Elektrické holicí strojky

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Dragunov » 26 pro. 2007, 23:23

Holil jsem se Wilkinsonem s ochranou mřížkou, pak Tckem od wilkinsona a ted mám uz asi rok Braun contour 5874. Taková střední třída. Bracha ma daleko drazsiho philipse(sensotec) a rika ze ten muj je daleko silnejsi.
Strojek holi dobre i delsi i kratke vousy. Ja teda veřím Braunům :) holím se kadý den nebo jednou za 2 dny a spokojenost...
Uživatelský avatar
Dragunov
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 84
Věk: 35
Registrován: 22 pro. 2007, 21:53
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc),Pardubice

Příspěvekod trosca » 27 pro. 2007, 09:40

tifik píše:
trosca píše:
tifik píše:Já používám Roventu http://www.elektro-megastore.cz/zastrih ... 11d0/2621/

Už mám druhou, levná, spolehlivá, první vydržela asi pět let což vzhledem k ceně je odpovídající

vypadá nadějně - ještě otázka: má dostatečnou sílu? máme doma nějaký starý strojek a dost se zahlcuje... :?


Na mého 6 mm ježka stačí :wink: , jinak jsem ho nezkoušel.

koupil jsem ho a je výborný, díky
trosca
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 554
Registrován: 14 bře. 2006, 19:55
Bydliště: Praha

Příspěvekod tifik » 27 pro. 2007, 10:43

trosca píše:
tifik píše:
trosca píše:
tifik píše:Já používám Roventu http://www.elektro-megastore.cz/zastrih ... 11d0/2621/

Už mám druhou, levná, spolehlivá, první vydržela asi pět let což vzhledem k ceně je odpovídající

vypadá nadějně - ještě otázka: má dostatečnou sílu? máme doma nějaký starý strojek a dost se zahlcuje... :?


Na mého 6 mm ježka stačí :wink: , jinak jsem ho nezkoušel.

koupil jsem ho a je výborný, díky


Jj, v poměru k té ceně je lepší než lecjaké drahé a je spolehlivý
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod zverdodo » 02 led. 2008, 21:38

Dragunov píše:Holil jsem se Wilkinsonem s ochranou mřížkou, pak Tckem od wilkinsona a ted mám uz asi rok Braun contour 5874. Taková střední třída. Bracha ma daleko drazsiho philipse(sensotec) a rika ze ten muj je daleko silnejsi.
Strojek holi dobre i delsi i kratke vousy. Ja teda veřím Braunům :) holím se kadý den nebo jednou za 2 dny a spokojenost...
ja ho mam tiez holim sa snim kazdy druhy den a spokojnost je maximalna. mne uplne vyhovuje
Uživatelský avatar
zverdodo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 153
Věk: 46
Registrován: 02 led. 2007, 00:51
Bydliště: Banska Bystrica

Předchozí

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků