Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod ucho » 09 dub. 2013, 14:21

Pokračuji v koštování zásilky, co mi včera dorazila z Kamptenu. V práci ke kávě šňupu Bernard Brasil doppelt fermentiert. Opravdu silé nasládlé aroma. Cítím tam kávu, čokoládu a trochu špitál :joy:
Uživatelský avatar
ucho
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 595
Věk: 45
Registrován: 20 kvě. 2009, 15:16
Bydliště: Pha západ

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod ucho » 19 dub. 2013, 10:28

Poschl D Doppelaroma - aroma podobné jako výše uvedený Bernard, ale je hruběji namletý a hodně vlhký. Tím je tabák je tabák v nose velmi jemný, ale kapesník po ruce je nutnost. Už chápu, proč se Schmalzler prdává ve 100g balení. Dají se toho šňupat opravdu kopce :joy:
Uživatelský avatar
ucho
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 595
Věk: 45
Registrován: 20 kvě. 2009, 15:16
Bydliště: Pha západ

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod anek » 20 dub. 2013, 18:01

Tak mě v týdnu dorazilo další posnuffáníčko od WoS (Coffee Cream, SM Blue, Irish High Toast 22, Tom Buck).
Hledal jsem něco s bergamotovou vůní. Prošel jsem i zahraniční informace a minule jsem zkusil Gold Label (100% tabák USA). Není to špatný. Ještě doporučovali Tom Bucka. Toho sjíždím teď a je jemnější jak Gold Label a možná líp bergamotovej. Su moc spokojené s napudrovaným chobotem :-)
Uživatelský avatar
anek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 360
Věk: 49
Registrován: 17 zář. 2010, 08:35
Bydliště: Olomouc, Ostrava, Brno

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod javatar » 25 dub. 2013, 10:11

Ja som si dnes rano dal GH Medicated ale stale som nepochopil co to Medicated znamena :think: Celkovo sa mi zda byt ale strasne jemne namlety, mam problem si na dlan spravnu davku (vecne sa mi tam toho nasype vela). Je trosku nevyrazny, silou by som povedal ze je vcelku silny.
Nasledne som ho po ranajkach prekryl malou davkou SG Black Coffe - ozaj malou lebo viem, ze SG snupaky su silne - asi najlepsie rozhodnutie dnesneho dna. Kavu citim v nose uz par hodin a hoci sa na mna v praci usmieva Gawith Apricot od Poschla tak uspesne odolavam (ta kava je fakt bozska). Ak ta kava z nosa nezmizne ani po obede tak to bude velmi prijemny den. Ak nie tak budem priebezne doplnat do nosu osvedcenu marhulu.
Uživatelský avatar
javatar
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 227
Věk: 36
Registrován: 30 kvě. 2011, 09:38
Bydliště: London

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod anek » 26 dub. 2013, 21:54

Medicated většinou znamená, že je na léčení :mrgreen: Zpravidla tam bývá mentol nebo kafr.

Mě dneska hodně potěšil WoS Cinnamon. Jako když se čuchne k celé skořici. To můžu :yum:
Uživatelský avatar
anek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 360
Věk: 49
Registrován: 17 zář. 2010, 08:35
Bydliště: Olomouc, Ostrava, Brno

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod beda » 01 kvě. 2013, 00:42

Pořád Neffa Ifrikia, mam zhruba dvě 8g balení na tři dny, pak téměř nežvejkám a nekouřim.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod beda » 14 kvě. 2013, 08:09

WoS z e-trafiky maj špičkovou vlhkost, všechny tři co jsem si objednal nemaj chybičku :joy: Rum and Raisin, lehčí, velejemná a mentolu prostá záležitost, aroma rozinek v nose naprosto autentický, rum je cítit jen okrajově, obojí patrný až po šňupnutí. Tom Buck a Queens extra strong jdou dost podobnym směrem, primárně z nich cítim olibanum :shock:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod anek » 14 kvě. 2013, 21:31

Jo tak tu vlhkost z etrafiky můžu podepsat a to jsem jich obdržel asi 10. Jen je to horší u tabáků, co se moc netočí.
Tom Buck je fajn. Nevím, co je olibanum, ale hledal jsem něco s bergamotem, o tom už jsem psal. Dívám se, že jsem nezmínil Grand Cairo, který je tomu hodně blízký.
Dneska jsem si dával Cherry. Mám namíchaný SG Cherry s Ozzona Cherry 2:1 a je to takový můj evergreen, když nevím, do čeho bych zabořil chobot. Jen bych rád někde SG Cherry ulovil a nedaří se mi k němu dostat.
Moc mentolu nehovím, potřebuji určitý menší množství, ale delší dobu si před pořádným snuffem protáhnu nos pomocí SM Gold, který obsahuje i kafr a je to moc příjemný. Jedná se o docela komplexní mentolák co do složení. Čistej mentol mi nedělá v nose dobře, ale toto je posnuffáníčko :yum:
Uživatelský avatar
anek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 360
Věk: 49
Registrován: 17 zář. 2010, 08:35
Bydliště: Olomouc, Ostrava, Brno

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod beda » 19 kvě. 2013, 12:25

Wow, WoS mne zcela přetáhl od Neffy. Přestala mne prostě bavit, jakkoliv je to extra třída co se nikotinu týče, tak její užívání je poněkud na jedno brdo a z tý sádry mam odřenej nos :mryellow: Z WoS je jasně patrnej staletími vypilovanej řemeslnej um. Tom Buck je i podle recenzí hodně o tom samym, jako Queens extra strong, jen v lehčim podání. Prim hraje bergamot, citrusy a náznak nějakejch květinek. Celkem bych vsadil i na to olibanum, neboli kadidlo, ale to jsou rány od boku.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod beda » 20 kvě. 2013, 10:46

WoS Rum and Raisin, páni, to je ranní plyšáček :joy: V perfektní kondici WoS prostě nemaj chybičku, tak hebounkej a nadejchanej matroš jsem ještě neměl :ok:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod Ubous » 20 kvě. 2013, 11:34

V práci po obědě WoS Vanilla Ice - příjemná záležitost
Uživatelský avatar
Ubous
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 337
Věk: 42
Registrován: 26 dub. 2011, 08:23
Bydliště: Chotěboř

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod beda » 14 črc. 2013, 09:02

Ráno před dojenim k čaji s mlíkem byla Vanilla, pak během dojení ke kafi Chocolate a teď doma si dávám k pivečku Best SP, vše od WoS.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod OldaS » 17 črc. 2013, 12:26

Gawith Apricot ráno - je parádní za všech okolností :mryellow: a teď konečně košt WoS pomeranč - čokoláda. Je mnohem jemnější, zpočátku cítím vlastně pouze hořkou čokoládu na pozadí tabákového "smrádečku", jak myslím beda trefně poznamenal. Pomeranč jsem začal vnímat tak po 5 minutách anebo jsem si to vsugeroval . Je zkrátka takový dámsky jemný ale nic proti...
Určitě nemá smysl si ho dát po konzumaci čehokoli výraznějšího.
Uživatelský avatar
OldaS
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 882
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2013, 16:45
Bydliště: Úpatí Naklethi - Č. Krumlov

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod Rudolf Steiner » 18 črc. 2013, 10:09

Dnes ráno na protáhnutí, Pöschl - Red Bull.
Uživatelský avatar
Rudolf Steiner
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 476
Věk: 52
Registrován: 14 čer. 2013, 09:46
Bydliště: Deutschböhmen, Landkreis Aussig

Re: Top five, aneb co máte dnes nacpáno ve vašem frňáku

Příspěvekod Milda » 19 črc. 2013, 18:10

K večerní kávě nesmí chybět Grado Café od Pöschla...
Milda
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 126
Věk: 47
Registrován: 22 srp. 2011, 21:40
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků