Switch to full style
Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...
Odeslat odpověď

Žvýkáte dýmkový tabák?

Pravidelně a rád.
24
11%
Občas si dám...
26
12%
Výjimečně, spíš na ochutnání nového tabáku.
50
23%
Fuj, jak jen někdo může...
115
53%
 
Celkem hlasů : 215

Žvýkání...

21 pro. 2004, 15:09

No, někteří si určitě občas dají, mne nevyjímaje, ale tohle je ještě navíc o žvýkání dýmkového tabáku... sám to občas dělám, s některými dokonce docela často "občas"...
Jak jste na tom?

21 pro. 2004, 15:26

No, tohle dělám opravdu výjimečně, a to pouze u hodně přírodních tabáků, které se zdají být karcinogení jen lehce :D Víc jak jednou jsem žvýkal jen MB Golden blend.
Když už žvýkat tak raši Redmana, ale stejně to není nic pro mě.

21 pro. 2004, 15:47

.......prepáčte :puke:

v spoločnosti sa mi to stalo prvý krát :oops:

21 pro. 2004, 16:08

To mi připomíná debatu, která se u nás v kanceláři dneska rozvinula po přiznání jednoho kolegy, že při pečení cukroví užírá syrový těsto - k :puke: dle mého. Takže fakt nikdy a ani myšlenku na to nemám. My, co zkoušeli žvýkací tabák a to je kór k :puke: tohle nemusíme. Brrrr.

21 pro. 2004, 16:18

Tapeta 100 x 100 zvracejicich smajliku uz tu byla....

21 pro. 2004, 16:19

ked nekto hodi takuto otazku to sa musi nudit jak pes...normalne zavidim v tomto predvianocnom zhone. Raz som mal dzungašskeho škrečka a ten mi trochu tabaku normalne zozral :shock:

vlecka co povalila skrecka

21 pro. 2004, 16:20

tuton píše:Tapeta 100 x 100 zvracejicich smajliku uz tu byla....


To je tvůj názor nebo kritika mýho?

21 pro. 2004, 17:01

Jana píše:To mi připomíná debatu, která se u nás v kanceláři dneska rozvinula po přiznání jednoho kolegy, že při pečení cukroví užírá syrový těsto - k :puke: dle mého. Takže fakt nikdy a ani myšlenku na to nemám. My, co zkoušeli žvýkací tabák a to je kór k :puke: tohle nemusíme. Brrrr.


co ja na testu na syrovym testu na cukrovi tak divnyho? je to jen spousta cukru, vajicko a trocha mouky + nejaky blbosti na dochuceni..... imho je obcas lepsi syrovy testo jak finalni produkt :)

21 pro. 2004, 17:13

Simon píše:
Jana píše:To mi připomíná debatu, která se u nás v kanceláři dneska rozvinula po přiznání jednoho kolegy, že při pečení cukroví užírá syrový těsto - k :puke: dle mého. Takže fakt nikdy a ani myšlenku na to nemám. My, co zkoušeli žvýkací tabák a to je kór k :puke: tohle nemusíme. Brrrr.


co ja na testu na syrovym testu na cukrovi tak divnyho? je to jen spousta cukru, vajicko a trocha mouky + nejaky blbosti na dochuceni..... imho je obcas lepsi syrovy testo jak finalni produkt :)


Moje oblíbené bylo na houskové knedlíky. Mňam 8)

21 pro. 2004, 17:26

syrový těsto na cukroví je dobrý :!:
a takovej syrovej Royal Yacht taky :!:
:arrow: případné vyloučení z klubu a zrušení registrace na mail. :lol:

21 pro. 2004, 19:29

Jana píše:
tuton píše:Tapeta 100 x 100 zvracejicich smajliku uz tu byla....


To je tvůj názor nebo kritika mýho?


Samozrejme muj nazor. Ty tam tech smajliku mas jeste malo.

21 pro. 2004, 19:42

Fénix píše:
Simon píše:
Jana píše:To mi připomíná debatu, která se u nás v kanceláři dneska rozvinula po přiznání jednoho kolegy, že při pečení cukroví užírá syrový těsto - k :puke: dle mého. Takže fakt nikdy a ani myšlenku na to nemám. My, co zkoušeli žvýkací tabák a to je kór k :puke: tohle nemusíme. Brrrr.


co ja na testu na syrovym testu na cukrovi tak divnyho? je to jen spousta cukru, vajicko a trocha mouky + nejaky blbosti na dochuceni..... imho je obcas lepsi syrovy testo jak finalni produkt :)


Moje oblíbené bylo na houskové knedlíky. Mňam 8)


to se ponekud vic lepi(a je kynuty), rekl bych :)

21 pro. 2004, 20:08

parkrat sem to s dymkovym tabakem zkusil, ale zase sem toho radsi ryhle nechal :| :? :puke: Jednou sem taky zkusil dat do ust spetku tabakove marmelady do vodni dymky, bylo mi na :puke: po zbytek dne. Zvykaci tabak sem jeste nemel a po predchozich zkusenostech ho ani zkouset nechci, zustanu jen u koureni a snupani. Do ust ani do ****** si proste nic z tabaku strkat nehodlam :wink:

21 pro. 2004, 21:04

napodobne, a ani to snupani nebudu zkouset...

21 pro. 2004, 22:01

Jednou jsem to pro zvědavost zkusil.Musím říci že opakovat to nikdy nebudu. :oops:
Odeslat odpověď