Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: HW & SW poradna

13 zář. 2019, 14:17

Rog, a co router? Pripajas sa na b/g/n, alebo ac? Ani neviem, ci mas androida, ale ak nejaky doma je, nainstaluj si WiFi Analyzer a najdi najlepsi kanal, a ten nastav na routeri. Moze byt, ze Samsung ma aj problem s SSID (medzery a ine nestandardne znaky), skus SSID zmenit, takisto je dost dolezite zadat spravny kluc. Zalezi aj na sile signalu, pocte zariadeni (kolko zariadeni sa k wifi pripaja? Mas dostatocny rozsah IP adries v DHCP? Nemas blokovanie MAC adries?). Pozriet do logov na routri ta asi nenapadlo? :D
Natiahnut ethernet kabel do telky nemozes?

Re: HW & SW poradna

20 zář. 2019, 09:12

:arrow: Rog

Když se ta televize není schopna připojit na wifi, tak by se do ní případně dal zapojit Chromecast (streamovací zařízení od Googlu), ten napojíš na svou wifi a pak to můžeš posílat a ovládat z mobilu nebo z počítače.

Re: HW & SW poradna

20 zář. 2019, 09:30

máme samsung také a tv by měla být schopna se dálkově připojit na diagnostiku. jsou tam docela mazáci a po telefonu tě budou schopni navést na nějaké spešl diagnostické módy. zkus to, jsou ochotní.

Re: HW & SW poradna

20 zář. 2019, 19:47

Zkoušel jsi to vypnout a zapnout? :mryellow: :plaster:

Re: HW & SW poradna

03 úno. 2020, 20:38

Potřebuji radu od zkušenějších - kleknul mi v práci počítač, vypadá to na zdroj. Ale je to 6 let starý Fujitsu, zdroj má atyp 16pin konektor. Nevíte někdo kde takový zdroj sehnat nebo nějakou redukci na normální zdroje 20/24 pin ? Zdroj stačí 250W. Typ D12-250P1A. Jestli to nedám dohromady tak mě čeká nakousnutý jablko. :evil: :evil: :puke:
Pomóc

Re: HW & SW poradna

05 úno. 2020, 10:49

nevím, jestli ti pomůže totok https://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php?t=197928

Re: HW & SW poradna

19 čer. 2020, 21:05

Vejr píše:Potřebuji radu od zkušenějších - kleknul mi v práci počítač, vypadá to na zdroj. Ale je to 6 let starý Fujitsu, zdroj má atyp 16pin konektor. Nevíte někdo kde takový zdroj sehnat nebo nějakou redukci na normální zdroje 20/24 pin ? Zdroj stačí 250W. Typ D12-250P1A. Jestli to nedám dohromady tak mě čeká nakousnutý jablko. :evil: :evil: :puke:
Pomóc


:shock: No, tak tomu říkám opravdická tragédie, to “nakousnutý jablko”, to ti fakt nezávidím. Píšu z iPadu.

Re: HW & SW poradna

16 úno. 2022, 18:38

Není tady nějaký programátor, který by mi poradil s výběrem kurzu k SQL Serveru ?

Re: HW & SW poradna

20 úno. 2022, 08:42

Děkuju moc za tip přes SZ.

Re: HW & SW poradna

20 úno. 2022, 11:00

Těší mě, když mohu uspokojivě poradit.
Odeslat odpověď