Re: Vtipy 10 - vstup na vlastní nebezpečí !

13 led. 2023, 21:49

Víte co by vzniklo, kdyby se rozmnožila chobotnice s černochem?
No to nevím, ale bavlnu by to sbíralo dobře... :-)

Re: Vtipy 10 - vstup na vlastní nebezpečí !

06 dub. 2023, 08:47

Myslím si, že lidé by měli chodit bosi - je to mnohem zdravější. Například já když se ráno vzbudím obutý, tak mě vždycky bolí hlava.

Re: Vtipy 10 - vstup na vlastní nebezpečí !

12 dub. 2023, 15:56

Obrázek

Re: Vtipy 10 - vstup na vlastní nebezpečí !

23 čer. 2023, 10:04

image_id: 29172

Re: Vtipy 10 - vstup na vlastní nebezpečí !

24 úno. 2024, 13:11

image_id: 29265

Re: Vtipy 10 - vstup na vlastní nebezpečí !

24 úno. 2024, 13:32

:rofl: :rofl: :rofl:

Re: Vtipy 10 - vstup na vlastní nebezpečí !

30 črc. 2024, 09:39

Arabský synek se ptá svého otce:
"Tati, proč nosíš pořád na hlavě ten šátek?" "Ten šátek je velice praktická věc, synu. Chrání mou hlavu a mé oči před sluncem, před pouštním pískem a před ostrým větrem."
Chvíle ticha. Poté opět:
"Tati, a proč pořád nosíš ten dlouhý úbor, který vypadá jako noční košile?"
"Synu, ta gallábie je velice praktický oděv, protože chrání mé tělo před pouštním sluncem, a přitom je velice vzdušná."
"Tati, a proč pořád nosíš sandály?"
"Sandály jsou velice užitečné, synu. Chrání mé nohy před ostrými kameny a písek z pouště se z nich sám vysype."
"Tati?"
"Ano, synu?"
"A tati, nemyslíš, že tady v Brně je ti tohle všechno na hovno ?"

Re: Vtipy 10 - vstup na vlastní nebezpečí !

01 srp. 2024, 22:16

Neni synacku, porad jen pocitas zidovsky dane arabskyma cislama. Vis, tvoje maminka je krasne bila a ...

Re: Vtipy 10 - vstup na vlastní nebezpečí !

01 srp. 2024, 22:18

A Ty by sis mel uvedomit, ze nejsi muj jediny synacek :twisted:

Re: Vtipy 10 - vstup na vlastní nebezpečí !

01 srp. 2024, 22:21

Jako tvoje maminka neni jedina kunda, co jsem mrdal. Marne hledam smajlika s pussynkou :palm:

Re: Vtipy 10 - vstup na vlastní nebezpečí !

07 srp. 2025, 20:13

Nejlepší antikoncepce?

Pustit rádio na plný koule.

Re: Vtipy 10 - vstup na vlastní nebezpečí !

08 srp. 2025, 13:07

:rofl: :rofl: :rofl: