Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Příspěvekod capricorn » 31 srp. 2017, 21:05

:arrow: jardamares: Perdomo Lot 23 Churchill Maduro - píšu si do nákupního seznamu, už se na něj delší dobu chystám a vždycky zapomenu...:


Od posledka (v náhodném pořadí):
výborné Norteňo Robusto Grande by Drew Estate
2 x San Lotano Requiem Maduro by A.J. Fernandez - hulím, co to jde, když Bob123 straší, že nebudou; v Blanické jsem minule dobral poslední 3 kousky :mryellow:
A.J. Fernandez Enclave Robusto
Joya de Nicaragua Cabinetta No. 7 Toro
NUB 460 Connecticut
2 x Liga Privada Papas Fritas
Fratello Robusto grande


Jinak jedu hodně Perdomo:
Perdomo Small Batch 2005 Maduro Toro Especial - čekal na mě v humidoru skoro 4 měsíce a naprostá lahoda :yum:
Perdomo Reserve 10th Anniversary Noir Purito
včera mé hodně oblíbené Perdomo 20th Anniversary Maduro (tentokrát ve verzi Epicure), ale od půlky mě zlobilo hoření, což je k zlosti :roll:


Dnes jsem využil příležitosti a dal si dopoledne Liga Undercrown Shade Gran Toro a odpoledne pak San Lotano Requiem Maduro robusto a teď si užívám Perdomo Reserve 10th Anniversary Noir v robustu.
Doutníkově naplněný den - takových moc není :smoke1:


A když už jsme u toho Perdoma, tak na hodně krátké a rychlé pokouření mě teď baví Perdomo Mini Maduro Cigarillos (plus stále jedu Toscana, ale ty jsou trochu na dýl)

Snad jsem nic nezapomněl :palm:
Uživatelský avatar
capricorn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 72
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2017, 10:29
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Příspěvekod Bob123 » 31 srp. 2017, 21:36

Bohuzel nestrasim, nomentalne je San Lotano maduro total vyprodany a dalsi nebudou :-(
Snad to prehodnoti ...
Uživatelský avatar
Bob123
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 280
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2014, 11:41
Bydliště: Praha

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Příspěvekod klasik51 » 03 zář. 2017, 10:04

Včera večer, při čekání až se upečou pstroužci. :yum:
image_id: 25719
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Příspěvekod Yetenek » 03 zář. 2017, 12:44

Tu Tullamorku jsi stihl vypít dříve, než odhořela půlka doutníku? :smile:
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1736
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Příspěvekod klasik51 » 04 zář. 2017, 05:52

:D nene, já tohle moc nepiju, to tam zůstalo po návštěvě.
A včera u čištění hub TEAMO MEXICO, s překvapením to nebylo vůbec špatné, vzhledem k barvě.
Já mám z těch tmavých doutníků všeobecně strach, :think:

vše potřebné k čištění :smile:
image_id: 25724
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Příspěvekod capricorn » 07 zář. 2017, 17:02

Bob123 píše:Bohuzel nestrasim, nomentalne je San Lotano maduro total vyprodany a dalsi nebudou :-(
Snad to prehodnoti ...

Nezbývá tedy než přejít na Enclave taky od pana Fernandeze, to je velmi důstojná náhrada - právě dokuřuji :yum: Dnes jsem dokoupil, protože San Lotano Maduro už mám poslední. Koupil jsem na zkoušku i San Lotano Havano...

Minule jsem zapomněl zapsat Flor de Copan Belicoso - dokouřil jsem ten sampler a opravdu to není můj cup of tea.

Jinak jsem měl opět Joya de Nicaragua Antaňo, Fratello a včera padla Sobremesa.

:arrow: Pane Zdendo - ten ořezávač s logem dýmka.net používáte na houby i na doutníky? Hezké :ok:
Uživatelský avatar
capricorn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 72
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2017, 10:29
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Příspěvekod Bob123 » 07 zář. 2017, 21:45

Blizi se Dortmund, budou nejake novinky, jmenovite Last Call Maduro a New World Puro Especial
Zkusim zatlacit na San Lotano Maduro protoze se na to dost lidi pta ...
Enclave je fajn, taky ho mam rad
Uživatelský avatar
Bob123
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 280
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2014, 11:41
Bydliště: Praha

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Příspěvekod Ma_tes1 » 11 zář. 2017, 14:51

Dneska BrickHouse Robusto - v humidoru mi ležel zapomenutý už snad 4 roky..moc dobré :yum:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ma_tes1
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 116
Registrován: 09 úno. 2012, 20:41

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Příspěvekod capricorn » 11 zář. 2017, 22:19

Bob123 píše:Blizi se Dortmund, budou nejake novinky, jmenovite Last Call Maduro a New World Puro Especial
Zkusim zatlacit na San Lotano Maduro protoze se na to dost lidi pta ...
Enclave je fajn, taky ho mam rad

Mě by zajímal důvod, proč přestat vyrábět něco, co se povedlo a snad se to i dobře prodává. Každopádně podobnému lobbování tleskám :clamp:

Protože mě produkce pana Fernandeze hodně zachutnala, tak jsem zase zpopelnil nějaké to Enclave a včera zkusil San Lotano Habano a to bylo taky výborné, říkal jsem si, jestli to nebude moc peprné, ale bylo to podobně příjemné jako San Lotano Maduro či Enclave. Spousta aromatického kouře, což mám rád!

Taky jsem měl Olivu V, Perdomo 10th Anniversary Noir Purito a zkusil jsem i Gilbert de Montsalvat Revolution Style Perla, což je filler z Nikaragui, dominikánský binder a ekvádorský wrapper. Gilbert de Montsalvat je pán s poněkud (pro mě) kontroverzní historií, jak jsem si našel. Ale ten doutníček byl celkem povedený takhle k odpolední kávě...

Teď dokuřuji Perdomo Small Batch 2005 Maduro half corona a ve verzi toro especial mě bavil ještě podstatně víc...
Uživatelský avatar
capricorn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 72
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2017, 10:29
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Příspěvekod Bob123 » 12 zář. 2017, 17:08

Oni to neprestali vyrabet, jen se to prestalo dovazet do EU (je tu centralni sklad)
Pry o ne byl v Evrope maly zajem
Budu lobovat :-)
Uživatelský avatar
Bob123
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 280
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2014, 11:41
Bydliště: Praha

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Příspěvekod OldaS » 15 zář. 2017, 22:06

Na doporučení Oliva V (Belicoso). Od začátku plno sametového kořeněného kouře. Nozdry nestíhaly nasát všechno zpět :mrgreen: . Pak kouře o něco míň, zato nastoupila temnější stránka doutníku, káva. Ta hrála prim až do konce ale příjemná kořenitost nezmizela a na patře jí cítím ještě teď. Hormony slasti na maximu :yum: Skvost.
Příště zkusím Lancero, jsem zvědavý co s chutí udělá větší porce Habano Sun Grown.

image_id: 25766
Uživatelský avatar
OldaS
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 882
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2013, 16:45
Bydliště: Úpatí Naklethi - Č. Krumlov

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Příspěvekod capricorn » 17 zář. 2017, 22:07

Bob123 píše:Oni to neprestali vyrabet, jen se to prestalo dovazet do EU (je tu centralni sklad)
Pry o ne byl v Evrope maly zajem
Budu lobovat :-)

Aha, tak to jo. Nějak se mi ale nezdá, že zrovna San Lotano Maduro by se prodávalo nějak výrazně hůř než ostatní jeho produkce. Když koukám na tabacos.cz, tak tam vidím takové věci jako Bellas Artes, La Ley a Nicarao, což jsou věci, o kterých jsem nikdy ani nic neslyšel, tak nevím, zda se to prodává víc :think:
Čímž tvé tvrzení nijak nezpochybňuji, jen nad tím tak přemýšlím a lobování v tomto směru určitě podporuji :ok:

Jen by mě ještě zajímalo, zda to, že už hodně dlouho nejsou na tvém eshopu Liga Undergrown cigarillos, taky něco znamená, resp. zda někdy budou.
To bych uvítal, protože vzhledem k ochlazení a nemožnosti intenzivně větrat, to znamená, že omezuji kouření velkých kousků, protože zima mi u kouření vadí a ten zatuchlý smrádek není úplně příjemný a vyvětrat to prostě není možné. Takže se omezuji na menší kousky - hlavně Perdomo 10th Anniversary Noir puritos nebo Perdomo Mini Sun Grown (Maduro v Etrafice už neměli, ale i ten Sun Grown je dobrý!).

Dnes tedy dělám výjimku a právě pokuřuji Enclave, ale sezóna pro mě pomalu končí :cry:

:arrow: OldaS: pěkná recenze :ok:
Uživatelský avatar
capricorn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 72
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2017, 10:29
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Příspěvekod jardamares » 18 zář. 2017, 11:19

Blanická, káva, Perdomo Small Batch 2005 Maduro, co víc si přát.
jardamares
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 151
Věk: 61
Registrován: 19 pro. 2016, 13:21
Bydliště: Praha 4

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Příspěvekod Ma_tes1 » 18 zář. 2017, 15:56

Dneska RyJ Mille Fleurs - chuťově velmi jemný s nádechem cedru, ke konci už trochu více kořeněný..velice dobrá záležitost :puffy: super zážitek mi kazil jenom fakt, že je to nejspíše poslední letošní doutník vykouřený venku :( (stejně jako capricorn nemám rád kouření v zimě..sice mám ke kouření nějaké vnitřní prostory, ale není to ono - nejradši mám venek, přírodu, čerstvý vzduch.. :) )
Obrázek
Uživatelský avatar
Ma_tes1
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 116
Registrován: 09 úno. 2012, 20:41

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

Příspěvekod Bob123 » 19 zář. 2017, 15:47

Capricorn: Me je to take zahadou, myslim ze se Maduro prodavalo bud stejne jako Habano, nebo i o chlup vic.
Je to vyjadreni zastupcu firmy v EU, kteri udelali centralni sklad a zaroven osekali nabidku o nektere rady a vitoly ...
Bellas Artes je novinka predstavena v lete v USA, La Ley a Nicarao jsou privatni blendy noveho centralniho EU distributora, musim rict ze docela povedeny.
Ten centralni sklad je pomerne nova vec, necely rok, takze pocitam ze si to casem sedne

Cigarillos nejsou proto ze prvni varka se rychle vyprodala a druha visi v Nikaragui a cekam na ni uz pres mesic, nestihaji to vyrabet.
Budou i cigarilla Liga Privada 9 a T25, Norteno, Larutan ...

Proste nejak to tam ted drhne
Uživatelský avatar
Bob123
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 280
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2014, 11:41
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků