Switch to full style
Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...
Odeslat odpověď

Staré doutníky H.Upmann Naturals

02 zář. 2013, 16:52

Zdravim, kamarád našel na chalupě několik starých doutníků, tak by mě zajímalo jestli o nich nevíte nějaké info. :) Obrázek Obrázek

Re: Staré doutníky H.Upmann Naturals

03 zář. 2013, 12:23

Byly určené pro anglický trh. Už se asi 30 let nevyrábí a narazit na ně je takřka nemožné. Pokud by byly dobře uskladněné (podle fotografie se zdá že ne), pro sběratele budou mít cenu. Kamarád má docela vzácnost.

Re: Staré doutníky H.Upmann Naturals

03 zář. 2013, 12:33

Ok, díky, jinak, tuhle fotku jsem našel na netu, nevěděl jsem totiž, jak se sem vkládá vlastní fotka. :D Jinak jsou v dobrým stavu bych řekl, žádné praskliny, prý byli někde ve vlhku.

Re: Staré doutníky H.Upmann Naturals

03 zář. 2013, 13:03

Kolik kousků to je a má k nim původní krabici? Kdyby to prodával, možná bych měl zájem. Pokud budou v perfektním stavu. Případně napiš SZ.

Re: Staré doutníky H.Upmann Naturals

03 zář. 2013, 13:24

Tak to nevim, já právě tyhle dva dostal, hlavně už prej něco vykouřil. Jinak tam ještě našel snad 5 krabic Cohiba a něco prej přinese, tak dam kdyžtak vědět, ale nejspíš je neprodam. :D

Re: Staré doutníky H.Upmann Naturals

14 kvě. 2019, 22:19

Nikde je nekupoval, ale dostal je od kamaráda. Před 5 a půl lety :puffy: ...tedy Tvůj dotaz sice velmi dobrý, ale přišel asi pozdě :puffy: Chce to číst od začátku. Není to tak rozsáhlý příspěvek :smoke5:

Re: Staré doutníky H.Upmann Naturals

14 kvě. 2019, 23:06

No, Mirku, když se podíváš na jeho (její? - podle profilu je to děvče z Norska s vietnamským tel. číslem) příspěvky, tak je jeden lepší než druhý. Darmo reagovat...
Třeba toto je reakce na 5,5 roku starý příspěvek o 30 let nevyráběném doutníku :palm:
Naposledy upravil Yetenek dne 15 kvě. 2019, 07:20, celkově upraveno 1

Re: Staré doutníky H.Upmann Naturals

15 kvě. 2019, 06:57

No abych řekl pravdu, tak i po těch 5,5 letech je mám pořád doma. :D
Odeslat odpověď