Switch to full style
Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...
Odeslat odpověď

Re: Doutníky - kde nakoupit?

12 led. 2015, 10:06

jojo jde o to "poprvé", já už se o to ani nepokouším nebo na celnici skončí vše.....

Re: Doutníky - kde nakoupit?

03 úno. 2015, 18:08

co se nakupování týká, začínám si říkat že snad jedině osobně v krámu a podrobit okamžitě kontrole...

tak nějak mě k tomu utvrzuje inzerát momentálně visící na bazosi s údajně originál cohiba..
jakej jouda to může prodávat.. doutníky zřejmě suchý na troud, rozpraskaný, děravý od červa :puke:

http://ostatni.bazos.cz/inzerat/4372175 ... y-10ks.php

Re: Doutníky - kde nakoupit?

03 úno. 2015, 18:43

Tak to je dobrej zoufalec :pray: ...koupit to může jen blb :twisted:

Re: Doutníky - kde nakoupit?

03 úno. 2015, 18:54

Neříká se tomu "spálit červa" ??? :palm:

Re: Doutníky - kde nakoupit?

03 úno. 2015, 20:32

Hrbaté, různá délka, prstýnky každý jinde, jednoznačně falzum.

Re: Doutníky - kde nakoupit?

05 úno. 2015, 15:26

poznate stranku http://www.fajciaren.sk/
niekto nejake skusenosti?

Re: Doutníky - kde nakoupit?

06 úno. 2015, 10:05

Dovolím si upozornit na tento Shop, který určitě stojí za to
http://www.tabacos.cz/epages/fm44751cz. ... Categories

Re: Doutníky - kde nakoupit?

12 úno. 2015, 15:57

Chtěl bych se optat jestli nevíte o !českém! obchodě, který vede doutníky manowar?

Snažil jsem se hledat. Všechny obchody, které znám je nemají... a krom toho tedy český internet zná manowar snad jen jako metalovou kapelu, kterou mám sice také rád ale není to cíl mého hledání :-)

Re: Doutníky - kde nakoupit?

13 úno. 2015, 16:17

Dejmal píše:Dovolím si upozornit na tento Shop, který určitě stojí za to
http://www.tabacos.cz/epages/fm44751cz. ... Categories


Když jsem na ty stránky koukal, ukápla mi slina a musel jsem si objednat. A dokonce mi to hned dneska přivezou. Už se těším až ochutnám....

Re: Doutníky - kde nakoupit?

28 úno. 2015, 06:32

Tak jsem také vyzkoušel doutníky-ml a můžu potvrdit přístup super, doutníky v dobré kondici. Cena více než přívětivá, jen nevím co vybrat, kouřil jsem Don Rouge a ty mě nezaujali, Buffalo ty byli fajn... můžete někdo doporučit kdo už má více z doutníky-ml odkouřeno co stojí určitě za zkoušku? Díky moc
P.S. pokud jsem zvolil špatné téma tak se omlouvám ...

Re: Doutníky - kde nakoupit?

30 bře. 2015, 21:08

za svou hubu: Porto Rico robusto(rozdíly mezi kusy, ale i ty nejlepší stojej zaprd, nahořklá chuť a těžkej tah, docela mě mrzí, že sem jich vzal celej balík, nejradši bych je rozdal a už jim určitě nedám šanci), Don Juan Corona Cetro(nedokouřil jsem ani do půlky), Don Dinero Doble Corona Maduro(měl jsem jen jeden kus a možná bych mu dal při příštím nákupu šanci), Diablo Gran Toro+Don Dinero Robustos obé ve verzi Capa Verde, vzhledem k první zkušenosti se "zeleným" krycím listem zajímavá "travní" chuť, lehčí tah(což mi vyhovuje) ale nikotinově slabota, po dokouření je člověk jakejsi prázdnej, Figurado Habano 2000 Nuňez čeká teprve na první zpopelnění, Buffalo Corona Maduro asi nejlepší co jsem od nich měl, jsou kousky, že si mlaskám a pak některý, že jen moje lakota mi nedovolí hodit to přes plot.

Re: Doutníky - kde nakoupit?

31 bře. 2015, 22:31

Za mě stejná zkušenost s Porto Ricem v robustu - divnej tah, divná chemická pachuť a navíc se konec rozmotával. Cena odpovídá kvalitě, už nikdy víc. Buffalo Connecticut v robustu naopak perfektní - chuť, tah, hoření i konstrukce. Gitanos v robustu i malá corta - za málo peněz hodně muziky. Zvlášť ty corty budu na krátké pokouření brát určitě i příště. To samé platí o Don Patico Mini (Maduro i Connecticut). Ještě mám další Buffala, Matador, Diablo a Habano Nunez a zdá se mi, že ty vyšší třídy budou v pohodě (zvlášť na toho Matadora se těším), no od doutníku za třicet korun se nedají čekat zázraky. Každopádně obchod je to super, svoje stálice si tam určitě najdu a občas k nim na zkoušku přihodím něco jiného.

Re: Doutníky - kde nakoupit?

24 úno. 2016, 16:05

Kluci kolik doutníků je možno si nechat poslat z Německa,abych nebyl vystaven clu a nějakému zbytečnému řízení ? Myšleno poslat německou poštou až ke mně domů.

Re: Doutníky - kde nakoupit?

24 úno. 2016, 16:45

je to EU takže co hrdlo ráčí a kapsa unese :lol: .. pokud ten dotyčnej shop posílá přes hranice .. někdo jo, někdo ne :think:
.. dneska z Hacico dorazilo 135 doutníků a 5x100g tabáku :yum: (šlo to DHL a u nás PPL)
image_id: 22731

Re: Doutníky - kde nakoupit?

24 úno. 2016, 17:17

A u soukromé osoby je to také jedno kolik kusů může poslat z Německa k nám?
Odeslat odpověď