Switch to full style
Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...
Odeslat odpověď

Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

29 říj. 2015, 21:56

Včera při večerní procházce Perdomo Noir 10 th Anniversary :yum: ...ta značka mě uchvátila :ok:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

12 pro. 2015, 20:19

Dnes sem zpopelnil Stanislaw Pyramides a Olivu serie 0 robusto :-).Jedno lepsi nez druhy :-) Oboji zapijeno Medovym Jackem :-) a obcas prolozeno Fernetem :-) :-)

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

23 pro. 2015, 07:05

Hodně brzy ráno nejni co nacpat, takžé k zelený, světle modrý cigarilo Meharis, špica, velejemnost. Ale chce to woheň, takžé pokračujem zelenou a rovný viržo wod Švýcarů, jsou to šikulky :joy:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

23 pro. 2015, 08:07

Zkus hnědé - Jáva.
To je takovej kompromis mezi slabým modrým a silným zeleným. :ok:
A občas na chuť ty do červena - Sweet Orient. :yum:
Ale bacha, ať ti nepodstrčí ve trafice ty s filtrem.

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

23 pro. 2015, 09:54

Jj já taky nejdřív kouřil zelený a pak přešel na hnědý...ani ne tak kvůli síle ale kvůli chuti.

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

23 pro. 2015, 12:05

A Sweet Orient jsou arouše? Bych koupil domu pro návštěvy, ať nesmrděj papírem :think:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

23 pro. 2015, 15:19

Jj, takový lehčí aro plné chuti.
Ale jak říkám, bacha na filtr. Zásadně když si poručím Sweet Orient, tak mi baba v trafice podá ty úplně červený s filtrem.

Jinak co se týče aroušů, tak já se vždycky těším do Řecka, až si budu vypalovat rypák tadyhletěma:
image_id: 22137
To je úplně jiná liga, než ty černý co se prodávají u nás. :naughty:
Sice bohužel bezfiltrová varianta není, ale ta chuť je parádní - fakt super aro a velmi delikátní jemný tabák.
V letním vedru super pokouření. :ok:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

23 pro. 2015, 22:22

Díky díky :wink: S tim viržem jsem ráno usnul a vzbudil mne fotr, netvářil se nic moc, když mne našel na sedačce se zhaslym čvaňhákem na prsou :mryellow: Celej den jsem pak nekouřil až teď večer v putyce u muziky Toscanello Grapa a opět rovný viržo Villiger, ty mne dostávaj do kolen :joy:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

27 pro. 2015, 17:37

Já si jdu teď užít další naježenou tabákovost. :ok:
Obrázek Obrázek

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

28 pro. 2015, 22:08

Včera večer jsem si dal Partagas D a paráda. Měl jsem strach, že se zas budu trápit a byl jsem mile překvapen, nebyl jediný problém. K tomu jsem si dal U prince Miroslava 4 různý piva, super večerní pohoda.

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

01 led. 2016, 17:42

Dnes si dávám opet kubu. Montecristo Edmundo a zas parada. Jestli budu mít takovou kliku porad, budu stastnej clovek.

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

05 úno. 2016, 20:01

Po delší době Padron serie 2000, i po dlouhé době spokojenost, tah by mohl být těsnější, jinak naprosto bez chyby :-)

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

05 úno. 2016, 21:07

Dnes 2xStanislaw Panzu.Perfektni doutnik pro kazdodeni koureni.

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

05 bře. 2016, 01:16

Dnes jsem vyzkoušel Perdomo Reserve 10Th. An. Robusto Connecticut a trochu překvapení, které jsem ani nedokouřil. Zajímavá zkušenost, neb asi první doutník vůbec co jsem nedokouřil. Ještě ho vyzkouším, zda není chyba na mém přijímači, ale chuť jsem si musel napravit skrze Partagas Lusitanias. Krásně stavěnej doutník s ideálním tahem. V počáteční jemnosti latentní síla. Bohatost dýmu od začátku až do konce. Chuť ... no, někdo tvrdí, že je trochu složitá, někdo by řekl, že bohatá. K čemuž se kloním. Každý máme jinou chuť, pro mě je to dřevo a oříšky v počátku. Následuje čokoláda a lehký náznak kůže a v závěru už jen příjemný krém a med. Pro mě velmi komplexní chuť, kterou od doutníku tohoto typu očekávám. Ale to se nepochybně neliším od desítek popisů a recenzí. Mě na něm prostě baví ta bohatost, zdánlivá jemnost a především v něm necítím žádnou hořkost. Hezká hodina a půl. Vedle Hoyo de Monterrey Epicure 2 a Double Corona určitě nejoblíbenější doutník.

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

05 bře. 2016, 20:59

Dneska Casa del Garcia Robusto. Na to, že ten doutník stojí cca. 50,- Kč tak ho musím hodnotit kladně, ideální stick na každodenní kouř.
Odeslat odpověď