23 črc. 2014, 12:34
23 črc. 2014, 13:34
23 črc. 2014, 16:07
24 črc. 2014, 09:35
25 črc. 2014, 09:47
26 črc. 2014, 02:27
26 črc. 2014, 11:35
04 srp. 2014, 01:40
16 srp. 2014, 08:18
16 srp. 2014, 09:12
jcp píše:Tak první zkušenost s doutniky-ml.cz víc než positivní . Za 10 corona, 5 coronita a 3 Kremaci jsem ještě nezahájil, takže co se kvality týče uvidíme, ale při tomhle přístupu obavu nemám.
edit 26.7. : tak ani na kvalitu si nemůžu stěžovat - Corona Gitano velmi dobré ..
16 srp. 2014, 17:12
18 srp. 2014, 10:09
23 srp. 2014, 15:40
15 říj. 2014, 19:55
28 říj. 2014, 12:41