Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod klasik51 » 25 kvě. 2017, 18:33

:roll: jo a fyzicky nic moc, prej :palm: nenapravitelná :pray:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 25 kvě. 2017, 23:33

To vše bude z radosti a s nadšením :joy: na grilovačku mi přijedou dva hosti co jich opravdu vážím a jsou VIP :clamp: Dokonce jsem přeměřila budníček na Bobánka-aby se tam vešlo to jejich žihadlo :mrgreen:,a moc se na sebe těšíme-jsou to fajna klucí :ok: :clamp: ,no a trochu si to tu chci zvelebit i pro sebe a bez keců a omezení s televizníma seriálama :( :( .ALE...uvidim co mi v pátek řekne pan doktor :think: -třeba vše bude jinak :|
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 25 kvě. 2017, 23:37

klasik51 píše::roll: jo a fyzicky nic moc, prej :palm: nenapravitelná :pray:

Znáš mě,nedádám si pokoj dokud opravdu nepadnu :ok: Neboj, úžanson mi krapet napravil hlavu :ok: :twisted:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 26 kvě. 2017, 00:02

Jo a 24.5. jsem nejenže měla svátek,ale i 20 let co jsem řekla v Českém Krumlově na radnici ANO-ach jo, to jsem byla ale .............No nic,od manželsona jsem dostala kytku co koupil ve slevě(ani se nenamáhal sundat tu posranou cedulku) ale i zbořil mi zadní nárazník na Bobánkovi-dva roky starej a s novym lakem a urval obě zástěrky-prej jen vyndaval zimáky z kufru :evil: .Měla jsem chut´ vzít krumpáč a narvat mu ho do kapoty jeho Bíbrsona.Jen jsem si zdřímla na kanapy,a Bobánek utrpěl a já taky :-? :cry: .Ublížil Bobánkovi ze své blbosti.nepřiznal to-hrubá chyba,zapíral to- naštval mě,a pak ze mě dělal dementa,že už to bylo-tak to mě fakt-(budu slušná)nasralo :evil: .Klucí ani nechtějte vědět za co se modlím-ten nárazník byl vrchol-ne na Bobánka se mi šahat nebude.Má štěstí ,že vysmahne do Turecka a já snad mezitím snad vychladnu :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Vorža » 26 kvě. 2017, 10:15

Třeba budeš mít štěstí a on se tam přimotá k teroristickému útoku.
Uživatelský avatar
Vorža
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1037
Věk: 69
Registrován: 10 říj. 2011, 14:22
Bydliště: Praha 4

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod RottenFox » 26 kvě. 2017, 10:22

Nebo tam jede konvertovat. :think:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Fenris 13 » 26 kvě. 2017, 12:05

RottenFox píše:Nebo tam jede konvertovat. :think:


Promluví k němu Alláhson :twisted:
Uživatelský avatar
Fenris 13
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 212
Věk: 47
Registrován: 25 dub. 2014, 08:54
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 29 kvě. 2017, 00:05

Vorža píše:Třeba budeš mít štěstí a on se tam přimotá k teroristickému útoku.

Hrmmmm :twisted: , čteš mi myšlénky :roll: :naughty:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 29 kvě. 2017, 00:26

RottenFox píše:Nebo tam jede konvertovat. :think:

On je Kališník a neznaboh,tak to si nemyslím, že by to hrozilo :mrgreen: Husiti věřili jen v sebe a on je zářný příklad :wink:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 31 kvě. 2017, 02:06

Manželson včera vysmahnul :ok: .Do ted´ jsem sekala a uklízela barák,a na bílení asi nebude čas :twisted: .A ráno mi začínaj prázdniny,televizi jsem dala do dřevníku,instalovala aparaturu,a barák mi tu duní depešákama,pokondrama,ramstainama.Jen ještě musim zejtra v Planej najít výpomoc na umití oken-to nesnášim a já jako nemocnej člověk se přeci nemohu tak moc namáhat-trochu zvláštní je,že od včera mě skoro všechno přešlo-ty záda dost zlobí,ale po pár plzních to přechází.Že by se potvrdila moje teorie-že by alergie na manžela? :think: :mrgreen: Někdo mi řekl,že prej by mi pomohla Otilka-jihočeši budou vědět o co jde :oops: :twisted:Jo ta malá grilovačka pro 8 lidí se pomalu zvrhává na dost velkou akci-přivezou velkej gril,bude lončák-ale to je beze mne,já chtěla jen jet na dvouch grilech,a že přijede stará parta z kliniky :ok: :shock: ,ale kde budou spát,to nevim.No holt u souseda na chatě a na sobě :mrgreen: Ještě že odjel na ryby do Norska.No nevim,nechám to osudu :ok: :ok: Jen aby taky vyšlo počasí,bude se ozvučovat a osvětlovat zahrada,se všichni zbláznili :twisted: :twisted: .No pravda pak jdu do špitálu,měla jsem jít zítra,ale přemluvila jsem pana doktora jestli by se to nedalo odložit,když už mě trápěj od února.Teda tak blbou výmluvu co jsem řekla,tak to si musí doktor myslet,že jsem absolutní dement,ale nemohla jsem si tyhle dva týdny vzít.Klucí mě je tak fajn,barák,zahrada naklizeno,sklep plnej plzně,vína,dobrot :mrgreen: .A v pátek začnu nakládat maso.Jen musim do grilovačky udělat novou houpačku-porazit pár boroviček,oloupat a postavit-tu poslední jsem před tejdnem docela rozvášněná ,tak trochu rozkopala a ona upadla,no co no, byla onemocnělá a hlavně nebezpečná.A mě se pak tak trochu dost odlehčilo.No pravda zmasit 2.5m vysokou dvouhoupačku i s rozhlednou dalo trochu více námahy,ale zase jsem zjistla,že jsem ještě docela v kondici :ok: :twisted: :twisted: :twisted:A zapoměla jsem-manželsom mi na Bobánkovi zrušil zadní nárazník-před dvěma lety dávanej originál od renolta a stříknutej,tak tam ted´ mám rozpraskanou bouli průměr 20-30cm u kufru.Je narušená vzhlednost auta-to je překlad od mistra z rakouska a s tímhle Já teda jezdim nebudu :evil: .A proč se to stalo-jen jsem si zdřímla a pustila Bobánka z očí a nepředloženě jsem nechala klíč v zapalování,byla jsem na dílně u mistra Štěrby něco si doladit a vyměnit zimáky -no oprava bude nejmín´ za 2000,- a to mi to klucí opraví za lacino.Jen lak stojí 2000,-.No už se těším až se bude manzelson kroutit to platit-měl jen vyndat zimáky z auta.Horší jak blondýna :palm:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Schimmrovka » 06 čer. 2017, 01:43

No jo tejden pryč :ok: ,trochu práce,bolesti-ale .............pohoda :ok: :ok: :ok: :ok: .A houpačku dělat nebudu :naughty: :smoke5:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Ricchie » 21 čer. 2017, 08:20

O víkendu jsem se rozhodl udělat si trochu pořádek v tabácích. Vzal jsme si k tomu na pomoc prostřední dceru (2,5 roku) a sesypávali jsme různé zbytky a kousky tabáků do jedné sklenice. Moc se jí to líbilo...
A včera odpoledne mi volá opatrně manželka do práce - že v tom dcera pokračovala i beze mě. Z mé dýmkařské kabely (nechal jsem ji hloupě viset přes židli a nedal ji na skříň, kde má místo) vysypala a smíchala 3 otevřené piksle
tabáku dohromady, tak jak to o víkendu dělal i tatínek
Flying finger + London Squire (USA) + Bobs chocolate flake - to je výsledný blend mé dcery. Bob se z toho dal trochu vytahat, ale zbytek je fakt marný. Snad to bude kouřitelné... :palm:
Uživatelský avatar
Ricchie
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 277
Věk: 45
Registrován: 10 dub. 2014, 08:15
Bydliště: Palkovice (F-M)

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod ontarios » 21 čer. 2017, 08:30

Nebo a to je taky možnost, se rodí nový blender s netušenými schopnostmi :)
Uživatelský avatar
ontarios
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 642
Věk: 56
Registrován: 12 bře. 2015, 08:57
Bydliště: Praha 8

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod JaRooN » 21 čer. 2017, 09:16

No tak to je paráda. Máš možnost si udělat vlastní tabáček. Základ už máš, teď jen přidávat další a další plechovky a jednou se trefit musíš :twisted:
Uživatelský avatar
JaRooN
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 165
Věk: 52
Registrován: 07 bře. 2016, 11:53
Bydliště: Tábor

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci II

Příspěvekod Yetenek » 21 čer. 2017, 09:49

Ricchie píše:...Bob se z toho dal trochu vytahat, ....

A to byla chyba. Tím, že ho do sněsi přidala, určitě blenderka něco zamýšlela :smile:
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1737
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


cron