Žvýkání...

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Žvýkáte dýmkový tabák?

Pravidelně a rád.
24
11%
Občas si dám...
26
12%
Výjimečně, spíš na ochutnání nového tabáku.
50
23%
Fuj, jak jen někdo může...
115
53%
 
Celkem hlasů : 215

Příspěvekod kuba.luk » 06 bře. 2008, 09:29

tifik píše:
kuba.luk píše:
ypres.bass píše:na náměstí míru trafika není

Je to kousek od Náměstí Míru v Praze, ale i tak to nikomu neprodají, koho neznají, protože to je pro ně velký riziko....Už takhle, když člověk ví lokalitu, tak to pro něj není takovej problém to najít a zkusit, třeba se to povede.Sorry, ale víc prozradit nemůžu.


A v čem je problém? Ono se to nesmí prodávat nebo co?


Jéééé, od vstupu do EU je ve všech zemích kromě Švédska zakázán. Byla tady obrovská kampaň pro udržení nebo alespoň mít vyjímku i u nás. Mělo to být maximálně rok po našem vstupu, že se zákonodárci rozhodnou o tom debatovat, ale dodnes klasické ticho po pěšině.
kuba.luk
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 31 pro. 2007, 15:34

Příspěvekod kuba.luk » 06 bře. 2008, 09:31

beda píše:Na jemno mletej snuss se už prodávat nesmí, kvůli síle a rychlosti vstřebávání nikotinu. Je to opravdu co se týče rizik pro srdce velmi nebezpečná forma tabáku. Sám si pamatuju, jak jsem si v době kdy se začal dovážet nacpal pod vrchní ret sousto Generalu, které sahalo od stoličky ke stoličce. Do minuty mne začal prudce brnět zátylek, motala se mi škeble a slintal jsem jak Bernardýn.

To je presne ten pocit, pro ktery to clovek zacne zvykat, ale po par mesicich te nesrazi ani to nejdrsnejsi....skoda, chce to dat pauzu na delsi dobu, ale ono je to MNOHEM vic navykovy, nez koureni.
kuba.luk
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 31 pro. 2007, 15:34

Příspěvekod Fénix » 06 bře. 2008, 09:39

kuba.luk píše:Jéééé, od vstupu do EU je ve všech zemích kromě Švédska zakázán. Byla tady obrovská kampaň pro udržení nebo alespoň mít vyjímku i u nás. Mělo to být maximálně rok po našem vstupu, že se zákonodárci rozhodnou o tom debatovat, ale dodnes klasické ticho po pěšině.


jenže to platí jen o snusu (ale to už jsme probírali ;) )
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod kuba.luk » 06 bře. 2008, 09:47

Fénix píše:
kuba.luk píše:Jéééé, od vstupu do EU je ve všech zemích kromě Švédska zakázán. Byla tady obrovská kampaň pro udržení nebo alespoň mít vyjímku i u nás. Mělo to být maximálně rok po našem vstupu, že se zákonodárci rozhodnou o tom debatovat, ale dodnes klasické ticho po pěšině.


jenže to platí jen o snusu (ale to už jsme probírali ;) )

samozřejmě, ale když jsem si pročítal všechny příspěvky, tak je tu hodně mýtů o snusu, takže jsem to vzal obecně. Tímto se zainteresovaným omlouvám :lol:
kuba.luk
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 31 pro. 2007, 15:34

Příspěvekod beda » 06 bře. 2008, 09:55

Je mi to putna. Já rád americkej. :twisted: Koupil jsem si po letech zeleného Red Mana a jsem moc spokojenej. Není moc silnej a ani sladkej, je takovej akorát. No a když ho žvejkám celej den a už mi moc nedává, tak mám ještě zbytek Granger Select, to je z americkejch, co jsou u nás k mání asi nejsilnější kousek. Ten po ránu nemůžu. Hodně sladký a silný sousto, úplně svírá.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod ypres.bass » 06 bře. 2008, 10:09

v pardubicích je ted v jedné trafice ve výloze velká reklama na ten s tou pixlou jak od šňupáku...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod tifik » 07 bře. 2008, 17:31

Tak jsem vyzkoušel Makla africaine bentchikou, sousto velikosti hrášku a co to se mnou udělalo se nedá moc popsat, zatím je pro mě přijatelné jen stopové množství.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Mike Hill » 12 bře. 2008, 00:18

tifik píše:Tak jsem vyzkoušel Makla africaine bentchikou, sousto velikosti hrášku a co to se mnou udělalo se nedá moc popsat, zatím je pro mě přijatelné jen stopové množství.
...taktiež som zatiaľ v štádiu testovania...

...prekonal som odpor z tej "vône" slonieho trusu a dal som si trošku pod zúbok...takmer nulový efekt...

...prestal som troškáriť a naložil som si poriadnu guličku do ľavého kútika medzi ďasno a peru...

...do tridsiatich sekúnd som schytal nikotínový kopanec do hlavy...

...zem sa podo mnou zatriasla, nebo sa s rachotom zrútilo a keď som to za nejakých sedem minút predýchal, všetky moje životné funkcie sa vrátili do normálu a išiel som ďalej ako by sa nič nestalo...

...zatiaľ si ho nechávam v zásobičke ako sofistikovaný prostiredok na stavy akútneho šialenstva ktoré sa u mňa občas vyskytujú... :roll:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod kuba.luk » 12 bře. 2008, 07:04

Mike Hill píše:
tifik píše:Tak jsem vyzkoušel Makla africaine bentchikou, sousto velikosti hrášku a co to se mnou udělalo se nedá moc popsat, zatím je pro mě přijatelné jen stopové množství.
...taktiež som zatiaľ v štádiu testovania...

...prekonal som odpor z tej "vône" slonieho trusu a dal som si trošku pod zúbok...takmer nulový efekt...

...prestal som troškáriť a naložil som si poriadnu guličku do ľavého kútika medzi ďasno a peru...

...do tridsiatich sekúnd som schytal nikotínový kopanec do hlavy...

...zem sa podo mnou zatriasla, nebo sa s rachotom zrútilo a keď som to za nejakých sedem minút predýchal, všetky moje životné funkcie sa vrátili do normálu a išiel som ďalej ako by sa nič nestalo...

...zatiaľ si ho nechávam v zásobičke ako sofistikovaný prostiredok na stavy akútneho šialenstva ktoré sa u mňa občas vyskytujú... :roll:


Presne proto vetsina lidi se snusu drzi, tyhle stavy jsou naprosto neco nepopsatelnyho, ale casem odezni a zbyde pouha nutnost doplnovat hladinku nikotinu. Proto si uzivejte SNUS EXPERIENCE dokud Vam telo dovoli.... :lol:
kuba.luk
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 31 pro. 2007, 15:34

Příspěvekod Mike Hill » 13 bře. 2008, 00:12

kuba.luk píše:
Mike Hill píše:...zatiaľ si ho nechávam v zásobičke ako sofistikovaný prostiredok na stavy akútneho šialenstva ktoré sa u mňa občas vyskytujú... :roll:
Proto si uzivejte SNUS EXPERIENCE dokud Vam telo dovoli.... :lol:
...už som napísal vyššie na čo si ho nechávam...

...z dlhodobejšieho hľadiska dávam prednosť kontrolovaným infra-intoxikáciám nikotínom...
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod koprkuba » 28 bře. 2008, 21:48

Pamatuju si svoji prvni MAKLA IFRIKIA stopku.
...Narval sem si fakt trosicku...
...minuta nic...
...a pak to zacalo, brnely mi ruce i nohy nemohl jsem chodit ani stat a hybat rukama...
...pak mi bylo este 15minut spatne...
...pak uz vpohode...

takle to bylo tak prvni tyden, nyni uz je to jen nutna davka tabaku.
koprkuba
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 11
Registrován: 03 pro. 2007, 10:26

Tabák

Příspěvekod padjir » 08 dub. 2008, 21:45

Pokud by měl někdo zájem o nějakou tu krabičku pište PM. Seženu Skruf a Skoal.
padjir
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08 dub. 2008, 21:43

Příspěvekod koprkuba » 09 dub. 2008, 14:17

Sezenu jakykoliv snuss ktery najdete na Svedskych webovkach onlineshopu. :-)
Piste si PM
koprkuba
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 11
Registrován: 03 pro. 2007, 10:26

Příspěvekod Fénix » 16 dub. 2008, 11:12

Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod lafenza » 20 dub. 2008, 09:27

hele a kde kupujete tady v čechach snuss (myslim ten typický) ja tak akorat sezenu zvejkaci tabak...je sice od GENERAL a RODA LACKET ale je to uz ten upravovanej tabak aby se mohl prodavat v EU....please poradte mi
lafenza
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 dub. 2008, 16:40

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


cron