Divadlo/a

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Divadlo/a

Příspěvekod klasik51 » 22 pro. 2008, 16:49

Včera Národní divadlo - Prodaná nevěsta, netřeba něco dodávat.
Jedině snad, díky Pistácikovi za zajištění lístků. Díky Jakubovi za PFka, mimochodem profesionálně vyvedená.
A díky Thehobbitovi za poskytnutí azylu pro převlečení.
Kdo by řekl, co všechno se dá skrzeva dýmku :think: :D :ok:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Divadlo/a

Příspěvekod ypres.bass » 22 pro. 2008, 23:08

právě jsem vyřešil vánoce svých rodičů - koupil jsem dvě předplatné na Malou scénu - zlínské alternativní divadlo (a jelikož našim by to asi propadlo tak jim s chozením pomůžu já nebo bratr :smoke1: )
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Re: Divadlo/a

Příspěvekod Krhút » 23 pro. 2008, 12:17

ypres.bass píše:právě jsem vyřešil vánoce svých rodičů - koupil jsem dvě předplatné na Malou scénu - zlínské alternativní divadlo (a jelikož našim by to asi propadlo tak jim s chozením pomůžu já nebo bratr :smoke1: )

A kdybys jim to koupil do Národního , tak bys mohl občas doma kouřit :twisted: :ot:
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Re: Divadlo/a

Příspěvekod littlebull » 03 led. 2009, 17:15

Nedá mi to než to nenapsat.. včera na čt dvojce běžel záznam z ND v Brně - Sofokles, Antigona. Tedy takhle zprasit tak klasické a skvělé dílo, to musí být extra kumšt! Takhle to předvést v Plzni, tak to diváci vypískají. Fuj, ještě teď mám vosipky jak angrešty.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Divadlo/a

Příspěvekod midloch » 19 led. 2009, 11:05

Sice se zpožděním, ale třeba to ještě hrají a někdo zajde. 26.12. jsme s ženou byli na Labutím jezeře ve státní opeře a 9.1. na Věc Makropulos v divadle na Vinohradech. Labutí jezero je klasika, která se asi nikdy nezmění, protože se neustále hraje v jednom nastudování. Věc Makropulos byla ale skvělá - v hlavní roli D. Kolářová - bylo to nastudovaný moderněji, než to Čapek napsal, ale vůbec to tomu neuškodilo, ba právě naopak.
Uživatelský avatar
midloch
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1271
Věk: 38
Registrován: 14 srp. 2008, 05:51
Bydliště: Praha

Re: Divadlo/a

Příspěvekod Fénix » 22 bře. 2009, 14:19

Jakožto nenáročný, ale přitom zábavný a neurážející muzikál mohu doporučit Touhu v divadle Kalich. Nenechcte se nalákat ani znechutit tím, že jde o projekt rodiny Landů, není to prakticky znát, řekl bych. Svižná show kde romance, drama ani zápletka zbytečně nezdržují od zábavy, ačkoli jsou přítomny. Děj je obdobný jako u filmové Kvasky, znáte-li, ale došlo k dost úpravám a na jevišti to vyznívá o mnoho lépe než na plátně. Zpracování profesionální ale neokázalé, scéna poměrně malá ale skvěle rozvržená a využitá na 100 %.

Na muzíkály už nechodím a když se odhodlám (Miss Saigon např.) tak jsem zklamaný, tohle byla hodně světlá výjimka.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Divadlo/a

Příspěvekod Nevill » 22 bře. 2009, 20:47

V pátek jsem byl v Divadle Bez zábradlí na hře Láska (autor Murray Shisgal) - výborná komedie, hrají tam Ivana Chýlková, Karel Heřmánek a Zdeněk Žák, vřele doporučuju! :P

http://www.bezzabradli.cz/index.php?str ... &sectid=82
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Divadlo/a

Příspěvekod klasik51 » 22 bře. 2009, 21:30

Jj, to nemá chybu :D / Ivano já tě neudržim / :D :clamp:
Moje oblíbené divadlo. / nej / :ok:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Divadlo/a

Příspěvekod Nevill » 22 bře. 2009, 22:03

klasik51 píše:Jj, to nemá chybu :D / Ivano já tě neudržim / :D :clamp:
Moje oblíbené divadlo. / nej / :ok:


No jo, tam bylo!! Tak oni to dělaj schválně jako povedenej fór...býval bych fakt věřil že je to nepřipravené... :lol: :clamp:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Divadlo/a

Příspěvekod klasik51 » 22 bře. 2009, 22:12

:D :D :D :clamp:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Divadlo/a

Příspěvekod Robur » 25 bře. 2009, 08:33

midloch píše: .... Labutí jezero je klasika, která se asi nikdy nezmění,....


to mi připomnělo, jak kdysi dva ostravští havíři dostali od ROH poukazy na Labutí jezero. Po půl hodině jeden šťouchá druhého loktem: "ty, Franto, neviš proč tam ty baby běhají furt po špičkách?"
Franta se zamyslí: " No, je to labutí jezero, asi to tam bude pěkně posrané." :mrgreen:

Jinak jsem byl včera v ostravské Aréně na Penzion pro svobodné pány, doporučuju.
Uživatelský avatar
Robur
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 927
Věk: 59
Registrován: 17 kvě. 2005, 09:23
Bydliště: ostrava

Re: Divadlo/a

Příspěvekod Dexter » 12 dub. 2009, 19:02

Tuto sezonu som zacal navstevovat Operu Stat. divadla Kosice :D zatial bol som na Traviatte a 2x na Maskarnom bale :D Barbiera zo Sevilly mi na poslednu chvilu zrusili, a vyzera to tak ze ani tuto sezonu uz nebude :( ...
Uživatelský avatar
Dexter
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 21
Registrován: 12 dub. 2009, 15:15
Bydliště: Košice, SR

Re: Divadlo/a

Příspěvekod Haestan » 13 dub. 2009, 16:47

Já chodím do divadla poměrně pravidelně (Klub mladého diváka + samostatné návštěvy) - nedávno jsem byl v Ypsilonce na hře "Vdovou proti své vůli" a několikrát během představení si tam Martin Dejdar zapaloval dýmku, až to vonělo i v hledišti :D (hned jsem dostal chuť :smoke2: ) - jinak představení celkem zajímavé, zítra jdu do Ypsilonky znovu :D
Uživatelský avatar
Haestan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 7
Věk: 33
Registrován: 03 dub. 2009, 20:50
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Divadlo/a

Příspěvekod Dexter » 13 dub. 2009, 16:52

Asi tak pred dvoma mesiacmi som bol na Charlyho tete...tam jeden zaryty Skot fajcil cigaru :D Aaaa samotna "tetuska" mala cigaretku na takej tej...spicke...alebo ak sa to vola :D
Uživatelský avatar
Dexter
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 21
Registrován: 12 dub. 2009, 15:15
Bydliště: Košice, SR

Re: Divadlo/a

Příspěvekod isch » 13 dub. 2009, 19:04

Dexter píše:Tuto sezonu som zacal navstevovat Operu Stat. divadla Kosice :D zatial bol som na Traviatte a 2x na Maskarnom bale :D Barbiera zo Sevilly mi na poslednu chvilu zrusili, a vyzera to tak ze ani tuto sezonu uz nebude :( ...

Gratulujem k odhodlaniu. Zajdi na Cardasovu princeznu, ked tam bude Jarko Dvorsky - este teraz mam mozole na dlaniach od potlesku. Mimoriadny je aj "Charlie" Calik. Nehovoriac o tom, ze alternuje aj Peter Dvorsky
Je to jedno s najuzasnejsich nastudovani, ake sa na Slovensku ( a neskromne aj v okoli) vobec hralo.d sme pri tom

Ked sme pri tom, kdo ma prilezitost, nenechajte si ujst koncert bratov Dvorskych v Prahe koncom Juna (tusim 24.6.2009). Mali by vystupit Peter, Miro Jaro. Podla prvych informacii by to malo byt na Hradcanskom namesti, pod nazvom 3 Tenori. Ak sa to uskutocni, tesim sa ako maly chlapec, lebo to moze byt zazitok na cely zivot.
Uživatelský avatar
isch
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 944
Věk: 58
Registrován: 24 pro. 2006, 13:27
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků