Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod Copatej » 22 úno. 2012, 12:27

Tak to zkusíme, uvidíme, jakej bude ohlas a vymazat to můžu vždycky :ok:

Momentálně mám otevřený a střídavě sjíždím od WoS:
Tangerine, Ice Liquorice, Morlaix, Rosemary, Rum & Blackberry, Gold Label a Extra Menthol
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod šnek » 22 úno. 2012, 12:43

Míro, že přivezeš nějaký vzoreček do Lazen? Já momentálně šňupl Mc Chrystals....
.... a pořádné baroko :ok:
Naposledy upravil šnek dne 22 úno. 2012, 12:44, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
šnek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1757
Věk: 51
Registrován: 29 dub. 2008, 16:24
Bydliště: České Budějovice/Veselí n. Luž.

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod rajtyš » 22 úno. 2012, 12:44

já jsem dnes pro svůj rýmou oslabený rypák zakoupil McChrystal. pěkně protáhne, ale zatím cítím převážně jen ten mentol. už se těším až ho prubnu bez rýmy..
normálně šňupu tak, že jen z lehka nasaju, ale při rýmně to frknu pořádně, až se rozpčíkám a pěkně se mi spustí rýma a nos se pročistí. ten konec nosu, kam přijde tabák normálně je totiž zanesen hlenem a tak bych jinak nic necejtil...
aneb šňup a jsi v pohodě :)
Uživatelský avatar
rajtyš
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 414
Věk: 38
Registrován: 02 úno. 2010, 21:28
Bydliště: České Budějovice

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod Copatej » 22 úno. 2012, 12:49

šnek píše:Míro, že přivezeš nějaký vzoreček do Lazen? Já momentálně šňupl Mc Chrystals....
.... a pořádné baroko :ok:

Jasně, vezmu i nějaké nové :ok:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod jeleniste » 22 úno. 2012, 12:49

Mc Chrystal. Taky proti rýmě.. Nebo jinak. Kombinace poněkud křečovitý snahy zpopelnit 1792 flake a rýmy mě připravila o chuť, s výjimkou pověstných dvou posledních dvou chuťových pohárků (jeden zaznamenává slaný a ten druhej tu hnusnou pachuť oschlýho jazyka, když člověk nemůže moc dejchat nosem). Takže sem vytáhl šňupák se zvoláním "čert vzal čich".

====
Jo, už sem pochopil, jak přiléhavý bylo Copatýho konstatování, že mu to "málem urvalo dekl".
Uživatelský avatar
jeleniste
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1353
Věk: 42
Registrován: 19 zář. 2011, 13:22
Bydliště: Lipník (okres Mladá Boleslav)

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod beda » 24 úno. 2012, 01:40

Poslední dobou je to opět můj starej a dobrej známej Gletscher Prise :joy: a Red Bull :twisted: Samo že prvnim ve dni začínám. Šňupu hlavně v práci, když si dávám pauzu na kafe nebo čaj. K tomu mi ty cíga fakt chyběj, k takovýmu tomu dřepnutí a orazu, snus na to moc neni :mryellow: Btw. co takhle vlákno Top five, aneb co máte dnes nacpáno na dásni? :wink: Ale zpět, mám i slušnou pixlu WoS SP Best, ten občas ve volnu, páč to spíš kouřim, navíc je takovej náročnější na klid a nejde si ho dát raketu. Jak o tom píšu, tak mám chuť, jdu na to. Red Bull :twisted: Fakt palba, německá produkce tu má početnou klientelu a tak bejvá v rušnějších trafikách čerstvá :ok: Chtěl jsem si dát dnes doma po šichtě dlouhou hliněnku Night Capu, ale po bagu Makla Ifrikia cestou domu nějak nemam na delší nálože chuť :mryellow:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod rajtyš » 24 úno. 2012, 17:52

mě dnes došel bylíček z étabáku a v něm asi devět snufů od WoS. jako první jsem ochutnal Vanilla. poté co jsem došňupal Gawithovy třešně jsem měl chuť na nějakou nasládlou voňavku, což ovšem tento případ není. a jsem tomu rád. v pozadí je lehké nevtíravé aroma vanilky na slušném tabákovém základu. nebudu hodnotit po jednom šňupu, ale na začátek to bylo milé seznámení.
před chvíli přišel na řadu Jasmine - mám pocit jako bych šňupnul vonítko do záchodu :) ale je znát, že je také na kvalitním tabákovém základu. další na řadě budou asi Princes, Best Dark a Irish toast No22. něco si dám ještě na dobrou noc a zbytek budu testovat o víkendu...
Obrázek (snažil jsem se najít šňupacího smajlíka, ale tenhle asi nebude ten pravej :think: )
Uživatelský avatar
rajtyš
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 414
Věk: 38
Registrován: 02 úno. 2010, 21:28
Bydliště: České Budějovice

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod rajtyš » 25 úno. 2012, 11:25

včera jsem ještě na dobrou noc prubnul Wilosns of Sharrow - Princes. ještě než sem ho načnu, koukám, že krabička byla jaksi zkorodovaná. otevřel sem a ejhle! uvnitř cosi černého, co vypadá jako střelný prach :shock: tabák mi přišel poměrně hrubě mletej, hódně tmavej, s malou příměsí světlejšího. nejprv mě celkem zaujala celkem pronikavá vůně a nemohl jsem přijít na to, jestli mi voní, nebo smrdí, protože takovou vůni jsem do teď neznal. po prvním šňupu jsem byl dost překvapenej, ale myslím, že s tímhle tabákem budem velcí kamarádi, ta nová chuť/vůně mě zatím dosti baví. :ok:
Uživatelský avatar
rajtyš
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 414
Věk: 38
Registrován: 02 úno. 2010, 21:28
Bydliště: České Budějovice

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod Milda » 26 úno. 2012, 21:47

S Princes od WoS vítej v klubu... :wink: Mě zachutnal až po nějaké době, ale je fakt fajn... Ta zkorodovaná krabička mluví o původní velké vlhkosti tohoto tabáku. Pokud jsi zvládl Princes tak by ti mohl chutnat i Brunswick, Burgundy a Strasbourg. Zkus to!

Já nešňupu momentálně nic, jsem nemocný a nechci dráždit už tak rýmou oddělaný nos, ale jakmile to půjde tak zkusím S. P. 100 a vylovím ze sbírky i nějakého Pöschla. Už jsem dlouho neměl. Kolegové jedou pracovně do Německa a tak jim dám bojový úkol přivést nějaké kousky od Pöschla co se tu nedají sehnat... a ještě od Bernarda atd.
Milda
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 126
Věk: 47
Registrován: 22 srp. 2011, 21:40
Bydliště: Brno

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod Copatej » 29 úno. 2012, 22:04

Dnes od rána točím WoS High Dry Toast, Morocco, Santo Domingo :yum: kuwa to je tlak :ok:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod Sobpeta » 01 bře. 2012, 20:06

Copatej píše:Dnes od rána točím WoS High Dry Toast



Míro to byl myslím ten, co jsem si od Tebe zkušebně šňupnul v Láznech, žejo? Potvrzuji, že je to výborný materiál, chutnal mi daleko víc než co jsem zatím ochutnal (moc toho nebylo :oops: ), dokonce i víc než snuffy od SG. Určitě na něj nezapomenu a objednám si taky. :ok:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod rajtyš » 01 bře. 2012, 22:44

dnes dopoledne byl WoS Whisky - takovej trošku slaďák, ale baví mě a na večer pořádnej šňupec WoS Princes a v nose mám, jako bych frknul prášek na praní - zase objevuji nové vůně ;)
Uživatelský avatar
rajtyš
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 414
Věk: 38
Registrován: 02 úno. 2010, 21:28
Bydliště: České Budějovice

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod Copatej » 02 bře. 2012, 12:34

Sobpeta píše:Míro to byl myslím ten, co jsem si od Tebe zkušebně šňupnul v Láznech, žejo?

:ok: ano, to byl ON :smoke5:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod Milda » 03 bře. 2012, 20:02

Je víkend a tak si dávám Medicated No. 99 (už jsem ho dlouho neměl a málem zapomněl, že mi chutná - silný, ale dobrý mentol), SG Cherry (mám starší sušší várku, ale příjemně jemná dlouhotrvající vůně) a pánové - S. P. 100 od Wilsons of Sharrow ...! Velice doporučuju... S. P. tabáky od WoS mám moc rád, nejvíc mě chutná S. S., ale S. P. 100 taky není vůbec špatný. Jemné mletí, světle hnědý tabák... Vůně příjemně citrusová, jemná... Výborný tabák! Nejvíce vynikne venku na čerstvém vzduchu. Bohužel, vůně není moc dlouhotrvající.
Milda
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 126
Věk: 47
Registrován: 22 srp. 2011, 21:40
Bydliště: Brno

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod jeleniste » 08 lis. 2012, 14:56

Medicated 99. Na ucpaný dutiny. Přestává už zabírat teda, ale včera jsem z něj měl pořádnou motolici v kebuli, málem to se mnou seklo. Ze začátku jistá opatrnost a slzy v očích. Po krátkym čase bych ale asi byl schopnej prohnat svym ucpanym frňákem půlku té malé škatulky.
Uživatelský avatar
jeleniste
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1353
Věk: 42
Registrován: 19 zář. 2011, 13:22
Bydliště: Lipník (okres Mladá Boleslav)

Další

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků