Platební karty

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Tapinek » 27 čer. 2007, 07:02

kamo píše:neviete mi niekto povedať či treba na buď VISA alebo MASTERCARD (embosovanu) kartu 18 rokov? :roll: lebo čo viem tak sa dá na študentský účet spravyť asi iba Electron....


No ja nevim, ale podle me je potreba mit na uctu urcitou hotovost po nekolik mesicu... Kdyz jsem si ji delal (uz je tomu pekna radka let), tak po me chteli, bych mel prumernej zustatek za posledni 3 mesice alespon 30 kKc... Jinsi podminka tam nebyla.
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Příspěvekod Alferi » 27 čer. 2007, 08:03

Koukal jsem na ČS a tam je podmínka věk klienta alespoň 18 let.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Alferi » 27 čer. 2007, 08:57

Alferi píše:
Alfik píše:
To netuším. Já platím Mastercardem a je to bez problémů.... Ale vzpomínám si, že na stránkách Synjeca bylo nějaké upozornění, že neumějí provést platbu přes VISA Electron - že snad Švýcarský VISA centrum to neumí, či co. Nevím, jestli by to mohlo souviset... Nemáš čirou náhodou VISA Electron?

Ne ne, právě kvůli tomu jsem si nechal vyřídit embosovanou. Nevill má myslím tu samou a funguje mu to. Zkusím nechat zvýšit limit a umožnit ten mototentononc ... jestli to ani pak nepůjde, tak asi půjdu dát do spořitelny bombu. Balík se zbožím mám už zabalenej, ale karta stávkuje. :?

Sláva nazdar, už to prý funguje.
UPOZORNĚNÍ: Pokud si budete zařizovat embosovanou kartu na platbu třeba u Synjeca, nezapomeňte si vyžádat (sami mi o tom neřekli) nastavení limitu mototransakce!
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod kamo » 27 čer. 2007, 12:42

Alferi píše:Sláva nazdar, už to prý funguje.
UPOZORNĚNÍ: Pokud si budete zařizovat embosovanou kartu na platbu třeba u Synjeca, nezapomeňte si vyžádat (sami mi o tom neřekli) nastavení limitu mototransakce!

a čo znamená ten limit mototransakce? :roll:
kamo
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 220
Věk: 33
Registrován: 25 říj. 2006, 19:27

Příspěvekod Fénix » 27 čer. 2007, 12:50

martin_100 píše:udělat 2 stejný podpisy je pro mě nadlidskej úkon


tak to jsem na tom stejně :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Alferi » 27 čer. 2007, 13:30

kamo píše:
Alferi píše:Sláva nazdar, už to prý funguje.
UPOZORNĚNÍ: Pokud si budete zařizovat embosovanou kartu na platbu třeba u Synjeca, nezapomeňte si vyžádat (sami mi o tom neřekli) nastavení limitu mototransakce!

a čo znamená ten limit mototransakce? :roll:

No zeptej se mě. :D Prý se používá při některých internetových a telefonních platbách, na rezervaci letenek a pod.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod ypres.bass » 27 čer. 2007, 13:59

Alferi píše:Koukal jsem na ČS a tam je podmínka věk klienta alespoň 18 let.
nebo osobní přítomnost zák.zástupce - kartu jsem si pořídil v 16...
nevím jak u podtatranských sůsedů, ale pokud vím, tak ke studentským účtům dávají jenom Visa electrony...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod country » 27 čer. 2007, 17:08

Komerčka poskytuje ke studentským účtům dva typy karet, jak jednoduchou elektronickou -VISA elektron- s ní lze platit pouze elektronickou cestou a jen v tuzemsku, tak embosovanou - ta je mezinárodní a obsahuje i pojištění na cestách v zahraničí. Obě karty jsou poskytnuty bezplatně, podle typu konta (závisí právě na zvoleném typu karty) se platí měsíční poplatek za vedení účtu buď 0,- nebo 20,-Kč. Tož tak. :wink:
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 57
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvekod trosca » 02 črc. 2007, 15:21

mam problem se zahranicni platbou, objednavka na Amazon.com a platebni karta MasterCard u Ceske sporitelny (studentsky ucet). Po odeslani objednavky se zobrazi zprava
Kód: Vybrat vše
Important Message
Before we can proceed with your order, your credit card's issuing bank requires you to do one of the following:
* Update the expiration date on the credit card you entered.
* Choose an alternate credit card from your account.
* Enter a new credit card number.


Problem je nejspis v mem jmene, ktere obsahuje diakritiku, cardholder's name jsem opsal z karty - tudiz bez diakritiky.

poradite mi nekdo :?:
trosca
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 554
Registrován: 14 bře. 2006, 19:55
Bydliště: Praha

Příspěvekod jozefbaca » 26 zář. 2007, 15:40

Neviete mi niekto poradiť, mám embosovanu kartu mastercard a chcel som si ju pridať na účet paypal a stále mi tam píše: We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. Please also make sure your credit card billing address matches your PayPal street address. ale adresa je správna. Dakujem
Uživatelský avatar
jozefbaca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 39
Věk: 33
Registrován: 15 úno. 2007, 15:05
Bydliště: Banská Štiavnica

Příspěvekod ypres.bass » 07 lis. 2007, 11:24

mohl by mi někdo poradit jak verifikovat adresu u paypalu? kartu verifikovanou mám, ale adresu ne...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Tapinek » 07 lis. 2007, 11:33

ypres.bass píše:mohl by mi někdo poradit jak verifikovat adresu u paypalu? kartu verifikovanou mám, ale adresu ne...

To je v poho, tam mas napsany, ze adresa se da verifikovat na 100% jen ve statech. ;-) Tudiz to neres. ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Příspěvekod ypres.bass » 07 lis. 2007, 11:52

Tapinek píše:
ypres.bass píše:mohl by mi někdo poradit jak verifikovat adresu u paypalu? kartu verifikovanou mám, ale adresu ne...

To je v poho, tam mas napsany, ze adresa se da verifikovat na 100% jen ve statech. ;-) Tudiz to neres. ;-)
jo ale koupil jsem od jednoho amíka ipod a on mi ho nechce poslat dokud nebudu mít verifikovanou adresu...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Breer » 07 lis. 2007, 12:12

tak sa na to vyser...ved mas schranku v zasilkovejsluzbe co si tu ponukal :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod Alferi » 07 lis. 2007, 13:22

Nevím jestli je to to co myslíš, ale v nastavení adresy na ebay (a asi i paypalu) je k tomu nějaký tlačítko ... k ověření, jestli máš na paypal stejnou adresu.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 85 návštevníků