Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

18 úno. 2009, 14:22

Tak dobře, říkal to chlápek co má Stanislaw atakdále schop v Budějovicích, říkal mi to v pátek a mluvil snad o Dlouhé. Ale vzhledem že pražští dýmkaři nic nezaznamenali, tak to bude asi drb.

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

18 úno. 2009, 14:31

No, vzhledem k tomu,že ten prodávající je na Aukru čerstvě zaregistrovaný a nemá ještě žádný komentář, tak na tom něco pravdy být může...

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

18 úno. 2009, 14:44

šnek píše:Tak dobře, říkal to chlápek co má Stanislaw atakdále schop v Budějovicích, říkal mi to v pátek a mluvil snad o Dlouhé. Ale vzhledem že pražští dýmkaři nic nezaznamenali, tak to bude asi drb.


Tak to by muselo být někdy velmi nedávno, protože já byl v Dlouhé naposled asi tak před měsícem a nezdálo se že by se sortiment nějak radikálně obměnil, byla tam spousta dýmek co tam byly předtím, např. Dunhillky byly myslím všechny co jsem je viděl na konci loňského roku... :think:

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

18 úno. 2009, 15:01

V Dlouhý určitě ne, byl jsem tam minulej týden a dlouze pohovořil a pokoukal - a že by to někdo vybílil a nechal tam dunhillovskou Christmas 2005, kór když je vystavená tak na ráně :naughty:
:ot:

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

18 úno. 2009, 15:15

V Celetný je taky myslím krámek s fajkama, takovej zastrčenej u podloubí :think:

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

18 úno. 2009, 15:23

Myslis Baker Street? To yrovna moc malej kramek nejni... A nerekl bych, ze jim tam neco chybi (prubezne to kontroluju ;-) ).

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

18 úno. 2009, 15:35

Tak nevím, nevím, ověřuji to u zdroje, tak uvidíme....

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

27 bře. 2009, 15:39

eBay je v češtině, Aukro v ohrožení
http://www.zive.cz/Bleskovky/eBay-je-v- ... fault.aspx

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

27 bře. 2009, 15:50

Pistacik píše:eBay je v češtině


no super :smoke5:

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

27 bře. 2009, 16:23

:clamp: :pray: :ok: :smoke5:

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

28 bře. 2009, 10:37

přepočet na koruny je dostupný už aspoň půl roku

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

16 čer. 2009, 18:13

nazdar chrousti, nemáte někdo nějaký zaručený tip jak prodávat na ebay? dostal jsem se až na uložení, ale chce to po mně číslo mého německého účtu a další informace které ani náhodou nemám.

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

17 čer. 2009, 06:12

ypres.bass píše:nazdar chrousti, nemáte někdo nějaký zaručený tip jak prodávat na ebay? dostal jsem se až na uložení, ale chce to po mně číslo mého německého účtu a další informace které ani náhodou nemám.

Ak tam máš zaregistrovaný PayPal účet, nemal by chcieť nič iné...

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

17 čer. 2009, 09:11

tritrek píše:Ak tam máš zaregistrovaný PayPal účet, nemal by chcieť nič iné...
pp mám a chce to

Re: WWW.Aukro.cz + ebay.de

17 čer. 2009, 09:25

:arrow: ypres
hele chrouste :lol: , tak printskrýnem ofoť obrazovku, co na tobě vlastně chtějí...
Odeslat odpověď