu někde, kde by to nebylo košer, tak jsem jako bernardýn.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Žvýkání...

Příspěvekod BATRACHOS » 01 dub. 2009, 22:10

Hm, tak to je pro Tebe asi fakt lepší ten kravín, Bédo...

... představ si, že bys měl být na mém místě:
dneska jsem měl dva semináře, na obou tak pětatřicet slečen "vlasy až na záda, nohy až na zem, výstřih až pod poklopec" ... to bys pořád musel běhat plivat z okna, a vypadalo by to divně.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Mike Hill » 01 dub. 2009, 23:37

BATRACHOS píše:Hm, tak to je pro Tebe asi fakt lepší ten kravín, Bédo...

... představ si, že bys měl být na mém místě:
dneska jsem měl dva semináře, na obou tak pětatřicet slečen "vlasy až na záda, nohy až na zem, výstřih až pod poklopec" ... to bys pořád musel běhat plivat z okna, a vypadalo by to divně.

To už je riziko povolania, btw mám Skruf stark a konzumujem ho len veľmi zriedkavo. Ostatne najsilnejší švédsky snuss, kapitola sama o sebe. :twisted:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků