O ŽIVOTĚ

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

VOLÍM

HOVNO
91
62%
PRD
19
13%
PRÁZDNÁ SLÁMA
19
13%
COSIKDESI
18
12%
 
Celkem hlasů : 147

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 15 lis. 2018, 03:24

Gimli píše:Nee, zadařilo se no... Ještě k tomu mi lehce poskočil kotník a začal se vybarvovat. Vtipní kamarádi hned říkali, že manželka konečně uvidí pořádnej výron :mryellow:

Si měkej,já zakopla o kocoura a když jsem přiskákala k naší obvod´ačce,že mám zlomenou nohu,tak mi jen ale s milým úsměvem řekla-víte kde je tady autobusová zastávka,já naivně odvětila-ano vím.Tak v půl jedný vám jede autobus do Krumlova,Deset let mi říkali že se zádama-simuluju,mám housera,ústřel-no mám jen výhřez na 4 a 5 obratlu a rozdrcenou plotýnku.A to hlavní-tři roky mě gynekolog léčil na přechod a na to že jsem moc divoká a že mám příliš obdařeného partnera.Na muj dotaz jak vypadá příliš obdařený muž-chtěla jsem vědět velikost-mi nedokázal odpovědět,no dopadla jsem ,jak jsem dopadla :ok: :alfajka:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod peťák » 15 lis. 2018, 09:07

No jak, jako v tom vtipu: Má ho jak malý dítě, .........52 cm a 3,6 kg :mryellow: :plaster: :wink:
Uživatelský avatar
peťák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2031
Věk: 50
Registrován: 05 úno. 2011, 19:18
Bydliště: Mokropsy

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Gimli » 15 lis. 2018, 17:07

Schimmrovka píše:Si měkej,já zakopla o kocoura a když jsem přiskákala k naší obvod´ačce,že mám zlomenou nohu,tak mi jen ale s milým úsměvem řekla-víte kde je tady autobusová zastávka,já naivně odvětila-ano vím.Tak v půl jedný vám jede autobus do Krumlova,Deset let mi říkali že se zádama-simuluju,mám housera,ústřel-no mám jen výhřez na 4 a 5 obratlu a rozdrcenou plotýnku.A to hlavní-tři roky mě gynekolog léčil na přechod a na to že jsem moc divoká a že mám příliš obdařeného partnera.Na muj dotaz jak vypadá příliš obdařený muž-chtěla jsem vědět velikost-mi nedokázal odpovědět,no dopadla jsem ,jak jsem dopadla :ok: :alfajka:


Jo s doktorama to neni sranda, já je naštěstí kromě říkdých případů občasných úrazů moc nepotřebuju ( klepu se do do hlavy ). Třeba já v pondělí šel na kontrolu pro ortézu a místo ní obdržel ještě větší a těžší sádru. Ortézu mi nedali, byť jsem doktorovi dvakrát opakoval, že mi ji dát může. Argument že jsem o tom četl na internetu nebral vůbec na zřetel :? .
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Yetenek » 15 lis. 2018, 19:35

Gimli píše: Argument že jsem o tom četl na internetu nebral vůbec na zřetel :? .

Doktorův protiargument byl, že na tohle šest let studoval? :smoke5:
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1737
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Breer » 15 lis. 2018, 20:14

Gimli píše:Jo s doktorama to neni sranda, já je naštěstí kromě říkdých případů občasných úrazů ....


a toto ma rozsekalo, 10 minút som sa smial :palm: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 16 lis. 2018, 09:55

Jeho řídkým případům jsem se nesmál, jen jsem se držel za hlavu a :roll:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Gimli » 16 lis. 2018, 10:26

Hele od února 2017 jsem neměl žádnou zlomeninu a i tenkrát to byla náhoda. No a co týče těch doktorů, některý jsou fajn,některý jsou divný. Jednou mi doktor na chirurgický ambulanci tvrdil, že nechápe jak se člověk může říznout motorovou pilou zrovna když je státní svátek a nepracuje se. Přitom jsem mu to chvíli před tím říkal :think: .
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 16 lis. 2018, 13:51

A ty žebra, to bylo co? Když si padnul na přepravku s jitrnicema. :plaster:
A to koleno v tý studni, bylo kdy? :think: :D
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Gimli » 16 lis. 2018, 16:04

Studna byla v prosinci 2016, a když jsem se uzdravil, tak kamarád co mě vozil po doktorech chtěl zažít zabíjačku. Ta byla v únoru 2017 a při ní jsem si zlomil ty žebra o přepravku. Letos jsem měl jen v červnu naražený žebra, jinak jsem v cajku, teda až na tu současnou zlomeninu :puffy:
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Jack.Grave » 16 lis. 2018, 16:25

:arrow: Gimli tebe je teda radost zaměstnat. Kdybys to měl jako pracovní úraz tak prosim, ale ve svym volnym čase.
Uživatelský avatar
Jack.Grave
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 42
Registrován: 24 kvě. 2006, 11:57
Bydliště: Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Gimli » 16 lis. 2018, 16:38

Já si neschopenku bral jen na to koleno, to jsem byl chvíli dost v hajzlu, ale jak to šlo, chodil jsem do práce o vycházkách. Teď chodim taky, naučil jsem se sádrou solidně řídít. Akorát dělám jen administrativu, na zákroky a výcviky se nějak necejtim :wink: :smoke5:
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 16 lis. 2018, 18:05

:D :rofl: :clamp:
dýmkařský Rosický :D
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Fénix » 19 lis. 2018, 12:19

Breer, klasik: :rofl:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Gimli » 19 lis. 2018, 22:38

for Fénix

Byla tu nějaká legrace ? Já jestli mi něco neuniklo :mryellow: :wink:
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 26 lis. 2018, 01:15

Tak dlouho a od srdce jsem se nenasmála,klucí já vás miluju,moje vyšetření dopadlo dobře,dál pokračuju v bioléčbě,ale měla jsem zážitek s lékařem na plicním-u toho jsem ještě nebyla-divil se velice proč mě k němu poslali a do krumlova,když mě léčí v budějkách,Byl překvapen mým povoláním před nemocí-údržbář-to prej dělaj jen chlapi-haha,no pan doktor je sympat´ák,je s ním sranda(manžela ale před půl rokem seřval na tři doby),změřil mě jak dejchám a funím a mám prej plíce jako kůn´ a dejchám na sto procent-a to jsem mu řekla že bafám a občas zhřeším s cigeretama,nebo doutníčkama.Po jeho návštěvě jsem ještě na parkovišti dala viržínko a v klidu jela nakoupit lahůdky na narozky a oslavit že jsem se navzdory lékařům dožila 45-ti let.Jo a štěn´átko se nebude jmenovat Gasthon,ale Egon.V papírech to bude Gasthon,ale Egí to bude náš,je to vzpomínka na bratrsonovo a potom mého Egona.Tolikrát jsme se všichni přeřekli a vyřešila to kamarádka,dala mi k narozkám vodítko a obojek s nápisem Egon .Takže muj novej hafrsonek bude Egonsonek :mrgreen: a prej v dubnu jedem na první výstavu :ok: .Jen škoda že pan doktor z plicního je zadanej,s tím bych šla s radostí na večeři :lol:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků