Žvýkání...

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Žvýkáte dýmkový tabák?

Pravidelně a rád.
24
11%
Občas si dám...
26
12%
Výjimečně, spíš na ochutnání nového tabáku.
50
23%
Fuj, jak jen někdo může...
115
53%
 
Celkem hlasů : 215

Příspěvekod carolco » 06 kvě. 2007, 18:13

napriklad tieto:

http://www.northerner.com/html/snus-P_1.html

alebo tieto:

http://www.northerner.com/html/snus-W_1.html

pri kazdom z tych linkov mas viac podlinkov, tak si ich vyskusaj prejst, su tam niektore fakt dost dobre snusy.
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod BATRACHOS » 06 kvě. 2007, 19:53

jonny píše:Nebude si někdo v blízké době objednávat žvýkací tabáky?Že bych se rád
přidal a šábly bychom se o poštovné./já bohužel nemám žádné zkušenosti
s objednávkami ze zahraničí. /cizojazyčný analfabet/.


No s tím analfabetismem něco dělej - nebo Jsi čajovÍ transvestita? Ono soužití s fajfkou především vyžaduje, aby jí člověk dorostl a mohl jí nabídnout dlaň jako rovný rovné...

:offtopic1:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod jonny » 06 kvě. 2007, 20:17

No... Po celou mou školní docházku jsem měl z pravopisu čtyřku,takže prosím omluvte mé chyby v pravopisu nýnější i budoucí.Hold nikdo není
dokonalý.A taky si myslím,že zde nepíšeme diktát tak by se sem tam
mohla nějaká ta hrubka odpustit.
Uživatelský avatar
jonny
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 13
Věk: 46
Registrován: 30 zář. 2006, 14:41
Bydliště: jičín

Příspěvekod JardaS » 06 kvě. 2007, 20:26

carolco píše:napriklad tieto:

http://www.northerner.com/html/snus-P_1.html

alebo tieto:

http://www.northerner.com/html/snus-W_1.html

pri kazdom z tych linkov mas viac podlinkov, tak si ich vyskusaj prejst, su tam niektore fakt dost dobre snusy.


To je sice fakt , ale tady je určitě nekoupíš nebo snad ano ?
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Scalex » 06 kvě. 2007, 20:26

BATRACHOS píše:
No s tím analfabetismem něco dělej - nebo Jsi čajovÍ transvestita? Ono soužití s fajfkou především vyžaduje, aby jí člověk dorostl a mohl jí nabídnout dlaň jako rovný rovné...

:offtopic1:


Láska k jazyku a úcta k pravopisu je krásná věc, nicméně to neznamená, že by lidé, kteří z nejrůznějších důvodů češtině tak dokonale nevládnou, měli být vyřazeni z komunikace na diskusních fórech. Mám mimo jiné kamaráda, těžkého dyslektika a dysgrafika, jehož diskusní příspěvky je nutné luštit, že si člověk připadá jak Bedřich Hrozný, ale když se člověk dostane za tu formu, zjistí, že ukrývá obsah, který má ostatním lidem co říci.

Zkrátka jsou lidé, kteří jsou neschopni se naučit češtinu dokonale - i když by třeba sami chtěli - a měli by být akceptováni. Taky se mi ježí z některých pravopisných chyb vlasy, vousy i chlupy na ohanbí, a to zejména z těch chyb, které ve svých příspěvcích zanechávám já. Ale tohle je fórum dýmkařů a i kdyby byl člověk skutečně naprostý analfabet, jeho vztah k dýmce a kouření to vůbec neovlivní. Akorát bude muset poznávat tabáky po čuchu a podle obrázků na plechovce a bude šťastný, neboť si nepřečte na pikslách vzkaz od ministra zdravotnictví.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod jonny » 06 kvě. 2007, 20:29

DÍKY....
Uživatelský avatar
jonny
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 13
Věk: 46
Registrován: 30 zář. 2006, 14:41
Bydliště: jičín

Příspěvekod BATRACHOS » 06 kvě. 2007, 20:37

Hochu, já viděl na papíře už leccos, a od vysokoškoláků, což jest k uzoufání. Mne to neporazí.

Jenom jsem chtěl jemně naznačit, že když kouříš fajfku, tak prostě Jsi udělal krok k tomu být osobnost. Bambulové pálí čvaňháky, rychlovka za dvě minuty, čtyřicetkrát za den, spotřební zvěř. S fajfkou je spojena sebeúcta, člověk si váží sám sebe a proto si tam necpe Tarase. Nastavíš si laťku a pod ní už nemůžeš jít, ne kvůli ostatním! Každý se přepíšeme, ale ne dvakrát a ne hrubě gramaticky špatně. To je jako když Ti fajfka spadne do záchodové mísy. Taky by ses tam nejradši splách´.

:smoke6:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod carolco » 06 kvě. 2007, 21:32

JardaS píše:To je sice fakt , ale tady je určitě nekoupíš nebo snad ano ?


ale kupis. objednas cez net www.northerner.com a do tyzdna to mas doma. este ani raz sa mi nestalo, aby mi na to nacapili colnici spotrebnu dan a podobne poplatky. takze kym sa da, treba to vyuzit.
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod JardaS » 06 kvě. 2007, 21:34

carolco píše:
JardaS píše:To je sice fakt , ale tady je určitě nekoupíš nebo snad ano ?


ale kupis. objednas cez net www.northerner.com a do tyzdna to mas doma. este ani raz sa mi nestalo, aby mi na to nacapili colnici spotrebnu dan a podobne poplatky. takze kym sa da, treba to vyuzit.


kolik stojí poštovné , já tam nějak nechápal těch 44 us
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod basa333 » 07 kvě. 2007, 04:23

BATRACHOS píše:Hochu, já viděl na papíře už leccos, a od vysokoškoláků, což jest k uzoufání. Mne to neporazí.

Jenom jsem chtěl jemně naznačit, že když kouříš fajfku, tak prostě Jsi udělal krok k tomu být osobnost. Bambulové pálí čvaňháky, rychlovka za dvě minuty, čtyřicetkrát za den, spotřební zvěř. S fajfkou je spojena sebeúcta, člověk si váží sám sebe a proto si tam necpe Tarase. Nastavíš si laťku a pod ní už nemůžeš jít, ne kvůli ostatním! Každý se přepíšeme, ale ne dvakrát a ne hrubě gramaticky špatně. To je jako když Ti fajfka spadne do záchodové mísy. Taky by ses tam nejradši splách´.

:smoke6:


hezky řečeno, velký souhlas
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod carolco » 07 kvě. 2007, 07:28

JardaS píše:kolik stojí poštovné , já tam nějak nechápal těch 44 us

z hlavy ti to teraz nepoviem, najdes to na ich strankach. 44 dolarov to ale urcite nebolo, to je prilis vela...
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 09 kvě. 2007, 19:42

jonny píše:Ještě bych měl dotaz,zda by někdo neporadil které žvýkací tabáky se prodávají naporcované v sáčcích./jako čajoví./výrobce,typ/.Díky.


Já si oblíbil "tobacco bits" - srolované lístky tabáku určené ke žvýkání, Dovážím z Rajeka (díky Vojto ;) ), některé lze koupit tu. Připadá mi to takové "přírodnější" než snus.

to ostatní ad pravopis - na to tu máme spediální thread, offtopičení je také nekultorní chování :wink: :wink:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod jonny » 09 kvě. 2007, 20:51

No já jsem zjistil,že ta samá značka,druh,typ balení stejné jako na švédským internetovým obchodě,kde se prodává porcovaný v malých sáčcích se u nás prodává bez sáčku,pouze smotaný lístky tabáku.
Když jsem se dotazoval u dovozce,tak mi bylo řečeno že snuss takto
balený je v EU zakázaný. A proto tabák u nás prodávaný se nazývá žvýkací tabák a není balený v sáčcích,ale je jen naporcovaný a tím pádem nepodléhá zákazu.

Tak mě to připadá, že vlk se nažral a koza zůstala celá...?
Uživatelský avatar
jonny
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 13
Věk: 46
Registrován: 30 zář. 2006, 14:41
Bydliště: jičín

Příspěvekod BATRACHOS » 09 kvě. 2007, 21:45

A Jste si jistí, že Jste to dělali správně?

Já, kdybych nebyl poučen, jak se tabák žvýká, tak bych si jej normálně stčil do pusy, rozkousal a :puke:

Naštěstí ten člověk, co mi tehdáž dal ochutnat, nebyl hajzl se zlomyslným smyslem pro humor...
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod carolco » 09 kvě. 2007, 22:34

jonny píše:No já jsem zjistil,že ta samá značka,druh,typ balení stejné jako na švédským internetovým obchodě,kde se prodává porcovaný v malých sáčcích se u nás prodává bez sáčku,pouze smotaný lístky tabáku.
Když jsem se dotazoval u dovozce,tak mi bylo řečeno že snuss takto
balený je v EU zakázaný. A proto tabák u nás prodávaný se nazývá žvýkací tabák a není balený v sáčcích,ale je jen naporcovaný a tím pádem nepodléhá zákazu.

Tak mě to připadá, že vlk se nažral a koza zůstala celá...?

myslim, ze snus a zuvaci tabak su dve odlisne veci. aj ked znacne podobne principom pouzitia. osobne mam radsej snus. a co sa tyka zakazu snusu v eu, je to naozaj pravda, je legalne ho predavat iba vo svedsku, ktori si to dali ako jednu z podmienok vstupu do unie. co sa tyka predaja zuvacieho tabaku v eu, o tom vela neviem, na slovensku je vsak zakazany :-(
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


cron