O ŽIVOTĚ

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

VOLÍM

HOVNO
91
62%
PRD
19
13%
PRÁZDNÁ SLÁMA
19
13%
COSIKDESI
18
12%
 
Celkem hlasů : 147

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod PoKlaT » 09 pro. 2015, 16:42

Martin's Pipes Bohemia
18 hod ·

Everybody who wants to meet a group of slightly demented, both mentally and morally undeveloped quasi-lovers of smoking pipes let visit this website:http://www.dymka.net/bb/ You can find all the worst from the world of pipe smoking here. Please note that a visit of this website might cause a mental disorder. Therefore you do so at your own risk.

Ubožák, takhle těžce poškozené psyché by měl léčit. :think:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 69
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Pistacik » 09 pro. 2015, 16:56

Ale no tak, nebudeme dúfam klesať na takúto úroveň. Teda ani sa k nej približovať. Everybody keep cool. :wink:
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod tibino » 09 pro. 2015, 17:01

Jeho ego utrpelo značnú traumu...mimochom, to majú byť tie fajkové skvosty? No ak áno, zrejme trpím nedostatkom vkusu. V každom prípade, ten jeho post je len potvrdením intelektuálneho mrzáctva, ktoré tu predviedol.
Naposledy upravil tibino dne 09 pro. 2015, 20:07, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
tibino
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 35
Věk: 46
Registrován: 31 kvě. 2014, 08:57
Bydliště: Považská Bystrica

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Fénix » 09 pro. 2015, 17:03

Pistacik píše:Ale no tak, nebudeme dúfam klesať na takúto úroveň. Teda ani sa k nej približovať. Everybody keep cool. :wink:


Už jsem příspěvek upravil :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Gimli » 09 pro. 2015, 17:11

Ovšem jestli je nemocný jak píše Poklat, a vše tomu nasvědčuje, byla by na místě odborná pomoc, např. lobotomie, protože i kdyby se nepovedla, horší to nebude :mryellow: .
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod littlebull » 09 pro. 2015, 17:43

Jeden neví jestli je to jménem, ale ten z vikipedie asi taky nepatří mezi gentlemany.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Alferi » 09 pro. 2015, 18:42

Přiznejte se, kdo má na svědomí jeho kuří oko? :twisted:
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Cmunda » 09 pro. 2015, 19:20

Špica! Budeme slavní! Až dosud jsem trpěl komplexem méněcennosti, ale teď, když mě nejlepší pipemaker tohoto a všech přilehlých vesmírů nazval tím nejhorším ze světa dýmkařů, su konečně někdo :clamp: :rofl: :rofl: :rofl:
Uživatelský avatar
Cmunda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1244
Věk: 45
Registrován: 18 črc. 2012, 08:57
Bydliště: Znojmo

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod beda » 09 pro. 2015, 20:34

Jsem se k tomu už nechtěl vyjadřovat, ale nedá mi to. Ještě jsem skousl tu směs dunhillácký klasiky a snahy do ní nějak vměstnat trochu vlastních představ o originalitě a uvolněnosti. Koneckonců je to Pištova fajfka, tak jsem mu ji nechtěl hanit. Ale jak jsem pak listoval a klikal dál, tak musel útlocit stranou. Ten člověk je buď tyran briaru anebo někdo, s kým na svět přišel sám kýč. Do kolen jsem šel nad globusem a srdíčkem pro dva, uplně vidim autora jak spokojeně a v pohodlí puká tváří v tvář s tou vkusně zmalovanou buchtou :mryellow:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Brav » 09 pro. 2015, 21:10

Teraz mi ešte napadlo, že možno tlmočí príspevky do angličtiny aby vôbec mohli jeho zrejme americkí konzumenti utrpieť ako píše "mental disorder". :D Tomu vravím reklama ! :D ...

... pri tom ako som čítal ten jeho exces vo vlákne Mám novou dýmku... spomenul som si na Pátroviča z CS má talent. Normálne to nepozerám, ale na takého arogantného sebavedomého ignoranta sa nedá na internete nenatrafiť. :D Prílišné sebavedomie je choroba... A ešte ma k tomu napadla posledná vec ... V budúcom ročníku súťaže by si mohli spolu zaspievať duet od Karla Gotta a Dary Rolins v úprave Jazz Martin, "Moje fajky mám zo všetkého najradšej", pričom by s jemnocitom fajčili srdiečkovú dvojdýmku ...

Už len z pocitu aký človek to musí byť, by som so od neho dýmku nekúpil. Naopak od pána Pohludky, od ktorého mám zatiaľ len jednu dýmku a je vynikajúca, umocňuje môj dojem z nej práve výborný dojem z pána Petra Pohludky...
Brav
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 92
Registrován: 04 lis. 2014, 18:19
Bydliště: Stredné Slovensko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Copatej » 09 pro. 2015, 21:32

Ten chlápek je zkrátka debil. A kdyby bylo mistrovství světa debilů, tak by skončil na druhém místě, neboť je takovej debil, že by to ani nevyhrál...je to výrobce, kterej si myslí, že dělá fenomenální fajfky, které si asi účtuje (neznám jeho ceny) velmi draze a má problémy s jejich prodejem. Proto napadne každého jiného výrobce či garážového kutila, který má narozdíl od něj v hlavě mozek a když má navíc šikovné ruce (krom názoru Mistra Vlasáka), vyrobí fajfku za super peníz a ta jde na odbyt a zákazník je spokojený...To se mu pochopitelně nelíbí, proto útočí, kde se dá...jak už jsem napsal na začátku, je to debil... :evil:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod jcp » 09 pro. 2015, 21:52

NJN, jedem můj dobrý přítel srážky s něčím podobným obvykle komentoval slovy .. bav se s volem o sobotě, když jde v pátek na jatka ..
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Pistacik » 10 pro. 2015, 09:45

Alferi píše:Přiznejte se, kdo má na svědomí jeho kuří oko? :twisted:

No kto asi. Černá ruka. :lol:
beda píše:Koneckonců je to Pištova fajfka, tak jsem mu ji nechtěl hanit.

Ja s tým nemám problém, moje city to neraní. Veď som si ju slušne pohanil sám. :cool:
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Durisek » 14 pro. 2015, 09:09

Po pár dnech od napadení mi docvakli souvislosti. Stalo se to po představení klubovky Brňáků. Tuším 9 kousků dělal Pohludka. No a jak jsem projížděl stránky a FB Martin pipes a McCikl - hle místo bydliště Brno.
Čili ty prašivý brňáci si dovolili koupit 9 dýmek od někoho jiného než od něj. Hamba jim a mučení lebky zvane budík.
Ach jo:-((( tak smutné.
Durisek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 538
Věk: 42
Registrován: 01 pro. 2013, 19:18
Bydliště: České Budějovice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Ragaz » 14 pro. 2015, 09:29

Že jsem tak smělý...co to je hamba? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Ragaz
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 704
Věk: 48
Registrován: 11 úno. 2015, 10:11
Bydliště: Třemošnice

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alferi a 47 návštevníků