O ŽIVOTĚ

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

VOLÍM

HOVNO
91
62%
PRD
19
13%
PRÁZDNÁ SLÁMA
19
13%
COSIKDESI
18
12%
 
Celkem hlasů : 147

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod beda » 12 led. 2016, 10:00

Díky :palm:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 17 led. 2016, 12:48

Fénix píše:Něco pro Zdendu a pro mě :smile:

:D Stejně jsme frajeři a udělali to dobře. :ok: a Ty potom ještě lépe. :clamp:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 14 zář. 2016, 08:35

V neděli jsme dali výlet. Konečně, jak jsem doma tak prostě něco dělám, musim vypadnout z baráku.
Do Frymburka, náš oblíbený jednodenní výlet. Tomáš se projede na bruslích po stezce, potom parník po Lipně, dýmka, doutník,
oběd, káva, pivko, pohoda.
Byli jsme tam celkem brzy, tak na náměstí před hotelem pod slunečníky jsme dali kávu. Vedle ke stolu si sedl starší pár. Já jsem seděl tak, že jsem to měl jak na divadle v první řadě. Po pár minutách k nim přichází dvě ženské (30 let + -) a jednu táhne za sebou na smyk "malej kluk" tak 7 let. A sotva vlezli na prkna
předzahrádky, tak ten kluk křičí a "ven, mazejte", a volnou rukou ukazuje kam, do hotelu. Než přišli k tomu staršímu páru, tak to několikrát opakoval.
Jsem si myslel, že je to nějaká jejich hra, ten malej kluk se tak nějak šklebil, připadalo mně, že se směje. Omyl, on nabíral na pláč.
Nicméně si sedli, kluk ne. To co předváděl dál, se snad nedá popsat, chtěl jsem jít a říct mu, že tam pujdem spolu, určitě by fracek nešel s cizim chlapem.
Co se stalo, neuvěříte. Ti čtyři dospělí lidé vstali a šli si sednout dovnitř. :shock: :shock: :shock: Nechápal jsem a nechápu. Malej sedmiletej PARCHANT
cvičí se čtyřma dospělejma lidma???????????
Co s nima bude dělat, až mu bude 12, 15 let??????? Co ve škole, chudák učitel/ ka, která dneska nesmí nic.
Nic mi dotoho nabylo a neni, ale tekla mi krev obráceně. Bych ho parchanta srovnal. Vim že to neni jenom jeho chyba, prostě to jednou někdy zkusil a
ono to fungovalo. Nikdo mu nevysvětlil, že takhle tedy fakt ne. :naughty: No a tak to praktikuje dál.
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Alter Egon » 14 zář. 2016, 10:25

Dřív by se to klasifikovalo jako zanedbaná výchova dětí, dnešní společnost to ovšem víceméně klasifikuje jako tvorbu svobodného názoru dětí :(
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Sobpeta » 14 zář. 2016, 11:00

Přesně. Chodil jsem do školy ještě v době, kdy bylo běžné, že nás učitelstvo pohlavkovalo a s odstupem doby musím říct, že to k něčemu bylo. Pokud jsme dostali nějaký trest ve škole, schytali jsme to doma ještě jednou. Prostě rodiče a škola v tomhle táhli většinou za jeden provaz. Dneska se rodiče učitelům smějou a to před dětmi, podávají neustále na školy nějaké stížnosti, děti mohou žalovat své rodiče i za tzv. "výchovné" facky apod. Ostatně jak pak takové děti dospějou je to na nich sakra vidět. Žádná úcta k autoritám, zakořeněný sklon ke kastování apod. Je mi z toho taky kolikrát na blití, když takovýho zmetka potkám na ulici. :evil:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod muf » 14 zář. 2016, 12:40

Za vše mohou rodičové. Za mého mládí prostě poslouchat dospělé bylo normální. Dnes je to naopak. Rozmazlené dítě upustí slzu a svět se může posrat. Neříkám mlátit, ale poslouchat by mělo bejt normální. Abych se neopakoval za vše mohou rodičové. Pouhej pozdrav dobrý den někteří ani neznají. No není na světě krásně. :evil:
Uživatelský avatar
muf
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 510
Věk: 50
Registrován: 02 úno. 2015, 07:58
Bydliště: Čehovice u Prostějova

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod PoKlaT » 14 zář. 2016, 15:47

muf píše:Za vše mohou rodičové. No není na světě krásně.

To víš, že je :joy: Však oni to jednou těm rodičům spočítají :smoke5:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 68
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Yetenek » 14 zář. 2016, 19:38

Tak pravdou je, že do určitého věku - a výše zmíněný fracek se do toho věku v pohodě vejde - děti snad lépe než ušima slyší prdelí. A po staletí a snad tisíciletí bylo v pořádku, že dítě ječí, protože ho tento sekundární sluchový orgán štípe, neboť prut či vařečka vykonaly své. A ještě za mých mladých let platilo, že s podobnými příhodami jsem se doma raději ani nesvěřoval, abych nedostal ještě přidáno, protože (jen příklady) ve škole se musí poslouchat, co řekne učitel, cizí ploty se respektují a na stromy za nimi rostoucí se neleze atd atd. Bohužel, situace se v posledních letech obrátila, takže nyní okolí na takového rodiče pošle přinejmenším sociálku a s chudáčkem děťátkem se běží k psychologovi, aby ten výprask nebyl pro rozvoj jeho osobnosti fatální. :palm:
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1736
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Gimli » 14 zář. 2016, 20:06

for Ytenek
To sedí :clamp: .

for all
Jestli vás to uklidní, tak v mém okolí je pouze jedna matka, která vychovává, tedy vzhledem nynější ke klackovitosti vychovávala ( a teď si drbe hlavu, dobře jí tak) svého nejstaršího potomka tím moderním způsobem. Ostatní rodičové včetně nás své ratolesti vedou k dospělosti po generace osvědčeným způsobem. Ten totiž funguje spolehlivě i na dnešní děti :ok: .
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod beda » 14 zář. 2016, 21:27

Několik let nazpět jsem zatočil s podobnym fuckanem na fotbalovym hřišti. Kámoška ho měla na hlídání, zmrd hroznej, pět let, tablet wod Applu a jméno nějaký to moderní, se mi pletou. Vzal jsem ho na fočus na venkově s našima dcerama, furt vysíral, když jsem si šel po několikátý pro pivo a jim pro dobroty, tak se zmocnil mojí odložený rozkouřený fajfky a jakkoliv ho holky varovaly, tak i při mém návratu s ní blbnul a provokoval nejen je, ale i mne. Čumim na něj a řikám mu polož ji, obávajíc se o svuj popel a hladký dokouření, borec něco na způsob "nebo co"? "Nebo s tebou zatočim, na to já. Smál se mi do xsichtu a ještě netušil, že na světě je toho mnohem víc, než jen výhružky. Vystartoval jsem po něm doběla rozpálenej, stačil se jen otočit na úprk a už jsem ho držel za krkem u země. Evidentně se z podobný situace snažil dostat poprvé. Dceru mám vzornou, nikdy nepotřebovala tyhle metody, takže jsem najednou nevěděl co s nim. Naštěstí, se zkušenosti s alternativně laděnou bejvalkou ukázaly být alespoň dobrou inspirací pro zvládání následků alternativní výchovy. Drapl jsem ho za kotníky po vzoru kurzů Létání Miminek a dal mu kolotoč co jsem si byl sám jistej, že ubrzdim. A brzdili jsme na tom fajnově posekanym trávníčku v pozdně letnim odpoledni fakt dlouho :twisted: Dýl se snad už jenom zajíkal a škytal. Ale nenabonzoval to.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod muf » 15 zář. 2016, 16:20

No není na světě krásně. :smoke5:
Uživatelský avatar
muf
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 510
Věk: 50
Registrován: 02 úno. 2015, 07:58
Bydliště: Čehovice u Prostějova

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Alter Egon » 16 zář. 2016, 08:58

Také jsem si všiml, že některé děti se výhružek nebojí, protože jejich rodiče jim často vyhrožují, ale pak skutek utek. Myslím, že je třeba být integrální v tom, že když vyhrožuji, tak je nutné pak i výhružku splnit, pokud dítě neustoupí. Jinak je to k ničemu.
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 16 zář. 2016, 19:55

Ano. je potřeba důslednost, snad mi to prominete, to přirovnání.
Měl jsem švagra a ten měl nádherného černého dlouhosrstého vlčáka, pes jak hovado. Ale neposlouchal ho. Snažil se (švagr) ale málo.
Dal povel jednou, podruhé a když pes neposlechl, tak se na to vykašlal. Nebyl důsledný.
Já ho jednou hlídal šest týdnů, za 14 dní to byl zlatej pes, se základní poslušností. Společné procházky po loukách a v lese jsme si
užívali, já i Ramon. Švára přijel a pes ho neposlouchal, mě ano. Večer jsme si všichni sedli venku u ohně a pes si lehnul ke mně. :think:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Baskervil » 17 zář. 2016, 10:30

klasik51 píše:Ano. je potřeba důslednost, snad mi to prominete, to přirovnání.
Měl jsem švagra a ten měl nádherného černého dlouhosrstého vlčáka, pes jak hovado. Ale neposlouchal ho. Snažil se (švagr) ale málo.
Dal povel jednou, podruhé a když pes neposlechl, tak se na to vykašlal. Nebyl důsledný.
Já ho jednou hlídal šest týdnů, za 14 dní to byl zlatej pes, se základní poslušností. Společné procházky po loukách a v lese jsme si
užívali, já i Ramon. Švára přijel a pes ho neposlouchal, mě ano. Večer jsme si všichni sedli venku u ohně a pes si lehnul ke mně. :think:

A chutnal?
Uživatelský avatar
Baskervil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1132
Věk: 75
Registrován: 01 říj. 2012, 22:03
Bydliště: Libuň

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 17 zář. 2016, 19:31

:ok: :D :naughty:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


cron