Bike

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Bike

Příspěvekod klasik51 » 01 úno. 2016, 10:17

Nojono, je to Ťoupalík. :roll: Měl to v podstatě v kapse. :?
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Bike

Příspěvekod Fénix » 01 úno. 2016, 10:30

Hned jsem si vzpomněl na ten vtip "jakej Ťoupal?" :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Bike

Příspěvekod Yetenek » 01 úno. 2016, 10:49

Škoda, určitě ho druhý místo nepotěší... Možná blbá úvaha, až tak cyklistiku nesleduju - ale obzvlášť v takovémto závodě jezdci nemají zázemí ve smyslu, že by jim bylo signalizováno třeba jaký náskok (případně ztrátu) mají na další závodníky, a taky kolik kol ještě zbývá do konce? :think:
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1736
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

Re: Bike

Příspěvekod klasik51 » 01 úno. 2016, 19:23

Ale mají, mají, samosebou. To co se stalo je docela nepochopitelné, v depech mají své lidi a i po trati. A podle toho jak rychle jedou první kolo se vypočítá kolik
kol pojedou celkově a okamžitě mají v cílové rovince ukazatel s počtem kol, kolik ještě zbývá. Nehledě na to, že to poslední kolo několikrát hlásí komentátor, který
je přímo na trati, i když je fakt, že je tam hroznej hlahol/ kravál. (fanoušci) Také je ale fakt, že do posledního kola se zvoní, dost nepřeslechnutelně.
Tedy až když slyšim zvonění, vím, že jedu poslední rundu. :think: Jediné co mě napadá, že si jí tak vyťal, že přestal vnímat okolí a prostě vyhodnotil, že je konec. :think: :shock: Holt to podělal, zrovna dneska jsem mluvil s několika svejma bývalýma závoďákama, (cyklokrosařema) a nikdo to nechápe.
Ale bezdebat, klobouk dolu před tim klukem, že se dokázal ještě nahodit a zabojovat, že se nezlomil. Velký obdiv. :clamp: :clamp: :clamp:
Je to stejně super výsledek, ale mistr světa je jenom jeden a ten z toho žije celý následující rok. Kam ho pozvou na závody, tam má velmi solidní startovné.
Konečně pořádně zúročí tu letitou obrovskou dřinu!
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Bike

Příspěvekod klasik51 » 25 črc. 2016, 20:56

To co předváděl Sagan na Tour, to se hned tak nevidí. :clamp:
Já toho kluka obdivuji. Jak se v předposlední etapě obětoval pro Křižáka, všechna čest. Jel takové řemeslo na špici, že za nim uviselo
osm lidí z nějakých 36ti. Dotáhl tu skupinku + - 60 kilometrů před konec etapy a potom to už nechal na Křižákovi, který ten konec zvládl a dostal se tak celkově do elitní desítky. :ok: Každý závodník jeho kvalit by tohle neudělal. Dobře věděl, že se tak vyšťaví, že pohřbí veškeré své naděje na závěrečný spurt, který tak dobře umí,že propadne až někam na konec hlavního pole.
A jeho spurt v poslední etapě :shock: byl neuvěřitelný. Řítěj se do cíle zhruba 60tkou a ještě na posledních dvou metrech tak zabere, že se mu protočí
zadní kolo. :palm: Škoda toho proklouznutí, moc jsem mu přál vítězné zakončení. Zasloužil by si to. :ok:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Bike

Příspěvekod klasik51 » 05 srp. 2016, 12:45

Tuhle přijela pošťačka, že prý asi píchla, jestli si může za hodinku přijít pro opravené? :D
image_id: 23957
A nedávno jeden expert :palm: že si opravil duši, ale stále mu to uchází. :pray: :pray: Tohle jsem fakt ještě neviděl. :D
image_id: 23956
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Bike

Příspěvekod Yetenek » 05 srp. 2016, 13:51

Pošťačku beru, v ulicích Milevska se potkala s připínáčkem.
Ale druhá fotka, to ten Tvůj zákazník to ráno u snídaně asi přehnal s vtipnou kaší, to snad nemohl myslet vážně :pray:
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1736
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

Re: Bike

Příspěvekod klasik51 » 06 srp. 2016, 05:52

Hele Zdendo, von je divnej, taky mi to hlava nebrala. :roll:
Dal jsem to sem pro zasmání.
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Bike

Příspěvekod morlum » 21 srp. 2016, 11:27

Zdravím, rozhodl jsem se, že bych si mohl pořídit nové kolo, současné už příliš neslouží. Jezdím hlavně po cyklostezkách, polních/lesních stezkách nebo lehký terén, max 30 km týdně přes sezonu, kolikrát ani to ne. Díval jsem se po krosových kolech a MTB a našel jsem tohle...V kolech se moc nevyznám, není to úplný šmejd? Bohužel jsem finančně limitován, takže víc do toho vrazit nemůžu.

Díky. :smoke5:

Kód: Vybrat vše
https://www.hupnakolo.cz/apache-tanka-tate-a3-2014
morlum
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 44
Věk: 36
Registrován: 26 srp. 2014, 10:41
Bydliště: Opava

Re: Bike

Příspěvekod klasik51 » 22 srp. 2016, 06:22

Žádný šrot to neni, kola Apache prodávám také a Tanka Tate A3 je na obyčejnou turistiku v pohodě.
Sice tam neni celá ředa Alivio, ale funguje to taky a hlavně je příznivá cena. Podle toho co píšeš, co chceš jezdit a kolik,
bych se toho nebál.
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Bike

Příspěvekod morlum » 22 srp. 2016, 11:43

Díky moc, asi do něj půjdu. Zajdu si ho prohlídnout a nejspíš na něm odjedu. :D Ještě jednou díky.
morlum
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 44
Věk: 36
Registrován: 26 srp. 2014, 10:41
Bydliště: Opava

Re: Bike

Příspěvekod Vejr » 22 srp. 2016, 12:55

blbej dotaz - vyrábí někdo kolo co by mě uvezlo ? 130kg +- spíš horský ale nemusí to mít odpružený vydlice atd, něco co bych mohl nechat na chalupě a občas si vyjet. To z lešenářskech trubek znám .... :lol:
Uživatelský avatar
Vejr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 207
Věk: 52
Registrován: 21 úno. 2015, 20:22
Bydliště: Kladno / kamion

Re: Bike

Příspěvekod cechura09 » 22 srp. 2016, 15:01

Nejsem taky žádnej drobek a před několika lety jsem si postavil bajka na rámu RB / racebike /
přední vidle Marzochi, trošku festovnější ráfky, ostatní komponenty co peněženka dovolí.
Finančně to byly násobky Authora v akci ale dostal jsem se va velikosti 23" na slušnou váhu biku s originálním dizajnem a v solidní kvalitě.
Kolo nemělo s mojí váhou problem ani v ostrých sjezdech, teďka jsem už o chlup lehčí
Před RB jsem jezdil Scotta, jediný co mi na něm prdlo, byl řeťaz.
Naposledy upravil cechura09 dne 22 srp. 2016, 19:44, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
cechura09
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 541
Věk: 62
Registrován: 13 črc. 2014, 20:03
Bydliště: Brno

Re: Bike

Příspěvekod klasik51 » 22 srp. 2016, 19:25

Samosebou se dá, mám několik zákazníků podobné váhy. Vycházeli jsme z hotového kola (seriového) a něco málo jsem na něm upravil.
Já tvrdim, že je jedno jak se kolo jmenuje, jestli Petr, nebo Pavel. :wink:
Je fuk, co má napsáno na rámu. Musim vědět kdo ho chce, muž/ žena, výška a váha člověka, na co ho chce - co chce jezdit,
jak často chce jezdit a kolik toho chce najezdit. Kolik chce investovat. Sportovně, nebo turistika, atd.
U ženských někdy rozhoduje i barva, to aby jim ladil rám ke kabelce a střevíčkům. Asi. :D
Na druhou stranu je pravda, že dost lidí přijde s hotovou věcí, chce tuhle značku a nikdo s nim nehne. OK proč ne. :think:
To co tady píšu, nepíšu o závodní cyklistice. :naughty:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Bike

Příspěvekod Vejr » 22 srp. 2016, 19:54

no jde mi o tip na nějakou seriovku, turistické/horské. Asi toho moc nenajezdím, jsem tlustej, v jednom koleni mám přetrhaný vazy, už mi taky není 20. Tak do toho nehodlám vrazit nesmysl. Ale rád bych si s dětma občas vyrazil okolo chalupy a nepřines to zpátky v náručí a strávil zbytek dne se svářečkou. 175cm 130kg, na barvu to nejezdí
Uživatelský avatar
Vejr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 207
Věk: 52
Registrován: 21 úno. 2015, 20:22
Bydliště: Kladno / kamion

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


cron