Doutníky - Honduras

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Re: Doutníky - Honduras

Příspěvekod Jakub » 06 srp. 2014, 11:24

no jestli tam není překlep a nemá to bejt Cartacho :-)
ne neznám, v životě jsem neslyšel....srry
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Re: Doutníky - Honduras

Příspěvekod ZdenekAC77 » 06 srp. 2014, 15:39

Nevill: Podle záznamu v OR si myslím, že půjde o českou "značku" a doutníky, které někdo tahá ve větších bundlech a tady prodává pod svým jménem. Osobní zkušenosti s těmito doutníky nemám..
Uživatelský avatar
ZdenekAC77
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 292
Věk: 36
Registrován: 07 říj. 2011, 15:36
Bydliště: Praha

Re: Doutníky - Honduras

Příspěvekod Nevill » 07 srp. 2014, 10:10

ZdenekAC77 píše:Nevill: Podle záznamu v OR si myslím, že půjde o českou "značku" a doutníky, které někdo tahá ve větších bundlech a tady prodává pod svým jménem. Osobní zkušenosti s těmito doutníky nemám..


Díky, to je asi dost možné. Akorát se mi povedlo najít že "Catracho" má být jakési slangové označení pro rodáka z Hondurasu. Uvidíme, mám je v humidoru, někdy to zkusím, předpokládám že úplná hrůza by to asi být neměla... :puffy:

Update 9.3.2015 - tak jsem si jeden z těch doutníků včera odpoledne zapálil a teda nic moc. Jako zpracované jsou pěkně, hoří dobře a rovnoměrně, ale chuťově i nikotinově je to hrozně slabé, kterákoliv dominikána je lepší. Tohle je tak pro nějakého začátečníka co by si chtěl dát velký doutník, ale aby to na něj nebylo moc silné, což tohle teda opravdu není. Příště ségře doporučím ať se vykašle na tyhlety slevomaty, větší radost mi udělá dárkový kupon do Etrafiky... :think:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Předchozí

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků