Den BLBEC neboli erekce na slunci

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Mathias Sandorf » 30 srp. 2011, 11:03

No, můžeš jim to zkusit vysvětlit - ale vypadá to, že floyd vyloženě číhal a má objasněnej případ :evil:
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Scott » 30 srp. 2011, 12:16

Já bych to vysvětlil rád, ale telefon v úředních hodinách na služebně neberou a vzhledem k blížícímu se odletu na dovolenou nestíhám jet přes půl Prahy... :think:
Uživatelský avatar
Scott
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1386
Věk: 46
Registrován: 12 kvě. 2009, 09:03
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod basa333 » 30 srp. 2011, 12:31

alespoň to můžeš přednést na ministerstvu vnitra.... :lol:

bojím se, že nemáš šanci. mně takhle ti kreténi a neandrtálci kvůli 5 minutám stání u kraje křižovatky odtáhli auto z dejvic do nových butovic a stálo mě to skoro 2 litry. jsou to hovada a představují reinkarnaci bývalých pomocných stráží VB.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Scott » 30 srp. 2011, 13:02

Tak jsem se dovolal a vysvětlení podat po telefonu nelze - pouze osobně. řekl jsem, že odlétám pryč a reakce byla, že když budu mít štěstí, tak mi do návratu obsílka ještě nepřijde... :palm: Ach jo. Kdybych volil český způsob, ignoroval bych je a pak bych to svedl na osobu blízkou... :smoke3:
Uživatelský avatar
Scott
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1386
Věk: 46
Registrován: 12 kvě. 2009, 09:03
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Fénix » 30 srp. 2011, 13:06

Scott píše:Tak jsem se včera po čase zase neskutečně dožral, a to možná proto, že když stojím u parkovacích automatů, tak vždycky zaplatím. Měl jsem nějaké jednání na detašovaném pracovišti ministerstva vnitra (!), zastavím normálně u parkovacího automatu a zjistím, že nemám drobné. Než jsem se vrátil z vedlejší kavárny s drobnými, měl jsem za stěračem lístek a dotyčný měšťák samozřejmě v tahu! :evil: Neskutečné!!! Je otázka, jak to vyřešit... :?: Máte někdo podobnou zkušenost? Pokud vím, zákon hovoří o třech minutách nezbytných k vyložení zboží atd. Já těch minut měl sice asi pět, ale i tak mě to sejří :(


pokud by ti v kavárně dosvědčili ty drobáky, tak bys to měl ve správním řízení ustát
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod midloch » 30 srp. 2011, 13:06

Tak osobu blízkou můžeš po návratu z dovolené zkusit tak jako tak, ne? Jestli tam nebyly kamery tak by ti to mohlo projít a jestli byly, pak by bylo vidět, že ses k autu po chvíli vracel.
Uživatelský avatar
midloch
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1271
Věk: 38
Registrován: 14 srp. 2008, 05:51
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Scott » 31 srp. 2011, 10:10

Tak jsem nakonec na osmou ráno vyrazil na městskou policii. Na služebně byla ta holčina, se kterou jsem telefonoval a pamatovala si mě. Podal jsem vysvětlení a řekl co a jak se stalo, zmínil se, že vím, že to bylo déle než tři minuty. Slečna odpověděla, že na placené zóny se tři minuty nevztahují a že musím zaplatit ihned a ať si dám příště pozor. Tím mne poučila a domluvila mi, vzala lístek, přeškrtla jej a věc byla vyřízena... :) Ale ty nervy!!!
Uživatelský avatar
Scott
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1386
Věk: 46
Registrován: 12 kvě. 2009, 09:03
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Mathias Sandorf » 31 srp. 2011, 12:22

No vida, tak to dopadlo dobře :ok:
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 31 srp. 2011, 13:35

basa333 píše:alespoň to můžeš přednést na ministerstvu vnitra.... :lol:

bojím se, že nemáš šanci. mně takhle ti kreténi a neandrtálci kvůli 5 minutám stání u kraje křižovatky odtáhli auto z dejvic do nových butovic a stálo mě to skoro 2 litry. jsou to hovada a představují reinkarnaci bývalých pomocných stráží VB.


Ne že bych se jich chtěl zastávat, ale v zóně u křižovatky dané vyhláškou nesmíš stát ani vteřinu - ohrožuješ bezpečnost provozu.
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Přemek77 » 31 srp. 2011, 13:53

Dneska máme v knihovně provoz jak v knihkupectví o Vánocích (400 lidí, 1000 výpůjček, 532 vrácených knih) - a tu jednu hodinu, kdy je tu zástupce vedoucí, sem málem nepáchne ani noha... Grr!
Uživatelský avatar
Přemek77
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 831
Věk: 46
Registrován: 15 zář. 2010, 09:03
Bydliště: Brno

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Ubous » 31 srp. 2011, 15:34

Včera jsem měl celkem slušný den-D_ebil,
Začalo to pozdním příchodem do práce, kde jsem zjistil, že jsem předešlý den něco pos.al a bude mi to strženo z platu, potom jsem šel k zubařce s klukem, ale nemohli jsme najít kartičku od pojišťovny, protože jí měla mamina v práci v peněžence v práci, sestra mi u zubařky ztratila propustku, tak mi něco napsala na kus papíru, navíc jsem si nevzal připravenou 30-tikorunu, měl jsem jen větší peníze - "naštěstí " mě stáhla o 240,- tak to zas až tak nevadilo. V práci jsem podával výpověď, s tím, že to bude rychle za mnou, ale to jsem netušil, že se u nás uvolnila pracovní pozice, o kterou jsem měl zájem v jiné firmě, takže se jednání protáhlo - záběr horší jak při pracovním pohovoru.
Potom mi 3/4h před koncem směny volali, že mi dovezli balík za 5000,- přitom jsem si nic neobjednal, po delším telefonátu jsem zjistil, že mi posílají za reklamovaný eliptical jiný model, ale nikdo se se mnou neobtěžoval domluvit, kdy ho budu chtít dopravit. Naštěstí měl ještě něco kolem, tak jsme přesunuli čas, protože jsem z práce dříve nemohl.

Takže když jsem si šel konečně odpočinout do posilky, čekal jsem, že cestou domů uklouznu na psím lejnu, zlomím si obě ruce + nohy a rozlomenou kostí si vypíchnu oko..........no naštěstí se nic z toho už nestalo a potom už byl krásný klidný večer :)
Uživatelský avatar
Ubous
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 337
Věk: 42
Registrován: 26 dub. 2011, 08:23
Bydliště: Chotěboř

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Krhút » 12 zář. 2011, 19:49

Pondělí jak vyšitý. Ráno mezi půl pátou a půl sedmou mi nějaká dementní smažka vyrazila okénko u spolujezdce na firemním pickupu , aniž by si něco odnesla( co taky , když v kastlíku na palubce bylo akorát pár starších map , sada žárovek a toaletní papír) . Večer jsem zjistil , že nejlepší kočičí záchod pro kočky ze sousedství , je starý koberec v mé suterénní bafací místnosti. Jo , ani s větráním se to nemá přehánět. :evil: :alfajka: :alfajka: :alfajka:
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Mathias Sandorf » 04 říj. 2011, 14:34

No, tak sem si o víkendu řekl, že udělám něco pro svoje zdraví a vyrazim s kamarádem na tábornickou sportovní bojovku do lesa. Vrátil sem se se zlomenou nohou a rukou, to se fakt může stát jen mě :roll: :lol:
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Copatej » 04 říj. 2011, 14:46

:palm: a jak se to tak přihodí?
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Den BLBEC neboli erekce na slunci

Příspěvekod Mathias Sandorf » 04 říj. 2011, 14:55

No, ruka v zápalu boje a noha jen mojí blbostí - prostě sem vycházel ze srubu a zapomněl sem, že je tam schod :mrgreen:
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků