Kde si dobre zakourit?

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Kde si dobre zakourit?

Příspěvekod madtongan » 30 lis. 2013, 14:25

Jsem tu novy, tak jen doufam, ze jsem podobne tema neprehlidl, ale kazdopadne si nemyslim, ze bych byl jediny, koho trapi nasledujici problem.
Zkratka, se zimou, kdy prestane byt mozne vetrat cely den a noc se snazim presunout se svym konickem do nejakeho baru/kavarny, kde jsou tomuto nakloneni. Pritelkyne je nekuracka, takze ji i docela chapu, ze kdyz si chci dat vecer po praci doutnik, neni uplne nejnadsenejsi, kdyz to delam doma.
Ve vetsine pripadu nevidim problem, prijit, zeptat se obsluhy, jetsli je to ok (zpravidla dostanu odpoved, ze ano) a zapalit si. Ale presto, mam potom casto takovy pocit, jakoze tam zavazim, coz bych precijen nerad.
Takze zakladam tohle tema, kam bych byl rad, kdybyste pridavali podniky, kde mate odzkouseno, ze jsou vstricni ke koureni doutniku. Samozrejme, nejradsi bych byl, kdyby bylo neco v Praze na Vinohradech, ale davejte sem vsechna mista, kde se da dobre kourit, at tu muze najit radu kdokoliv.
Diky!
madtongan
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 lis. 2013, 14:15

Re: Kde si dobre zakourit?

Příspěvekod Jakub » 02 pro. 2013, 15:28

no v naší klubové hospůdce s tim zas tak velkej problém nemají - U růžového sadu (salonek v podzemí) stanice metra Jiřího z Poděbrad ( teda pravda od tý doby co tam chodíme tak tam spíš říkaj U ukrutného smradu.....)
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Re: Kde si dobre zakourit?

Příspěvekod Rog » 02 pro. 2013, 15:41

Ahoj,
pozri sa do tohoto vlákna: http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?f=4&t=2200
a do jeho aktuálního pokračovania.. http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?p=267385#p267385
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Kde si dobre zakourit?

Příspěvekod madtongan » 11 pro. 2013, 15:53

Diky moc za rady, kdybych vedel, ze uz tu takove tema je, ani bych ho nezakladal. Zkousel jsem hledat, ale nic mi to prave nenachazelo...
No nic, jdu procitat!
madtongan
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 lis. 2013, 14:15

Re: Kde si dobre zakourit?

Příspěvekod Pablo » 09 dub. 2016, 17:01

Tento týden jsem byl na OC Chodov (Roztylská 2321/19, 148 00 Praha) a chtěl bych vás kolegové upozornit na slutečnost, že v kavárně Cafe Level, kde se běžně kouří (cigarety), se doutníky již kouřit nesmí.
Obsluha nám to bohužel sdělila až po zapálení doutníku.
Uživatelský avatar
Pablo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 328
Věk: 51
Registrován: 19 úno. 2012, 01:20
Bydliště: Praha

Re: Kde si dobre zakourit?

Příspěvekod george_14 » 12 dub. 2016, 11:51

Bohužel takových míst jsou desítky. Když si zapálíte doutník minimálně se divně tváří, mnohdy fakt požadují jeho uhašení. Přitom všichni okolo kouří Viceroyky a podobný smrady jak o závod. :(
george_14
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 64
Věk: 42
Registrován: 27 led. 2015, 21:41
Bydliště: Brno

Re: Kde si dobre zakourit?

Příspěvekod Pablo » 12 dub. 2016, 12:19

Mnohde to, kvůli produkci kouře, opravdu nejde, protože to místní vzduchotechnika prostě nezvládne odvětrat. Takže stačí menší skupinka příznivců doutníků (2-4) a je hotovo. Celkem s tím nemám problémy, když se to dozvím před zapálením doutníku.

V případě Café Level jsme prostě zaplatili a se zapáleným doutníkem v klidu prošli obchoďákem na parkoviště a zajeli jinam. Naštěstí pro nás kuřáky začíná příznivější roční období, kdy se dá kouřit venku :ok:
Uživatelský avatar
Pablo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 328
Věk: 51
Registrován: 19 úno. 2012, 01:20
Bydliště: Praha

Re: Kde si dobre zakourit?

Příspěvekod Fénix » 14 dub. 2016, 10:04

tenhle zvláštní selektivní zákaz se celkem rozmáhá, a to hlavně v OCčkách
Jako u nekuřáckých hospod - pokud to dá hospoda předem jasně najevo, nemám s tím problém - akorát tam nebudu chodit :mryellow:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Kde si dobre zakourit?

Příspěvekod muf » 18 dub. 2016, 13:43

Tak to teda pokud by po zapálení doutníku, nejsou levné, někdo z obsluhy kuřácké hospody něco namítal tak bych mu řek že ho klidně típnu, ale chtěl bych ho zaplatit. :mrgreen:
Uživatelský avatar
muf
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 510
Věk: 50
Registrován: 02 úno. 2015, 07:58
Bydliště: Čehovice u Prostějova

Re: Kde si dobre zakourit?

Příspěvekod Pablo » 19 dub. 2016, 23:11

Uvidíme, co nám s tím zákazem udělají politici. Co vlastně schválí. Možná už brzy nebudeme mít problém s tím kde si zapálit. Protože to bude jasné.
Viděl jsme takový ten pořad na ČT1, jak se tam všichni hádají, tentokrát na téma "zákaz kouření". Ale na to se, jako obvykle, nedalo koukat. I tak mě to trošku „nachytřilo“, protože tam nějaký bojovník proti kuřákům řekl, že emise vozidel jsou méně škodlivé než kouř z tabák. výrobků.
Uživatelský avatar
Pablo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 328
Věk: 51
Registrován: 19 úno. 2012, 01:20
Bydliště: Praha

Re: Kde si dobre zakourit?

Příspěvekod Rudolf Steiner » 20 dub. 2016, 05:35

Byl jsem služebně v Litoměřicích a přespával jsem tam. S kolegou jsme navštívili zakouřenou hospůdku "U Štorcha". Ani s latakií nebyl problém. K tomu březňáka dvanáctku za 24K.
Uživatelský avatar
Rudolf Steiner
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 476
Věk: 52
Registrován: 14 čer. 2013, 09:46
Bydliště: Deutschböhmen, Landkreis Aussig

Re: Kde si dobre zakourit?

Příspěvekod jardamares » 03 led. 2017, 11:48

Na Božím Daru je snad všechno nekuřácký, jedině pod hotelem Zelený dům , směr ke kostelu, je taková alternativní hospůdka Koliba, kam je a snad i nadále bude vstup možný jen s kuřáckým náčiním.
jardamares
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 151
Věk: 61
Registrován: 19 pro. 2016, 13:21
Bydliště: Praha 4

Re: Kde si dobre zakourit?

Příspěvekod RobertHa » 03 led. 2017, 20:29

A bohužel bude hůř. Já si nechal zasklít lodžii, dal si tam topení a kouřím tam.
RobertHa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 15
Věk: 44
Registrován: 11 pro. 2016, 19:28
Bydliště: Jihlava

Re: Kde si dobre zakourit?

Příspěvekod Vejr » 03 led. 2017, 21:12

Koliba na Božáku, ona tam ještě je ? :shock: :clamp: Vandrácká knajpa z doby mého mládí, tam se dobře sedělo. Až skončí sezóna tak si musím udělat vejlet.
Uživatelský avatar
Vejr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 207
Věk: 52
Registrován: 21 úno. 2015, 20:22
Bydliště: Kladno / kamion

Re: Kde si dobre zakourit?

Příspěvekod woom » 12 čer. 2018, 14:37

RobertHa píše:A bohužel bude hůř. Já si nechal zasklít lodžii, dal si tam topení a kouřím tam.

Udelal jsem to naprosto stejne. Jakmile zacal platit zakaz koureni v hospodach, vrhl jsem se na zaskleni lodzie.
Uživatelský avatar
woom
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 32
Věk: 36
Registrován: 22 dub. 2017, 18:44
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků