Switch to full style
Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...
Odeslat odpověď

Re: Doutníky - Kuba

16 čer. 2015, 22:13

Už by mohla dorazit paní Cubáncová. Zásoby Credit v humidoru se tenčí a Ivetku rozhodně sponzorovat nehodlám.

Má tu někdo nějaké bližší info, nebo všichni jen čekají až se objeví na Aukru? :-)

Re: Doutníky - Kuba

17 čer. 2015, 07:12

Až se mi ozve, bude bezpečně zpátky. A bude to o mnoho dřív, než se objeví na Aukru :wink:

Re: Doutníky - Kuba

18 čer. 2015, 11:27

Taky se chystám nakoupit vzorek. Ještě jsem je nezkoušel, ale v létě mám nějak velkou spotřebu, tak to chce něco dobrýho a levnýho. Doufám, že dorazí brzy.

Re: Doutníky - Kuba

19 říj. 2015, 13:26

V posledním týdnu jsem si "dopral" dva kubánské doutníky. Partagas P a Montecristo 5. A když budu hodne slusny, stáli za prd. Nevím co s tím delaj, ale měli by se naučit balit doutníky.

Re: Doutníky - Kuba

19 říj. 2015, 15:23

Sakra, zrovna Partagas a Montecristo jsem považoval za záruku kvality, zatím vždy bez problému. Pokud by bídná kvalita měla být pravidlem i u těchto značek, tak s Kubou končím :evil:

Re: Doutníky - Kuba

19 říj. 2015, 17:11

To jsem si taky vždy rikal, ale teď me dostali. Dnes jsem si dopral H. Upman a konecne jsem dočkal toho, ze jsem si to užil. Vážně je nechapu, jak si můžou dovolit tohle prodavat.

Re: Doutníky - Kuba

22 říj. 2015, 16:19

a bude hůř, teda vlastně to už je, ale bude ještě hůř.....

Re: Doutníky - Kuba

22 říj. 2015, 20:56

Proč by mělo být hůř? A to už snad ani nejde, leda že by to lisovali do špalku. Ale ten jejich tabák je prostě dobrej no... Takže stejně to zas risknu příště.

Re: Doutníky - Kuba

22 říj. 2015, 21:38

Já už se taky s Kubánským listím (vyjma El Credit za směšnou cenu) nadobro rozloučil. Jistě, když mne někdo obdaruje doutníkem z Kuby a má z toho dobrý pocit, neodmítám, ale rovnou přistupuju k výsledku chuti a tahu s nedůvěrou a pokaždé se mi to za posledních pár let potvrdilo... :wink:

Re: Doutníky - Kuba

22 říj. 2015, 22:07

A netušíte někdo, kdy budou ty legendární El Credita? Rád bych vyzkoušel, ale na aukru se ne a ne ukázat.

Re: Doutníky - Kuba

11 pro. 2015, 14:56

rionel píše:Proč by mělo být hůř? A to už snad ani nejde, leda že by to lisovali do špalku. Ale ten jejich tabák je prostě dobrej no... Takže stejně to zas risknu příště.

jsem si toho nevšim srry...

no o jejich tabáku nepochybuji, jenže valnou část dováží z dominiky, nikaragui a hondurasu....
a hůř bude protože dnes se kuba skoro do evropy nedá dovézt - 90% produkce jde do obrovských skladů v kanadě, kde čeká a čeký až to praskne..... teda až budou moct expedovat do USA...
jo a dostal jsem nějaký Behike... a trápení na druhou... kdybych si to kupoval tak budu hodně ale hodně vzteklej... takhle jsem byl jen nas.....

Re: Doutníky - Kuba

05 led. 2016, 12:52

Znamáná to, že Kuba která k nám jde, není z Kuby? Odkud teda kubánské doutníky prodávané u nás jsou? Je to teda nějaká druhořadá produkce atd? Nemyslím to zle, jen se ptám jak to je. Taky nejsem spokojen s tím, co se tady z Kuby prodává.

Re: Doutníky - Kuba

08 led. 2016, 08:51

To co k nám jde, je z Kuby určitě. Jakub to podle mně myslel tak, že se v Kanadě plní sklady, ve kterých je zboží uloženo do doby než se kubánským doutníkům zcela otevře US trh. Bohužel se to podle mě nevylučuje s tím, že to co u nás je, je asi druhořadé a to už delší dobu. Myslím, že se to tu kdysi už řešilo, že měly být různé třídy kvality (myslím A,B,C) a ty byly distribuovány v závislosti na důležitosti trhu (asi podle obratu)..

Re: Doutníky - Kuba

10 led. 2016, 12:24

Ty nejlepší Kubánské doutníky se teď údajně posílají z Kuby do Kanady do skladů a připravují se na vstup na US trh. Podle zdroje z Tabak Investu je fakt nedostatek některých značek a vitol a prostě pro ČR nejsou k dispozici. Například téměř všechny Cohiby, H. Upmann Conn A, málo limitek ... atd.

Co se týče tabáku, říká se že opravdu Kuba nakupuje tabák v Dominice a Nikaragui a doplňuje tím svůj tabák. Mám to z první ruky od člověka který se s farmáři v Nikaragui zná a slyšel to přímo od nich.

Re: Doutníky - Kuba

08 kvě. 2016, 20:04

Nedavno jsem se vratil z Kuby a neda mi to se nepochlubit s nakupem :) [img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160508/d1f0a7a1826fd1f31733b4d78d6e1ba7.jpg[/img]
Podaril se mi sehnat i bhk 52+54 a i jakozto vyleceny nekurak cigaret musim rict ze mistni spinky voni a chutnaji proste neuveritelne... :)
Odeslat odpověď