O ŽIVOTĚ

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

VOLÍM

HOVNO
91
62%
PRD
19
13%
PRÁZDNÁ SLÁMA
19
13%
COSIKDESI
18
12%
 
Celkem hlasů : 147

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 26 lis. 2018, 01:40

Gimli píše:Já si neschopenku bral jen na to koleno, to jsem byl chvíli dost v hajzlu, ale jak to šlo, chodil jsem do práce o vycházkách. Teď chodim taky, naučil jsem se sádrou solidně řídít. Akorát dělám jen administrativu, na zákroky a výcviky se nějak necejtim :wink: :smoke5:

Do práce o vycházkách?To po mě taky chtěli v práci,tenkrát jsem jim řekla GEkáken,nepřidali,nedali,tak proč bych se honila,a dneska pláčou,Jani na pár hodin,můžeš?Jo když pro mě přijedou a odvezou,tak jim ty lidi budu řídit.Jo a nas.... mě ,že prej jo. :mrgreen: .No proč né,když jsem ted´´ v invalidce a budou ještě brát dotace.Citát jedné mé kamarádky a zaměstnatkyně kliniky(pardon budu ted´ trochu vulgární)Seru na všechny,budu housenka a chlupatá :twisted: .Až splní co slíbili,tak se můžem bavit o dalším.Beze mě to ani neprodaj.Nechci se chlubit,ale díky tomu ,že už nejsem na klinice kupní cena kliniky klesla o dost.Když se vrátím,tak se vrátí původní zaměstnanci a doktoři,kteří po mém nástupu na nemocenskou začli opuštět kliniku.No majitelé skřípou zuby,a nejlepší na tom všem je,že jeden z majitelů je muj dlouholetý kamarád,dva šéfové ,dva názory-to je špatně. :naughty: :think:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 26 lis. 2018, 01:44

peťák píše:No jak, jako v tom vtipu: Má ho jak malý dítě, .........52 cm a 3,6 kg :mryellow: :plaster: :wink:

No No,jdi ty brepto :mrgreen: :mrgreen: To :wink: jsem teda jako nezažila,možná bohu dík,nebo bohužel mi to nebylo dopřáno :wink:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 26 lis. 2018, 02:01

klasik51 píše:Jeho řídkým případům jsem se nesmál, jen jsem se držel za hlavu a :roll:

Ani nevíš jakou máš pravdu,já jsem zářný příklad,ale bez humoru,někdy i černého a s úsměvem na rtech a s mojí vyřídilkou a ještě tehdy s láskyplnou péčí mého úžansona,tak už v loni by jste mi byli na funuse.Ale peníze co jsem si na tanto účel vyhradila,jsem utratila za vestavnou skřín´,zahradní soupravu na terasu,a spoustu neužitečných věcí,jako žebřík,oprava mého Bobánka,paruka-jéé já mohla mět funus jako prezident,no peníze nejsou,tak se umírat nebude :mrgreen: :ok: Ještě tu budu muset dlouuuho strašit :twisted: :twisted: :rofl:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 26 lis. 2018, 02:36

Breer píše:Jani neser...a mám taký signifikantný pocit že bratovu manželsku som už na nejakej výstave videl..welshterriery chová, ano je ten svet malý :smoke1:

Malé doplnění-Lucie Lieblová,chovná stanice od Guvernéra,welši a NO dlouhosrt´áci,a od jara budeš slyšet i mě-Gasthon,Chodský pes. :wink: Jo a je na welše poradkyní chovu.Co ty máš vlastně za pejsky?Hele tuhle dlouhovlásku a kočku na výstavě nepřehlídneš :mrgreen: ,Ted´ víkend je v Praze a další snad Wels v rakousku.
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Gimli » 26 lis. 2018, 16:41

Schimmrovka píše:Do práce o vycházkách?To po mě taky chtěli v práci,tenkrát jsem jim řekla GEkáken,nepřidali,nedali,tak proč bych se honila,a dneska pláčou,Jani na pár hodin,můžeš?Jo když pro mě přijedou a odvezou,tak jim ty lidi budu řídit.Jo a nas.... mě ,že prej jo. :mrgreen: .No proč né,když jsem ted´´ v invalidce a budou ještě brát dotace.Citát jedné mé kamarádky a zaměstnatkyně kliniky(pardon budu ted´ trochu vulgární)Seru na všechny,budu housenka a chlupatá :twisted: .Až splní co slíbili,tak se můžem bavit o dalším.Beze mě to ani neprodaj.Nechci se chlubit,ale díky tomu ,že už nejsem na klinice kupní cena kliniky klesla o dost.Když se vrátím,tak se vrátí původní zaměstnanci a doktoři,kteří po mém nástupu na nemocenskou začli opuštět kliniku.No majitelé skřípou zuby,a nejlepší na tom všem je,že jeden z majitelů je muj dlouholetý kamarád,dva šéfové ,dva názory-to je špatně. :naughty: :think:


Já mám doma tři ženský, takže v práci to zas tak špatný není :wink: .
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Gimli » 26 lis. 2018, 16:54

Ode dneška nemám sádru, zašel jsem ke kamarádovi ortopedovi,který už konečně nemarodí s tím, že chci ortézu. Chvíli se cukal a pak řekl, že sádru sundá a uvidíme po rengenu. Pak si vzpomněl, že mu dosud nedoručili z opravy el. pilu na sádru a ruční nemá. Tak mě poslal ke kolegovi, který vercajk má. Tam byla děsná fronta a vůbec se to nehýbalo. Tudíž jsem jel domů, sádru si rozřezal a vrátil se zpět, absolvoval rengen a vrátil se ke kamarádovi do ordinace. Ten zkonstatoval, že se to hojí dobře a tak mám pěknou moderní ortézu, která se mi vejde do boty. K tomu mi dal nějaký prášky na kosti, abych tam prý pořád nelezl :wink: :smile: .
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 26 lis. 2018, 20:09

Gimli píše: Tudíž jsem jel domů, sádru si rozřezal a vrátil se zpět,.

Se divim, že ses někam nešmejk. :plaster: :D
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Rog » 26 lis. 2018, 21:29

A čím sa reže doma sádra :?:
Teda dúfam, že to nabudem potrebovať, ale moja predstavivosť zlyhala,tak sa pýtam... :think:
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Tapinek » 26 lis. 2018, 21:32

Nůžky, nebo flexa... :twisted:
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Gimli » 26 lis. 2018, 23:51

Nůžkama to samozřejmě nešlo, takže jsem si vzal nůž s jemnejma zoubkama a sádru podél lýtka a chodidla rozřízl a pak rozlomil. Bez těch zoubků by to asi nešlo. Nůž zbyl poslední z jinak úplně marný sady, kterou jsme kdysi nevím od koho dostali. Ostatní "nože" z tý sady už jsou dávno v popelnici a tenhle byl pohozenej v nářadí. Tam jsem původně šel pro nůžky na plech. Nebylo jich třeba, na sádru byl dobrej. Jen musel člověk dávat pozor, nechtělo se mi měnit výlety na ortopedii za výlety na chirurgii :mryellow: :palm: .
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Jack.Grave » 27 lis. 2018, 01:27

Nůžky na drůbež sou prima na sundávání sádry, zkoušel jsem to před lety sám na sobě, když sem si sundával sádru po zlomenině kotníku.
Uživatelský avatar
Jack.Grave
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 42
Registrován: 24 kvě. 2006, 11:57
Bydliště: Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Gimli » 27 lis. 2018, 09:33

Děkuji, poznamenal jsem si to pro budoucí využití :mryellow: :wink:
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 27 lis. 2018, 09:36

Tak to jsem zvědav, jak to bude dlouho trvat. :twisted:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Dejmal » 27 lis. 2018, 12:47

Gimli píše: K tomu mi dal nějaký prášky na kosti, abych tam prý pořád nelezl :wink: :smile: .


Tobě leda adamantium
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5813
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Gimli » 27 lis. 2018, 16:30

Jo, to by šlo :wink: .

Jinak mám kamaráda, který se taky furt divil co všechno se může člověku běžně přihodit. Včera jsem ho potkal u společnýho kamaráda ortopeda v čekárně. Diagnóza - zlomený dvě žebra. Taky jen zakopnul. Už se nediví, chápe, že to je hned :mryellow: .
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Janiii a 6 návštevníků