O ŽIVOTĚ

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

VOLÍM

HOVNO
91
62%
PRD
19
13%
PRÁZDNÁ SLÁMA
19
13%
COSIKDESI
18
12%
 
Celkem hlasů : 147

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod mrcos » 22 říj. 2018, 21:03

Dneska jsem potkal zprávu, že medvěda (pokud se bavíme o tom samém), chtějí normálně odstřelit. Jakožto příznivec přírody a prej i studovanej přírodovědec musim říct, že je to asi nejlepší varianta, v tomhle případě. Medvědi sem přichází, to je fakt, prostě se šíří, jak se zdá. Odvézt ho někam do míst běžnýho výskytu nic neřeší, ty zvířata mají svoje teritoria a výsledkem bude buď bordel mezi medvědama nebo se tenhle přesune zase do měst (k čemuž má zjevně dost silný sklony). A nejspíš obojí. Tak ho odbachnou jinde a ještě mezi tím bude spousta mrzení. Ostatně, mám info, že padly i dotazy na blízké zoologické zahrady, jestli si ho vezmou. Teda, dotazy... "tak my vám ho přivezem, až ho chytíme" :roll: :pray: :roll: Jasně, všichni mají připravený místo na divokýho medvěda, co kdyby náhodou :roll:
Uživatelský avatar
mrcos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1892
Věk: 37
Registrován: 29 črc. 2008, 14:52
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod RottenFox » 26 říj. 2018, 23:32

Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod marcusio » 30 říj. 2018, 17:04

Lišce dopadla karma. :puffy:

Večerní pohádka na dnes:
Uživatelský avatar
marcusio
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 340
Věk: 48
Registrován: 31 srp. 2008, 14:22
Bydliště: Frýdek Místek

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Gimli » 02 lis. 2018, 18:00

Tak jsem si včera zlomil nohu :lol:
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 02 lis. 2018, 18:28

To si jako děláš pr..l????? :shock:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Gimli » 02 lis. 2018, 19:53

Nee, zadařilo se no... Ještě k tomu mi lehce poskočil kotník a začal se vybarvovat. Vtipní kamarádi hned říkali, že manželka konečně uvidí pořádnej výron :mryellow:
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 02 lis. 2018, 20:07

Rosický hadr :palm: :pray:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 03 lis. 2018, 00:32

Gimli píše:Nee, zadařilo se no... Ještě k tomu mi lehce poskočil kotník a začal se vybarvovat. Vtipní kamarádi hned říkali, že manželka konečně uvidí pořádnej výron :mryellow:

Kamarádům 100 bodou :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 03 lis. 2018, 01:16

Zejtra,vlastně už dneska jedu do Křimic u Plzně na oslavu 60.narozenin mé nevlastní,nebo vlastní?Trochu se ztrácím v překladu :mrgreen: .Ale to je stejně jedno,snažila jsem se z toho vyvlíknout,ale mám tam cimru na hotelu,pohůnka k ruce-doufám že bude k světu :P .Jak mohl bejt ten víkend krásnej,sama....Ale to už je jinde,mno budu čelit otázkám,na koho že jako jsem napsala závět´.Dokud byl Úžanson,tak to bylo na něj(zapsání mojim advokátem mě stálo docela dost a zrušení jěště víc,neb jsem prodávala polovinu pozemků a kupovala parcelu u budějc-dárek pro Úžansona)Ale člověk míní a rozkrok mění.Ale oslavu si užiju,neb jsem na tom tak,že je konečně můžu poslat do p.......A budou ještě na mě hodný,krásnej pocit :mrgreen: Ale za 5 tejdnů budu mít radost,švagrová mi věnuje jednoho ze svých pejsků.Vlčák to nebude,ale bejt majitelkou Chodského psa bude něco úžasného.Každej pejsek musí bejt registrovanej,jeden z nejkvalitnějších chovů v republice,tak o mě asi uslyšíte až budem na výstavách.Asi víte že jsem nemocná,ale mě je to fuk,nemůžu moc chodit,trochu jsem ochrnula na nohy,koupila jsem si apartní hůlku-samozřejmě značkovou a vyřezanou růží,Taky nemám cit v rukách,takže nemůžu malovat,což je průšvich,potřebuju nějak něco vydělat,neb invalidku co mám,sotva stačí tak na náklady na Bobánka,telefonu a to málo co sním,a na náklady baráku a topení. :cry:.Co barárák vydělá manželson nějak podivně utratí-prej na mě. Nebejt bratrsona a jeho ženy,pomáhají mi jak mají čas,i neteřinky,přijedou a Jani jsme tady,co potřebuješ.Jsou úžasný,už vím komu to tady zůstane. :ok: :smoke1:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 03 lis. 2018, 09:12

Správně, nech to tomu, kdo byl na Tebe vždycky hodný a ne tomu, kdo je na Tebe hodný až teď, nebo tomu, kdo
Tě na chvíli pobláznil. :think:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Copatej » 08 lis. 2018, 03:27

Já bych to dělil spravedlivě na 6-dílů. Za celá léta tady více nezaznělo nic jiného, než:
1. Bratrson
2. Hafrson
3. Manželson
4. Úžanson
5. Švagrson
6. Klakson...tam možná mohl být překlep a mělo být Klasikson, ale Čert ví, bylo to v době, kdy Janina drtila asfalt v Tíráku... :D

...Jani to byl fór...myslíme na Tebe a držíme pěsti! Jinak než dobře Ti to určitě nedopadne :smoke5:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Breer » 14 lis. 2018, 22:04

Jani neser...a mám taký signifikantný pocit že bratovu manželsku som už na nejakej výstave videl..welshterriery chová, ano je ten svet malý :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 15 lis. 2018, 01:23

Breer píše:Jani neser...a mám taký signifikantný pocit že bratovu manželsku som už na nejakej výstave videl..welshterriery chová, ano je ten svet malý :smoke1:

To si piš moje švagrová je klasa :ok: nejenže má nejlepší velše,ale i ona je nádherná-kolikrát jsem si říkala,kdože jako dostal body :twisted: a brácha dost často,pokud mu to služba státu dovolí,jezdí s ní.A sakra si tu svojí ženu hlídá :lol: :lol: A já začnu jezdit taky :lol: Za pár tejdnů budu mít Gasthona č2. .Trochu se bojím jestli to zvládnu,přeci jenom na tom nejsem nejlíp,ale švagrová usoudila,že potřebuju pejska,já jí miluju. :ok: Mohla ho skvěle prodat a za hodně peněz,je na něj 10 zájemců a dost přihazujou.No tak když ho uchovnim a umřu,i tak by ho mohla dobře prodat.Je to moje nová láska,a už žádnýho chlapa nechci.jen nevim jak manželson skousne,že budou oba spát v kuchyni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .No až Gasík se přestane počurávat,tak bude se mnou v ložnici-jak řekla švagrová-to bude nejvycepovanejší a nerozmazlenější pes pod sluncem-nené,je malinko :twisted: ,no trochu jsem vyměkla :palm: :D .Mám radost,že to bratrsonovi konečně klape,hodně mi pomáhá,i neteřinky sem jezdí rádi a i přiloží ruku k dílu,mám v nich rodinu kterou jsem si sama nemohla udělat.A já jim když přijedou moc ráda uvařím,ted´ jsou oni,kdo mi dává sílu,je to moje rodina. :ok: :ok: Promin´te mi tu nostalgii,ale čekám na výsledky vyšetření,a to ukáže kolik mám vlastně času........ :think: A to aby nebylo všechno,mi minulý týden napsala ta nová nádhera od úžensona,že jí vyhrožuju na Fc a že jsem vdaná paní mě poučovala :clamp: :mrgreen: tak jsem jí odepsala že má podivná měřítka a hodnoty a úženson neodolal,jejda to bylo překvapení,no prej jsem mrcha,ale když chlap dva měsíce věší bulíky na nos nám oběma,tak at´ si to vyžere-posera,docela mě to pobavilo a docela jsem se nasmála,když jsem si ho v noci odchytila na jihotransu(ano stálo mi to za to ujet 60 km,v noci,v mlze,abych zjistila,že se mi nedokáže podívat do očí),to nebyl ten kus chlapa co jsem znala,ale jen jeho stín:twisted: :twisted: .A to mi tak v loni pomohl,podržel mě,a i letos na jaře,to mě zaráží.Já fakt nejsem zlá,jen tak trošínku mrcha :ok: Kdybych si to s ní chtěla vyřídit,tak nebudu čekat měsíc,abych jí něco napsala.Ted´ vidím,že jsem se zamilovala do nesprávné osoby,a že si mě nezaslouží.Omlouvám se,trochu jsem se rozepsala,ale jak řekl jeden muj přítel,je dobrý,aby hodně lidí co tě znaj,vědělo jak na tom jsi,ato ti pomůže překonat tvé pochyby,Děkuju všem z dýmka.net,že jste se mnou :ok: :smoke5: :smoke5:
Naposledy upravil Schimmrovka dne 15 lis. 2018, 02:59, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 15 lis. 2018, 02:31

Copatej píše:Já bych to dělil spravedlivě na 6-dílů. Za celá léta tady více nezaznělo nic jiného, než:
1. Bratrson
2. Hafrson
3. Manželson
4. Úžanson
5. Švagrson
6. Klakson...tam možná mohl být překlep a mělo být Klasikson, ale Čert ví, bylo to v době, kdy Janina drtila asfalt v Tíráku... :D

...Jani to byl fór...myslíme na Tebe a držíme pěsti! Jinak než dobře Ti to určitě nedopadne :smoke5:

Já vím :clamp: :mryellow: :mryellow: ,Ale klakson mám jen u Bobánka,a zapoměl si -fotrson.A bude štěn´ákson-Gasthonson(až doroste tak to bude hafrson č.2) :mrgreen: :mrgreen:-moje novej láskafson. :rofl:A ten mi srdce nezlomí,ten mě bude milovat bez výhrad :ok: :smoke1: :clamp:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Schimmrovka » 15 lis. 2018, 02:47

Jo jestli někdo chce o mě vědět víc,už jsem to jsem jednou dávala,tak jsem na Fc pod Jana Majer-Schimmer.Dávám tam fotky co dělám a co vařím a občas si tam pustím hubu na špacír :twisted:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


cron