Switch to full style
Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...
Odeslat odpověď

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

15 led. 2020, 19:58

S Tebou je to těžký. To je právě jedna z mála věcí, které nezvládáš.
Ale až se uvidíme, doutník Ti dám. Jsem takovej trumpeta, že věřím, že jednou, jednou to dokážeš. :smoke1:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

16 led. 2020, 00:59

klasik51 píše:...doutník Ti dám. Jsem takovej trumpeta, že věřím, že jednou, jednou to dokážeš...:smoke1:

Děkuju Zděndo, ale doutníků mám plný humidor. Mě by přeci jen zajímalo, když řeknu :oops: například manželce, že jsem vážně moc hodnej :oops: , tak že hned nezajede do Blanický k "blonďákovi", div, že se nepřerazí na schodech...dokonce bych jí i poradil, co že má koupit, aby jí ten starej žid nevnutil nějakej odpad, kdyby zjistil, že je to pro mě :rofl: :rofl: :rofl: :palm: :pray:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

16 led. 2020, 14:29

:mryellow: Míro,tak starej a tak odvážnej :shock: :ok: :rofl:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

16 led. 2020, 21:48

Rog píše:Neviem neviem či breer bol "hodnej" rok dohromady za celý svoj život :think: :mryellow: :smoke1: .
Ale najbližšie keď ho stretnem, tak ho cigarou ponúknem :ok: :puffy: .

Miro,
Obrázek :smoke1:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

16 led. 2020, 21:52

mám dva humidory na cca 250 cigár, keď ich vidím, plačem, v oboch ako u Suchánků, prázdno :smoke4:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

17 led. 2020, 08:14

Jak je toto možné :think: :(

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

07 úno. 2020, 07:33

Traveler Toro JFK
Veľmi dobrá vec. Bezproblémove horenie od začiatku až do konca, na chute som sa moc nesústredil, ale užil som si ho.
Obrázek
Obrázek

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

21 kvě. 2020, 09:05

Dnes rýchlovka Toscanello Bianco :smile:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

22 kvě. 2020, 20:06

Zasa ja :oops:
Dnes popri buracich pracach Toscanello Rosso Oro....
Oproti vcerajsiemu Biancu mi prisiel o dost chutnejsi a jemnejsi ale neviem ci to nieje tym ze tento som mal z humidoru a bianco som nemal v humidore :think:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

10 led. 2021, 21:27

tak jsem i já začal koketovat s doutníky. Objednal jsem něco málo na radu Boba. Včera oliva V No. 4 dobré pokouření , ale to co jsem zapálil dnes byl ráj KFC Sweet Chunky, úplně mě to posadilo na prdel, to byla lahoda. :clamp: :clamp: :clamp: :yum: :yum: Bobe dík za nasměrování. :ok: :ok:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

13 bře. 2021, 19:13

KFC jsou pro dymkare idealni :-)
Lehky nadech latakie

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

11 srp. 2022, 11:38

Poslední dobou se mi stává, že nemám na dýmku čas nebo ani chuť, když je velké vedro, a tak jsem si pořídil krabičku KFC Cigarillo a to vám je lahoda. :ok:

Re: Doutníky, aneb co dnes máte zapáleného II.

11 srp. 2022, 15:04

Ahoj :-) Dýmku teď dám málokdy, ale úplně ujíždím na doutnících od AJ Fernandez. Čili teď AJF San Lotano Requiem Habano robusto. :wink:
Odeslat odpověď