Re: Doutníky - kde nakoupit?

23 črc. 2014, 12:34

Adresa je https://www.hacico.de/. Pokud nakoupis nad 250E tak by melo byt dodani do CR zdarma. Netusim vsak, kdyby clovek koupil tolik tabaku, jestli to postaci a celnici nezabavi... Nektery tabaky me zaujaly.

Re: Doutníky - kde nakoupit?

23 črc. 2014, 13:34

No, není třeba toho kupovat tolik .. já dělám standartně nákupy tak po 120 euro 1x měsíčně (doutníky i tabák, hlavně OGS 100g plech) - máš možnost si při nákupu vzít 2 Gratisprobe .. jedna je vždycky Cigarre der Woche .. tenhle týden je to např Panama Campo Verde Churchill za 7,30 ojro, k tomu třeba Astoria de Nicaragua Cremas za 1,70 ojro a z poštovnýho 9,90 rázem reálně platíš 0.90 ojro a přibejvá kvalitní kuřivo :lol: .. já s nima mám dlouhodobě tu nejlepší zkušenost :ok: Když objednám o víkendu, tak do pátku to je vždycky tady.

Re: Doutníky - kde nakoupit?

23 črc. 2014, 16:07

asi to hacico.de skusim aj ja ked si to tolko vychvalujete :) tie doutniky-ml.cz ma celkom zaujali,nieje to taka klasika ktoru dostat vsade...popravde s tymi dutnikmi som sa este ani nestretol...dnes mi bola vyslana zasielka s CZ,tak som zvedavy....

Re: Doutníky - kde nakoupit?

24 črc. 2014, 09:35

hacico je spolahlivy shop, zatial mam len dobre skusenosti

Re: Doutníky - kde nakoupit?

25 črc. 2014, 09:47

Tak první zkušenost s doutniky-ml.cz víc než positivní - převčírem v poledne objednávka, do 30 minut majl s údaji pro převod peněz, hned jsem zaplatil, včera 8:00 majl o odeslání s trackingnumber zásilky a dneska v 9:00 zazvonil pošťák. Vzorně (prakticky vzduchotěsně) zabaleno, jeden kousek navíc zřejmě jako pozornost podniku novému zákazníkovi :ok: . Za 10 corona, 5 coronita a 3 churchill poštovné 82 Kč :clamp: Kremaci jsem ještě nezahájil, takže co se kvality týče uvidíme, ale při tomhle přístupu obavu nemám :D .

edit 26.7. : tak ani na kvalitu si nemůžu stěžovat - Corona Gitano velmi dobré ..
Naposledy upravil jcp dne 26 črc. 2014, 09:53, celkově upraveno 1

Re: Doutníky - kde nakoupit?

26 črc. 2014, 02:27

heheeeey JCP tesim sa s Tebou, ja stale cakam na objednavku :) tesim ma ze si spokojny, dufam ze moj nakup nad 3000kc nebol zbytocny :) ked mi pride tovar,tak dam vediet ako to dopadlo,Dodo anglicko :)

Re: Doutníky - kde nakoupit?

26 črc. 2014, 11:35

Zdravím Vás všechny - poradili byste mi? Pojedu na 10 dní do Paříže - víte někdo, kde se tam dají koupit doutníky v dobrém stavu....?? K okamžité spotřebě...?? :smoke1:

Re: Doutníky - kde nakoupit?

04 srp. 2014, 01:40

doutniky-ml.cz Jednoznacne ano...Objednal som box Buffalo na skusku,maximalna spokojnost...

Re: Doutníky - kde nakoupit?

16 srp. 2014, 08:18

Potvrzuji zkujenost jcp, u mě proběhlo vše podobně. :puffy:

Re: Doutníky - kde nakoupit?

16 srp. 2014, 09:12

jcp píše:Tak první zkušenost s doutniky-ml.cz víc než positivní . Za 10 corona, 5 coronita a 3 Kremaci jsem ještě nezahájil, takže co se kvality týče uvidíme, ale při tomhle přístupu obavu nemám :D .

edit 26.7. : tak ani na kvalitu si nemůžu stěžovat - Corona Gitano velmi dobré ..

JAké doporučíš Jirko /mimo Corona Gitano/.?

Re: Doutníky - kde nakoupit?

16 srp. 2014, 17:12

No, ještě jsem zkoušel Coronas Sabor Natural a za tu cenu taky nebyly špatný a ještě nějakýho Churchilla, ten byl výbornej, ale konkrétní značku nepovím, nejsem u sebe doma

Re: Doutníky - kde nakoupit?

18 srp. 2014, 10:09

valmont.cz ....Velmi dobra skusenost /e-shop/ , kolega mi doniesol
box 25 Paso dobre zebra robusto
box 12 Demonio gold torpedo limit edition /milos forman/
Navyse mam na vsetko 5-10% zlavu co ma veeeelmi tesi :)

Re: Doutníky - kde nakoupit?

23 srp. 2014, 15:40

Pánové, zkoušeli jste web cigarro.cz? Nějaké zkušenosti?

Edit : Tak vyzkoušeno. Objednával jsem několik doutníků asi v 6 odpoledne. Za chvíli mi volal pán, že zboží následující den odešle a že Česká Pošta, balík do ruky přijde do druhého dne. Doutníky dorazily opravdu další den, byly dobře zabalené v zipovém sáčku, v bublinkové folii a krabička byla ještě vystlaná novinami. Potěšil mě děkovný dopis...
Vzal jsem si nějaké Antano 1970, Flor de Nicaragua, Rosalones a CyB. Tak se těším. Některé doutníky Joya de Nicaragua znám z Valmont trafik, ale tam mají pouze omezené množství typů doutníků Joya.

Re: Doutníky - kde nakoupit?

15 říj. 2014, 19:55

Zdar kolegové :-), kdo objednával z Kostariky Vegas de Santiago, tak mají nové stránky, nové ceny a nově i poštovné :-(...

Re: Doutníky - kde nakoupit?

28 říj. 2014, 12:41

Když už jsme u té Kostariky... neobjednávali jste někdo v poslední době z Vegas de Santiago? Já tu chybu udělal (někdy v září). Oproti dřívějším dobrým zkušenostem se teď karta obrátila a jediné, co na té objednávce proběhlo v pořádku, byla platba. Od té doby je ticho po pěšině. Na maily neodpovídají a když jsem se dneska pokoušel dovolat do Ženevy (ne kvůli konvencím, jediné kontaktní číslo je ženevské), tak mi bylo automatem vysvětleno v pěti jazycích, že číslo momentálně žádné hovory nepřijímá. Tak nějak nevím, co dělat dál.