Jaké auto

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Jaké auto

Příspěvekod Schimmrovka » 14 srp. 2019, 01:07

Klucí,na jaře mám v úmyslu vyměnit vozovej park,za Bobánka by se mi líbil Captur,ale nevím jestli diesl,nebo benzín.Už nepotřebuju nic velkýho,spíš roztomilýho a pohodlnýho,což ten Captur spln´uje.A i s dopln´kama se vejdu do plánovaného rozpočtu,ale je tam takových možností co se týká obsahu(benzín nebo nafta),že jsem z toho jelen.Nechci sport´áka,ale ani nějakou lemru línou,aby to mělo trochu života pod kapotou.Poradíte mi? :wink:
Schimmrovka
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu

Věk: 45

Příspěvekod Alferi » 14 srp. 2019, 19:35

Funglovku nebo bazar? O starších jsem našel článek ("vypučit" odsud: https://www.ulozto.cz/file/CDIYD8UnuJju ... 017-37-pdf )
Jinak Renault forum. Do radění se pouštět nechci, za odborníka se nepovažuju. :smoke3:
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu

Věk: 38

Příspěvekod basa333 » 15 srp. 2019, 14:38

Copatej píše:Tak jestli to dobře dopadne a vypadá to, že ano, rozšířím sbírku vozového parku o dalšího z "hřebců" sportovních vozů. Mám z toho neskutečnou radost a poslední dny z toho ani pomalu nespím. Zde je ilustrativní foto...jak říkají kolegové - další starej sráč :smoke5:

muhahá, jak vidíte, chodím do tohoto vlákna velmi často :oops: :lol:
jen jsem chtěl copajdovi napsat, ž z toho bych tedy nespal taky (a kdyby měl další zbytečné peníze a čas, potřebujeme natřít pergolu :wink: ). a teď vidím, že už je to trochu starší příspěvek, ale on si to třeba za rok přečte .... :lol:
basa333
Moderátor
Moderátor

Věk: 56

Příspěvekod Schimmrovka » 16 srp. 2019, 00:52

Alferi píše:Funglovku nebo bazar? O starších jsem našel článek ("vypučit" odsud: https://www.ulozto.cz/file/CDIYD8UnuJju ... 017-37-pdf )
Jinak Renault forum. Do radění se pouštět nechci, za odborníka se nepovažuju. :smoke3:

Funglovfku chci :ok: .Ale možná ten nákup odložím,neb jsem dnes trochu mírně vyběhla s realit´ákem,seřvala manželsona.A prodávám jen polovinu majetku.To znamená barák-pension.A vedlejší parcelu 3800m a zástavba na 200m si nechám na pozdějc..A Bobánek bude muset vydržet ještě za rok další technickou.Ale zase na jednu stranu,proč se zbavovat spolehlivého povozu :ok: .Není rezavej,není ani dole schnilej,fachčí jako hodinky,lítá jako drak,tahat může,do prdele proč to není chlap :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a moc nežere........Na 1.9 motor tdi,dlabe 4,8-na 100km.
Schimmrovka
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu

Věk: 45

Předchozí

Zpět na O všem možném