zasilkovasluzba.com - společná schránka dymka.net

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Máte zájem o společnou schránku?

Ano
13
62%
Ne
8
38%
 
Celkem hlasů : 21

Příspěvekod trosca » 10 pro. 2007, 23:06

ok, mike hill může taky :roll:
trosca
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 554
Registrován: 14 bře. 2006, 19:55
Bydliště: Praha

Příspěvekod vědec » 13 pro. 2007, 21:46

trosca píše:ok, mike hill může taky :roll:


Můžete mi poradit? - jak jsem se tak koukal, tak jsem neobjevil dýmku na 9mm filtr. To je to vše bez filtru nebo na to mají nějakou spešl zkratku?
Uživatelský avatar
vědec
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1015
Věk: 56
Registrován: 26 lis. 2007, 20:57
Bydliště: Nymburk

Příspěvekod Fénix » 13 pro. 2007, 22:33

vědec píše:
trosca píše:ok, mike hill může taky :roll:


Můžete mi poradit? - jak jsem se tak koukal, tak jsem neobjevil dýmku na 9mm filtr. To je to vše bez filtru nebo na to mají nějakou spešl zkratku?


S čím potřebuješ poradit? zasilkovasluzba.com žádné dýmky neprodává.
Takže je potřeba vysvětlit kam a po čem jsi se koukal a hlavně - co s tím má Mike společného :lol: ?
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Mike Hill » 13 pro. 2007, 23:26

Fénix píše:
vědec píše:
trosca píše:ok, mike hill může taky :roll:


Můžete mi poradit? - jak jsem se tak koukal, tak jsem neobjevil dýmku na 9mm filtr. To je to vše bez filtru nebo na to mají nějakou spešl zkratku?


...a hlavně - co s tím má Mike společného :lol: ?
...žijem dvojitý život a som namočený takmer vo všetkých svetových konšpiráciách... :twisted:

...btw platbu poriešim na vianočnom minizraze v Prahe v tej Modrej ustrici alebo jak sa tej putike nadáva... :lol:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod vědec » 15 pro. 2007, 00:11

Můžete mi poradit? - jak jsem se tak koukal, tak jsem neobjevil dýmku na 9mm filtr. To je to vše bez filtru nebo na to mají nějakou spešl zkratku?[/quote]

S čím potřebuješ poradit? zasilkovasluzba.com žádné dýmky neprodává.
Takže je potřeba vysvětlit kam a po čem jsi se koukal a hlavně - co s tím má Mike společného :lol: ?[/quote]

Sorry, Mike s tím nemá společného nic - jen jsem zmáčkl citovat a neodmazal předchozí příspěvek - polepším se.
Možná to je mimo toto téma, ale když se dívám na ebay.com - zdroj USA, tak jsem snad ještě neviděl, že by někde stálo, že dýmka je osazena filtrem. Což na ebay.de je celkem běžně. Tak jsem chtěl vědět, jestli je tam standart vše bez filtru nebo je filtr schován např. pod nějakou zkratku. A tudíž když preferuji filtr, tak by tato zásilková služba pro mne byla bezcenná.
Uživatelský avatar
vědec
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1015
Věk: 56
Registrován: 26 lis. 2007, 20:57
Bydliště: Nymburk

Příspěvekod Fénix » 15 pro. 2007, 00:35

vědec píše:Možná to je mimo toto téma, ale když se dívám na ebay.com - zdroj USA, tak jsem snad ještě neviděl, že by někde stálo, že dýmka je osazena filtrem. Což na ebay.de je celkem běžně. Tak jsem chtěl vědět, jestli je tam standart vše bez filtru nebo je filtr schován např. pod nějakou zkratku. A tudíž když preferuji filtr, tak by tato zásilková služba pro mne byla bezcenná.


v USA se filtrové dýmky prakticky neprodávají a nabídka pro američany na ebay tomu odpovídá. Výjimečně sice na dýmku "9mm" nebo "filter" narazíš, ale obecně na nákup filtrovek přes zasilkovousluzbu.com moc příležitostí asi mít nebudeš.

jiná věc je, že i přes ebay.com se dostaneš k dýmkám na filtr, protože všechny ebay-e mají +- stejnou (propojenou) databázi. Akorát nesmíš používat implicitní kategorie. Ale to už je trochu OT.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Breer » 18 bře. 2008, 10:55

chcel som si objednat par veci cez tuto sluzbu, ale ked som sa zacital do diskusie, uz sa to ani neoplati, colnici to uz sleduju :roll:
http://www.diskuzniforum.com/forum/showthread.php?t=209
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod jcp » 02 dub. 2008, 12:47

:!: :!:
Pánové, nastal přesně ten okamžik pro který jsem do společné schránky šel :D .. draží se pár náádhernejch věcí (dýmky - konec za 3 dny a zatím vypadají zajímavě :wink: ) ale shipping je USA only. Tudíž velice prosím kdo máte už nějaké praktické zkušenosti dejte mi vědět (postup, cena atd.) buď SZ nebo myslím že i tady by si to pár lidí se zájmem přečetlo. Rád bych do těch dražeb šel, je tam pár kousků po kterejch už dlouho stůňu :cry:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Rujir » 02 dub. 2008, 13:26

jcp píše::!: :!:
Pánové, nastal přesně ten okamžik pro který jsem do společné schránky šel :D .. draží se pár náádhernejch věcí (dýmky - konec za 3 dny a zatím vypadají zajímavě :wink: ) ale shipping je USA only. Tudíž velice prosím kdo máte už nějaké praktické zkušenosti dejte mi vědět (postup, cena atd.) buď SZ nebo myslím že i tady by si to pár lidí se zájmem přečetlo. Rád bych do těch dražeb šel, je tam pár kousků po kterejch už dlouho stůňu :cry:


Objednas to na adresu Zasilkovej sluzby, na meno, ktore tam mame registrovane. Zaplatis a ked to pride do schranky tak si nechas vyexpedovat zasielku. Pozor! Postovne z US bude minimalne cca 18$ plus dalsich 18$ si uctuje Zasilkova sluzba za vybavenie zasielky. Takze rataj cca plus $40 ako dalsie naklady, aby sa k tebe vydrazena fajocka dostala.

Inak presty postup najdes na www.zasilkovasluzba.com Asi nema zmysel ho sem prepisovat...
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků