Žvýkání...

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Žvýkáte dýmkový tabák?

Pravidelně a rád.
24
11%
Občas si dám...
26
12%
Výjimečně, spíš na ochutnání nového tabáku.
50
23%
Fuj, jak jen někdo může...
115
53%
 
Celkem hlasů : 215

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Durisek » 13 úno. 2015, 11:28

Při objenání a zadání země se k ceně připočte doprava a clo. Doprava 3E dan cca 7E.
Durisek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 538
Věk: 42
Registrován: 01 pro. 2013, 19:18
Bydliště: České Budějovice

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Durisek » 13 úno. 2015, 14:02

Tak jo, budu objednávat ten 500g pytel. Už jsem domluvenej na 1/2 rozdělení. Pokud by někdo chtěl jít na 1/3 pošlete SZ, po víkendu pošlu objednávku.
Durisek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 538
Věk: 42
Registrován: 01 pro. 2013, 19:18
Bydliště: České Budějovice

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Sobpeta » 13 úno. 2015, 22:15

Vorža píše:A Peťo, jak je to s celníky?


V pohodě, ale musíš objednávat je sortiment V2 tobacco - tedy jenom Thunder, Phantom a Offroad, jednoduše řečeno jenom to zboží, které má u sebe uvedenou dánskou vlaječku. Při objednávce do EU je automaticky k ceně připočítán 25%tax.
Švédsko nebo Amerika je tzv. v p....i. :twisted:
Než byly na celnicích ty skenery tak i to prošlo, i když to šlo zvlášť za zvláštní poštovný, ale teď už neprojde nic.
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Žvýkání...

Příspěvekod OldaS » 19 úno. 2015, 18:31

Jak se, prosím pěkně, používají ty pytlíčky? Co je v tom za čertovinu?
Dnes jsem si ze zvědavosti koupil černý oválek DOS. 1. pytlík odpoledne a teď jsem šoupnul druhý. Brutální mentol (řekl bych asi jako extra strong fishermans love.. :mrgreen: ) až mě to pálí v krku. Úplný knedlík. Necítím vůbec žádnou chuť tabáku, jen mentol. Slintám jako doga, netačím polikat. Je to tak normální :lol: ? Dík :wink:

Edit: když to po sobě čtu, opravoval jsem to po sobě už 3x, tak tím mentolem to asi nebude :clamp:
Uživatelský avatar
OldaS
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 882
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2013, 16:45
Bydliště: Úpatí Naklethi - Č. Krumlov

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Sobpeta » 19 úno. 2015, 18:43

Jen klid, chce to jenom trošku praxe. Sáček umístíš pod horní ret, jedno jestli vpravo nebo vlevo. Když by jsi odpočítal zuby od horní osmičky směrem ke středu, tak zhruba někam kde je dvojka... :smile: ... když si tam zkusíš zajet jazykem tak přesně najdeš to místo, kam se akorát vejde. Takhle to rozepisuji proto, že mně se při první aplikaci podařilo sáček naložit někam, kde se nachází sedmička zub, okamžitě to začalo močkovat jako prase a málem jsem vrhl. Účelem je dát snus do nejsuššího místa v ústech, aby nezačal pouštět moc rychle.
Dobrý je taky nedát si před tím něco co podporuje tvorbu slin, třeba čokoládu, sladké nápoje atd. Taky je potřeba se občas napít, ale opatrně, pokud možno tak, aby jsi tekutinu neprolil přes ten sáček. Já už se dneska se snusem zvládám i najíst, chce to jen trochu praxe jak jsem napsal výše.
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Žvýkání...

Příspěvekod OldaS » 19 úno. 2015, 19:30

Dík!
Aha, tak to jsem to dal hodně dozadu, proto asi ten knédl. A co chuť tabáku u toho DOSu? A jak dlouho se takový pytlík "cumlá"?
Uživatelský avatar
OldaS
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 882
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2013, 16:45
Bydliště: Úpatí Naklethi - Č. Krumlov

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Sobpeta » 19 úno. 2015, 20:12

DOS jsem nikdy neměl, takže nemůžu sloužit. Píšeš, že je hodně mentolovej, to já moc nemusím. Kdybys chtěl vyzkoušet něco tabákovějšího tak výše je link, kde to sehnat. V ČR je problém, popř. hodně předražené.
Jinak doba aplikace je indivindi. Nikotin se z toho louhuje cca půl hodiny, ale já to většinou nechávám dýl.
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Honzaiz » 31 bře. 2015, 21:20

Jakýkoliv tabáky, drcený, sáčkový všechno ohledně žvýkacího tabáku za super ceny, pište do zpráv pro bližší info.
Honzaiz
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 15 pro. 2013, 18:19

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Bukinist » 15 črc. 2015, 10:35

Včera jsem viděl puky (myslím, že šlo o Thunder, několik druhů) ve vietnamské večerce na Vinohradech :mrgreen: Měli je spolu s dalším drobným sortimentem hned u kasy.
Francouzská ul. 26, rohák vedle masny a DMka...
Uživatelský avatar
Bukinist
Účet zrušen
 
Příspěvky: 718
Věk: 42
Registrován: 09 dub. 2012, 15:23
Bydliště: Praha 10 - Vršovice

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Lukas-T » 15 črc. 2015, 13:14

To už se vietnamci naučili dělat i Thunder? :think:
Uživatelský avatar
Lukas-T
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1130
Věk: 42
Registrován: 29 lis. 2014, 14:35
Bydliště: Königshof

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Tapinek » 15 črc. 2015, 16:37

Joooo... Z PET flasek... :rofl:
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Fénix » 13 srp. 2015, 13:47

Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Milda » 11 zář. 2015, 18:46

DOS jsem měl, v Brně se to dá sehnat ve Valmontu. Taková srandovní imitace snusu. Ale nikotin to kupodivu dává...

Zkusil jsem německý twist "Fischerstift Nr.5" od Grimm und Triepel a docela zklamání. Nikotinu dává dobře, ale chuť pouští až po sežvýkání a takovou mdlou, ale ne nepříjemnou, ale za chvilku je pryč...
Milda
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 126
Věk: 47
Registrován: 22 srp. 2011, 21:40
Bydliště: Brno

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Ragaz » 12 zář. 2015, 18:17

Ts chuť je podružná, hlavně že dává nikotin :mrgreen:....jinak na ten twist jsem byl taky zvědavej.
Apropo, já teď po Thunerech ochutnal Maklu Rouge a jsem nadšen, jen mě štve, že jsem si jí v Praze nekoupil víc. Nevíte někdo jestli se nedá koupit někde v Hradci Králové, Pardubicích nebo tak?
Uživatelský avatar
Ragaz
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 704
Věk: 48
Registrován: 11 úno. 2015, 10:11
Bydliště: Třemošnice

Re: Žvýkání...

Příspěvekod Milda » 17 zář. 2015, 22:17

Minule jsem psal, že mě zklamal tabák "Fischerstift Nr.5" od Grimm und Triepel. Teď si požvykuju značku "Kruse Nr. 5" od téže německé firmy a musím říct, že tak dobrý twist jsem už dlouho neměl...

Je to opravdu výborný tabák. Je to tradiční značka už od 19. století a je to znát. Dnes je firma jediná v Německu, která vyrábí jen žvýkací tabák.

https://www.youtube.com/watch?v=UU7eVPqiyH0

"Kruse Nr. 5" je vynikající. Porce jsou větší než třeba u Olivera Twista. Od začátku do konce žvýkání dává dostatek šťávy, síla nikotinu je ucházející a chuť je příjemná, sladce tabáková, možná je tam něco ze švestek a dalšího ovoce... :ok:

Pěkná papírová krabička s typickým logem s přidaným párátkem pro snadné oddělování porcí. Kdo rád žvýká twist, tomu vřele doporučuju!

http://krusekautabak.de/shop/product_in ... -nr-5.html
Milda
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 126
Věk: 47
Registrován: 22 srp. 2011, 21:40
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků