O ŽIVOTĚ

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

VOLÍM

HOVNO
91
62%
PRD
19
13%
PRÁZDNÁ SLÁMA
19
13%
COSIKDESI
18
12%
 
Celkem hlasů : 147

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Rog » 04 zář. 2018, 21:09

Vlado, pketies dva vychdnarske vtipy do kopy.
Perpetum mobile - Vypi bo naľato, ... naľej bo vypito...
Stroj času - rano vychdňar vstane, da si 4 borovičky a je tam, kde včera..
Ale o bolesti hlavy sa nic neuvadza, taže proger, mas toten stoj dajaky dodžubany... :smoke1:
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Breer » 04 zář. 2018, 22:25

Miro, neser :twisted: , že si bol teraz v Košiciach tak si zas trochu pričuchol k tomu nášmu jazyku, ale ja nebol v HE štyri mesiace tak sa mi to asi trošku domotalo :think: a s tou hlavou máš pravdu na dobrú slivovicu ju mal asi malú, alebo prišiel na fintu a radšej večer vypol harddisk, aby ho nepoškodil....
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Fénix » 05 zář. 2018, 09:57

:offtopic1: když jsme u těch východňarů - u nás doma teď každé ráno jede Ščamba, malej na tom ulítává, nevím proč :think: . Rozumím asi tak každý desátý slovo :lol:

Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod proger » 05 zář. 2018, 11:43

Chlapci, slivovica byla vynikající, ale asi jsem potom pil nějakej sprostej rum nebo fernet. A to byla ta chyba. Ale jak říká moje kamarádka bioložka: důležitý je se z toho neposrat! :puffy:
Uživatelský avatar
proger
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 711
Věk: 48
Registrován: 11 dub. 2017, 17:17
Bydliště: Karlovy Vary

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Lub » 06 zář. 2018, 07:32

Proger, flaša slivovice se nesmí splést s flašou kohoutkové vody. Mosí sa enem koštovat. Na jaře sem načal deseti litrový demijójek a už je dokoštovaný. Ta slivovica měla jednu chybu, která se u tohoto moku vyskytuje poměrně často. Rychle vysychala. Tak sa mosí po troškách, opatrně koštovat další a další a hledat ta správná, která sa tak rýchlo nevypařuje a hlava po ní nebolí :D
Kousek na východ mají své království Valaši. Tam to mají nekeří stařečci zmáknuté a vykoumané. Okoštují za rok 37 litrů slivovičky a přitem sa neožerů a jezdí autem denně.
Jak? Ráno ve 4 když stařeček vstane, dá si štamprlu - 0,05. V devět už sviští favoritem do krámu, po kamarádech a tak. Večer před spaním druhů 0,05. To je 0,1 za den. Za 10 dní je litr pryč. Při takém tempu je za 365 dní pryč 36 a půl litra slivovice a teho pulčáčka na přilepšenů o vánocích a velkonocích stařeček zvládne, páč o svátkoch autem nejede nikam. :yum: Tož asi tak. Na zdraví :smoke5:
Uživatelský avatar
Lub
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 30
Věk: 60
Registrován: 24 dub. 2018, 09:24
Bydliště: Svitavy

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Breer » 06 zář. 2018, 15:48

pokiaľ viem tak štamprle, alebo malý paňák bol vždy 0.02cl, velký, alebo poldeci 0.05cl, ale to s tými stařečkami máš dobre len u nás je jeden málo, to pajdáš tak aj do druhej nohy a potom ešte na zdravie jeden, prídu kamaráti tak aj s nimi a "pár" kapurkových a liter-dva je preč za večer :smile: ale štatisticky si to správne spočítal :think: :D
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Breer » 06 zář. 2018, 15:49

Fénix píše::offtopic1: když jsme u těch východňarů - u nás doma teď každé ráno jede Ščamba, malej na tom ulítává, nevím proč :think: . Rozumím asi tak každý desátý slovo :lol:


taká otázka, už vieš čo je ščamba? :twisted:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Fénix » 07 zář. 2018, 11:25

Ani tucha. Obrátil jsem se tedy na gůgl, a celkem čuměl, že jde o tresku, což mi ovšem na východní Slovensko nějak haprovalo. Tak jsem ještě nahodil mozek, přečetl znovu a hele, ona je to tříska :rofl:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Breer » 08 zář. 2018, 20:09

treska :twisted: :twisted: :twisted: , trieska ty ščambo :palm: :rofl:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod pitrson » 09 zář. 2018, 22:24

ščamba je íver :puffy:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 10 zář. 2018, 06:11

Fénix píše:Ani tucha. Obrátil jsem se tedy na gůgl, a celkem čuměl, že jde o tresku, což mi ovšem na východní Slovensko nějak haprovalo. Tak jsem ještě nahodil mozek, přečetl znovu a hele, ona je to tříska :rofl:

Tak jsem se dlouho nezasmál :mrgreen: prej treska :D :rofl:
A málem bych zapomněl, ......... cožejsitonahodil? :twisted:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 17 zář. 2018, 00:03

Doufám že mě neodsoudíte-ale chci dát vědět lidem co jim na mě záleží.Dlouho jsem zde nebyla,a to zduvodu mé nemoci.Prvně chci napsat,že to nevzdám :ok: .Před měsícem mi konečně řekli,že je vůbec zázrak,že tu ještě jsem.To docela potěší :mrgreen: .A když mi řekli,že si nemám dělat plány do budoucna,tak totálně rujnuju své úspory, abych si totu konečně vymazlila.Ještě by bylo dobrý,abych ovdověla :wink: dřív než umřu :twisted: .A víte co je smutný,každej řeší na koho jsem napsala závět´.Najednou jsou na mě všichni hodný,kde byli všichni ,když jsem jezdila dělat dřevo do lesa,oni, jsem přijeli,zatopili,jeli na lyže,dostali najíst.Kde byli,když jsem už nemohla.Když jsem odjela jednou sama na dovolenou,tak mi to tam přijeli zkazit.Když jsem dostala práci svých snů,byla nezávislá,všechno se mi snažili zkazit,nedala jsem se,ale nemoc mi to vzala.Asi jsem byla tak dobrá,že jsem před týdnem dostala nabýdku na práci hospodyně na konzulátu v Bělehradě,i když jsem nemocná :shock: -to si myslím ,že je slušná poptávka,a ty peníze co dávaj-super.Konečně bych se dočkala dodělání kuchyně a nové koupelny.Všechno už bylo,ale manželson své příjmy utápí v dovolených-2-4x do roka.Muj Úžanson mi pomáhá určitým způsobem,že co ušetřím,tak vrazim do baráku,mam konečně mojí skřín´ pod schodama,bude i stěna z masívuvu na kabáty a boty,a snad do velikonoc našetřím i na myčku a kuchynskej obrácenej bar.Kdyby mě poslouchaly prsty a mohla jsem malovat,tak bych to už měla.Nemoc mi vzala-vlasy-to oželim,,schopnost pohybu-to je pro mě krutý,když dnes dám 3kiláky,tak jsem št´astná-dřív jse si po práci dala 10 kiláku v bagančatech,v maskáčích a ruksakem se zátěží,nebo po práci jsem sedla do auta,jela k šéfovi,tam byl naloženej transportér s károu,a vyrazila o pulnoci do Grácu,do Vídně.prostě zavolal a jela-tohle mi vždycky dobře zaplatil. :ok: .Jsem tu zavřená,a vlastně sama.Je smutný,až nechutný,že mažel si vypočítáva kolik by za mě dostal vdovskej důchod-ten po mě určitě dědit nebude-jsem si dneska koupila docela slušnej a velkej sekáček na maso :twisted:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 17 zář. 2018, 00:45

Ještě se musim pochlubit,mám čtenářku od Kloučka-já jí pojmenovala Princesin,ztmavla,je stále Panna,a takovou sumu mi nabídli,by byl hřích jí neprodat,ale nedám,tu udělal pro mě,a to se neprodává,tu sumu co mi napsali,ani to raději nebudu zmin´ovat-byla velmi příjemná.Netuším, jak na mě přišli-ted´ abych si udělala trezor :ok: :mrgreen: :smoke5:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Baskervil » 17 zář. 2018, 07:20

Janičko, jsi pořád tady, s námi a to je to hlavní. Všechno ostatní je opravdu jen o hovně. Doufám, že dám svou ženu natolik do kupy, abych mohl příští rok o dovolené přijet konečně za tebou.
Uživatelský avatar
Baskervil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1132
Věk: 75
Registrován: 01 říj. 2012, 22:03
Bydliště: Libuň

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Fénix » 17 zář. 2018, 10:36

Drž se, Jani !
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


cron